Skocz do zawartości
maxymili

5750 czy 5770 512mb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do 500zł acz nie muszę wydać wszystkiego. Chcę kupić grafikę na kilka lat z założeniem, że nie mam dużych wymagań ale na teraz chciał bym, aby była w miarę dobra. Ważne jest aby była energooszczędna i możliwie nowoczesna bo ma służyć dość długo, dlatego seria 57xx.

Tylko czy warto dopłacać do wersji 5770 512mb czy brać 5750?

No i jeżeli już to jaki?

Sapphire HD5750 512 • Sklep Komputerowy ProLine.pl Wrocław

Yalu - XFX - XFX ATI Radeon HD5750 512MB DDR5/128bit DVI/HDMI/DP PCI-E (740/4800)

Yalu - PowerColor - KARTA PCI-E 512MB RADEON HD5770 GDDR5 128bit DVI/HDMI retail /POWERCOLOR

Yalu przekonuje mnie nie tylko ceną ale i serwisem. Mają siedzibę w Warszawie i mogę po prostu podjechać przy okazji. A do Wrocławia muszę wysyłać pocztą jak by co.

Edit: No i ma być jak najcichsza :)

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej rozdzielczości brałbym jednak 5770 512mb. Wystarczy w zupełnosci, 1gb jest nie potrzebne.

Powiem Ci ze u mnie w hd tez nie brakuje pamieci, 1gb ram przydaje sie dopiero z AAx8

5750 moze byc troche slabe jesli myslisz o jakis bardziej wymagajacych grach, a 5770 potraktuj jako zakup bardziej przyszlosciowy, nie bedziesz musial tak szybko wymieniac na nową grafe bo stara juz nie wyrabia

Edytowane przez bartez2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...