Skocz do zawartości
Boodzisz

Jaki laptop 17" do 3500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. jaki laptop kupić za 3500zł , koniecznie 17 cali. Grafika nie musi byc kosmos, raczej nie bedzie grane ale może tak być. Bardziej zalezy mi na matrycy :czytelna (słoneczny pokój) , LED, żywe kolory, szeroka mozliwosc ustawień. Dobry wydajny procek, cichy (bardzo ważne)ze 3-4 gb ramu , dysk 160-320 gb.Laptop będzie do firmy.

W domu mam lenovo i jestem zadowolony ale przegladałem allegro i cos takiego znalazłem:

 

SAMSUNG R780 i5-430M 17,3' 4GB 500GB GT330 +500GB (948748364) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell Studio DELL STUDIO 1737 2.4/320GB/4GB/3650/WXGA+ LED (956158076) - Aukcje internetowe Allegro (tu akurat wersja za mniej niż 3k pln, ale jak poszukasz bardziej wypasionej to i tak się zmieścisz w budżecie)

 

Miałem studio i polecam.

 

P.S.

poszukaj wersji z podświetlaną klawiaturą, na początku ludziom wydaje się ze badziew, ale przydatny gadżet :)

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matryca z podświetlaniem LED wcale nie gwarantuje żywych kolorów.To marketingowy bełkot.

Matryca led w laptopach to nic innego jak podświetlanie za pomocą LED co daje nam tylko praktycznie oszczędność energi.

Podświetlanie w Laptopach jest i tak krawędziowe i działa tak samo jak świetlówki i wcale nie daje lepszej czerni czy lepszych kolorów.

Kupiłem synowi Samsunga R580 i powiem że kolory to pomyłka - blade.

Na intensywność kolrów ma wpływ rodzaj matrycy a nie podświetlanie.Na równomierność podświetlania ma wpływ ile jest zamontowanych sekcji.

Przeważnie jest jedna na dole , droższe modele mają po 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy taka maszyna da rade rowniez w malej firmie?

ASUS K70IC 2x2,1GHz 4GB 320GB DUZA MATRYCA 17,3'' (944005126) - Aukcje internetowe Allegro

 

widze ze jest matowa obudowa , czyli do firmy praktyczniejsza. Mam w domu lenovo z matowa obudową i naprawde jestem zadowolony. jak zobaczylem u znajomego jak mu sie cala obudowa swieci to uznałem ze wkurzaloby mnie to.

Na wygladzie mi nie zalezy. Komp ma sobie sprawnie radzic z roznymi dokumentami a i od czasu do czasu moze w cos zagram.

 

Co wogole myslicie o lapkach Asusa

Edytowane przez Boodzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K70IC nie ma matowej obudowy, jest błyszczący... Jeśli szukasz czegoś z matem, to polecam wszelkie formy Asusów N71 (VG, VN, JA, JQ, JV). One są matowe wokół klawiatury - wykończone bardzo fajnym plastikiem z dodatkiem kauczuku.

 

Asus - w chwili obecnej producent najmniej awaryjnych notków. Bardzo sprawna realizacja napraw, wymian gwarancyjnych. Dobra jakość wykonania, bardzo cichy i chłodny sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...