Skocz do zawartości
panzar

Need For Speed: World Online

Rekomendowane odpowiedzi

To ciekawe co piszesz, bo po prawej u góry jest "Servers are up and running.". Więc raczej wystartowała, choć mogę się mylić. A wracając do tego co przedtem pisałem, to nawet jeśli nie wystartowała, to był to błąd programu, a nie wyłączonych serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro tak pisze to dziwne, ja też nie mogę się zalogować.

 

EDIT: Doczytałem na stronie EA że muszę od nowa ściągać klienta i instalować...

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże lagi i kiepska optymalizacja, brak opcji graficznych poza zmianą rozdzielczości i wyboru minimum/medium/high/maximum ? Albo nie widzę, gdzie można w jakieś zaawansowane wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Medium chodzi mi płynnie na Radku 5450. :D

 

Lagi w istocie duże, pełno problemów z rozpoczynaniem wyścigów, beznadziejny system XP, w mutli można wieki ciorać punkciki jeśli sie nie będzie wygrywać, w singlu idą spoko, ale nie o singla chodzi w tej grze.

 

Handling jest jakiś dziwny. Spoko bo nie ma skręcania dupą jak w poprzednich grach, ale wszystko jakieś takie chaotyczne. NFS U2 miał genialny płynny handling, masakra co z nim zrobili.

 

Interfejs typowo pecetowy, czyli wszystko małe, co w moim przypadku grania na TV sie niezbyt sprawdza.

 

W bete jeszcze pare razy pewnie zagram, ale to raczej tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze to bardzo wczesna beta, bo jesli takie cos wypuszcza, nawet jesli za darmo to chyba tylko 11 dzieci beda w to grac i sie jarac punkcikami. Zagralem 5min, wylaczylem z litosci bo wiem ze to beta. Poczekam na "full"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to beta przez duże "B". Bardzo często podczas rozpoczynania wyścigu gra mi wisi na ekranie loading podczas gdy "pod spodem" gra już leci.

 

Pomyliłem się. Wyścig po prostu się tak długo ładuje.

Jeżeli dalej tak pozostanie, że najpierw się czeka 2 minuty na znalezienie przeciwników (chociaż masa wozów stoi w miejscu rozpoczęcia wyścigu), poźniej minutę w lobby, i jeszcze od 1 do 3 minut na rozpoczęcie wyścigu to nie wróżę powodzenia tej grze.

 

Co do płynności gra mi niby działa w minimum 30kl/s ale wzrokowo to mało płynna ta gra jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medium chodzi mi płynnie na Radku 5450. :D

 

Lagi w istocie duże, pełno problemów z rozpoczynaniem wyścigów, beznadziejny system XP, w mutli można wieki ciorać punkciki jeśli sie nie będzie wygrywać, w singlu idą spoko, ale nie o singla chodzi w tej grze.

 

Handling jest jakiś dziwny. Spoko bo nie ma skręcania dupą jak w poprzednich grach, ale wszystko jakieś takie chaotyczne. NFS U2 miał genialny płynny handling, masakra co z nim zrobili.

 

Interfejs typowo pecetowy, czyli wszystko małe, co w moim przypadku grania na TV sie niezbyt sprawdza.

 

W bete jeszcze pare razy pewnie zagram, ale to raczej tyle.

 

Medium, czyli wnioskuje, że maximum już nie, w takim razie mi nie działa przestawianie ustawień, bo nie ma szans, żeby mi maximum płynnie chodziło. Może z nudów wieczorem jeszcze się przejadę, ale długo ta Beta raczej u mnie nie zagości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No na max było chyba z 10-15 FPS, ale co ciekawe nie było lagów sterowania jak w większości gier, dało się jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie za to strasznie rozlacza. :( Czasami moge pograc pare minut a czasami nawet nie moge wybrac kierowcy bo mam DC.

 

Co do optymalizacji to graficznie nie wyglada za specjalnie ale na maximum w 1680x1050 nie chodzi za plynnie. Pozatym straszne lagi i dlugie loadingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0

 

Gra Need for Speed: World dostępna jest wyłącznie w formie elektronicznej, w wersji darmowej oraz płatnej. W tej pierwszej istnieje ograniczenie maksymalnego poziomu do 10, podczas w wersji płatnej możemy osiągnąć poziom pięciokrotnie wyższy.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zainstalowałem sobie darmówkę z ciekawości. I podjeżdżam pod wyścig a tu tylko single do wyboru, żadnego wyścigu nie mogę pojechać w multi, ocb? Pojechałem w singlu jeden ale dalej go nie mogę w multi rozpcząć. Co jest? większego skilla w single trzeba sobie zrobić? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba nabić jakiś lvl nie wiem czy nie drugi??

 

Tak było, spytałem kolesi w grze ;)

 

Ale w sumie racja, ta gra powinna być darmowa, 50zł to granie w kulki, jak sie gra w nią to takie jest uczucie syfu, lipne sterowanie i fizyka jazdy, gdyby było takie jak w Underground 2 to byłaby rewelka cud miód i malina, a tak zniechęca. Także grafa nie grzeszy a mimo to gra dostaje dziwnej czkawki w niektórych momentach. Jak sie patrzy na przeciwników przed sobą jak jadą to aż żal, skaczą po drodze i w ogóle ustawienie auta sie nie pokrywa z torem jazdy, np. lubią bokiem jeździć :mad: Nawet nie potrafią tego dopracować. W Grida grałem sporo czasu przez neta i bije na głowe w multi. Cóż, pojeżdze do tego 10 lvl a potem grzecznie podziękuje...

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, gra to syf i ubóstwo, niby dużo FPS'ów jest a mam uczucie, że gra nie jest płynna (nawet na minimalnych, sprawdzałem, czy to przez najwyższe ustawienia tak jest). Traktowałem to jako ciekawostka, teraz traktuje jako ciach!o ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi launcher pokazuje od 2 dni, że serwery są offline? Ostatnio był jakiś grubszy update, ale obecnie nie mogę się nawet zalogować żeby coś pobrać.

 

:f

 

//EDT Pobrałem ręcznie launchera i działa.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest obecnie całkowicie darmowa. Pobrałem ją po newsie na stronie dobreprogramy i działa całkiem znośnie. Gram wszystko na full.

 

W grze jest możliwość zakupu lepszych aut lub nitro itp za tzw punkty boast. Ok. 3000 takich punktów kosztuje 20zł i wystarcza na przyzwoity samochód pierwszego poziomu. Ja jednak nic nie kupowałem i potwierdzam, ze znając dobrze trasę nie ma problemu wygrywać z zawodnikami o 5 poziomów lepszymi. Uśmiałem się wręcz, kiedy na pierwszym poziomie przystąpiłem do pierwszego wyścigu online i wygrałem go podstawowym samochodem bez żadnych ulepszeń :D

 

Oczywiście im wyżej w grze tym lepsi przeciwnicy. Nie opłaca się ścigać na zbyt niskim poziomie bo nagrody są bardzo skromne. Lepiej zająć trzecie miejsce w wyścigu kilka poziomów wyżej niż wygrać konkurencję z noobami.

 

Główną wadą gry jest dziwny balans samochodów. Masz teoretycznie wg parametrów najlepsze auto i myślisz, ze wygrasz? Nic z tego, wyprzedza Cię jakaś "syrenka" w znaczeniu coś bardzo słabego a ty skręcasz jak słoń na slalomie. Tymczasem w parametrach słabiutka mazda 3 ma 193 zwrotność a ty niby masz 260. i jak to wytłumaczyć? Po prostu trzeba się kierować informacjami o tym jakie auto jest dobre a jakiego nie brać wcale.

 

Na pierwszym poziomie polecono mi Nissana Silvę i tuning w kierunku zwrotności. Choć parametry nie są rewelacyjne to właśnie ten samochód najlepiej spisuje się w wyścigach. Weź to zrozum? Ale gram i wygrywam i to cieszy tym bardziej, że nic nie płacę.

 

Stosunek cena/jakość 10/10. :lol:

 

Podoba mi się opcja drużynowej ucieczki przed policją. Jest dodatkowo dobrze płatna, daje dużo reputacji i w przypadku dojechania wszystkich do mety złotą kartę nagród na koniec. Fajna pasjonująca zabawa :D

 

Założyłem tez konto synkowi, bo strasznie lubi uciekać przed policją ciekawe co z niego wyrośnie :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem więcej w World'a. Faktycznie są bugi jak szalona policja skacząca po całej jezdni, lub pojawiająca się znienacka metr przed rozpędzonym pojazdem, albo stające dęba samochody na progu w TE (team escape). To jednak nieco poprawił ostatni patch tydzień temu.

 

Ogólnie tryb multi, gry zespołowe ze znajomymi, czat głosowy w trakcie wyścigów, dają wg mnie, może to subiektywne, wysoką grywalność.

 

Znalazłem ciekawe forum NFS-W.pl - Największy Polski serwis o grze NFS World i masę info o tym , gdzie grać, aby wygrać części, założyłem nawet temat w showroom ze swoimi wózeczkami ;)

 

luknijcie ;)

[showroom] maxymili

 

Zdaję sobie sprawę, że HP było lepiej zrobione jeżeli chodzi o model jazdy i doprawcowanie. Jednak szczerze bawię się lepiej worldem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat, bo gra jest coraz bardziej się rozwija. Gra w ktoś z Was?

Ogólnie mam mały dylemat, bo doszedłem do momentu, gdzie chciałbym kupić jakiś samochód kalsy A, który dostępny jest za wirtualne pieniądze. Obecnie od dłuższego czasu mam M3 E46 i jeździ mi się nim bardzo dobrze. Jest przede wszystkim bardzo zwrotny. Auta, które są do wyboru za wirtualną kasę to Nissan GT-R SpecV R35, Lamborgini Murcielago LP 650-4 Roadster, Ford Mustang Boss 302`12, oraz Aston Martin DB5. Wszystkie są w niemal identycznej cenie i wszystkie mają niemal identyczne parametry. Ale z doświadczenia wie, że co innego te cyferki, a co innego rzeczywistość. Może ktoś z Was "testował" te furki ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...