Skocz do zawartości
beavisek

Do fachowców!!! Problem z logowaniem sie do domen.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem taki. Jest serwer NT4.0 z domeną. Inny komputer z system windows 95/98 loguje sie do domeny bezproblemowo . Kiedy juz na podłaczymy komputer z win 2000 juz nie mozna bylo sie zalogowac do domeny . Ale problem zniknął przy instalacji protokołu Net Beui . Natomiast przwdziwy cyrk sie zaczął przy Xp od 2 dni nie moge nic wymyslec :cry: Net buła nie pomogła juz jak w win2k. Cały czas wychodzą komuniakty typu "mój komputer nie został znaleziony w domenie" albo nie mozna znaleźc kontrolera domeny czy cos takiego.

Nie wiem dodam ze konta są na pewno dobrze soknfigurowane i problem tkwi w innym systemie.

Moze macie jakies pomysly?

Bo ja nie to zosatje mi czytanie setek artykułow na stronie microsoftu :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konta userow masz porobione..... a kompy dopisales do domeny ?? ja mialem podobne cyrki :( pamietaj o poprawnej nazwie kompow (w win9x styknie "nazwa" ale w w2k i xp "nazwa.domena" :!: ) moze to pomoze.... mi pomoglo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszstkim, musisz wybrac.. albo logujesz sie do domeny, albo masz grupe robocza i logujesz sie tylko do serwera. A jak sie juz zdecysujesz to tak sobie ustaw. Tylko loguj sie wtedy jako user ktory ma jakies uprawnienia w domenie ityle. Jakby nie pomoglo daj znac. postaram sie pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...