Skocz do zawartości
ath

Colin McRae: DiRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

O jak miło, na początku mówiło się o lecie, więc cieszy mnie fakt że gra wyjdzie już w maju.

 

 

Pojawiły się też dwa nowe filmiki - DiRT 3 Video Game | Reviews, Trailers & Interviews | GameTrailers.com

 

Mam nadzieję że po trochu będą pokazywać jakiś gameplay, bo grafika zapowiada się miodnie, a już dwójka była najładniejszą ścigałką jaką widziałem (i jedną z najładniejszych gier ogólnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=zu1dz-tKYgs&hd=1

 

Albo dirt3 zmierza w strone RBR albo programisci i testerzy przechodza samych siebie opowiadajac takie bajki o niesamowitym realizmie :lol: Naprawde chcialbym zeby z dotychczasowego symulatora poduszkowca dla retardow wyroslo w koncu cos co forma rozgrywki i fizyka jazdy bedzie przypominalo prawdziwe rajdy.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe co wyjdzie z tej trójki, czekam.....Na razie jak chcecie pograć w gierke o tematyce prawdziwych rajdów to tylko chyba wrc 2010, choć graficznie nie zachwyca ale i tak wole ją od Dirta 2.

W dircie grafa jest kozak, ale co z tego jak u mnie ta giera długo na dysku nie zagościła, jakaś taka.....jedynie rally cross mi sie podobał i niektóre rajdy, ale i tak wrc 2010 daje mi więcej radości...

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Group B cars - File download - Gamersyde

 

Trasy wyglądają miodnie, mimo iż pewnie za długie nie będą. Handling wyglada na podobny do dwójki, co mnie w pełni odpowiada. Nie moge sie doczekać.

 

 

 

Swoją drogą można by obciąć nazwę tematu.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DiRT 3 oprócz standardowego trybu multiplayer zaoferuje graczom kilka minigier, które ukrywają się pod nazwą "Party Mode".

 

Jak informują twórcy czekają na nas trzy gry. Pierwszą z nich jest Invasion. Jak wskazuje nazwa skoro jest inwazja, to jest i najeźdźca. W wypadku DiRT 3 są to roboty (na szczęście z kartonu), które musimy niszczyć za pomocą swojego samochodu. Drugą grą jest Transporter, czyli samochodowa wersja Capture The Flag, w której flagi pojawiają się na planszy w sposób losowy. Ostatnią z gier jest Outbreak. Tutaj jeden z samochodów jest "zarażony" przez co świeci się na zielono, jego zadaniem jest roznieść zarazę na inne auta. Wygrywa ten, kto na koniec rozgrywki pozostanie nietknięty przez zarażony samochód.

 

Wszystko brzmi dość interesująco i może być ciekawym dodatkiem do gry wyścigowej. W końcu i wirtualnym kierowcom przyda się chwila oddechu.

•• Multiplayer w DiRT 3, to nie tylko tradycyjne wyścigi, ale i obrona przed złymi robotami | => Gamezilla.pl

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak dla mnie zapowiada sie coraz lepiej. Znana jest już tez lista achievementów, i jest kilka sugerujących również spore urozmaicenie w multi. Oby tylko tym razem były jakieś sensowne zabezpieczenia, bo niestety multi w dwójce na PC to pośmiewisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Hahaha, nie ma to jak zacząć dzień od polewu z ludzi uciekających z drogi. Właśnie takie smaczki są potrzebne w grach (jak np. zwierzątka w BF3). Odpowiednia ilość takich pierdółek, i zupełnie to odmienia grę, bo w większości świat jest po prostu martwy.

 

Dźwięk również uległ znacznej poprawie, ten Focus brzmi bardzo fajnie na filmiku z Michigan, szczególnie limiter.

 

 

A Gymkhana to jak dla mnie bardzo fajny ficzer będzie, i powinno sie bardzo przyjemnie wygłupiać na padzie. W takiej Forzy to na padzie praktycznie nie ma szans się kręcić w kółko, a i dłuższe drifty są bardzo trudne. Tutaj to jest element gry, więc na pewno w tym trybie sterowanie będzie zupełnie inne niż podczas rajdów.

 

http://www.youtube.com/watch?v=gnHt5UdDiZY&feature=iv&annotation_id=annotation_671596

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się skurczył ten Focus, powiedział bym, że prawie do rozmiaru Fiesty :P

 

Harry Lloyd 'żyje' jeszcze czasem prawdziwych WRC ; P

 

 

A co do uciekających ludzi/kibiców... kiedyś (; )) to mieli ostro w główkach naciach!e:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=U4UuZ5mauKk

 

Nie ma co, adrenalinę podbitą mieli wszyscy [ ;

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos wie gdzie mozna kupic taki fotel z siłownikami i sterownikiem?, najlepiej same siłowniki i sterownik do tego

 

E tam same siłowniki ze sterownikiem, lepiej od razu cały zestawik ; ) : ) - CXC Motion Pro 2 - na zielony tle cena... :D ale nie powiem, gdybym miał odpowiedni budżet, to z wielką chęcią zostałbym jednym z właścicieli takiego zestawu : ) oczywiście tego naj wypasionego, to będzie jakieś 48k $ :twisted: :D : ) Dla przykładu przejazd z/w D2 i iR:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=EZqNgKnJs2s&hd=1 http-~~-//www.youtube.com/watch?v=aJyTvxuXODY&hd=1

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo tez cos lepszego pamietam, ze oprocz tych efektow co sa tutaj to jeszcze sie nachylalo we wszystkie strony pod duzymi katami, zeby zobrazowac przyspieszenie/hamowanie/przyspieszenie boczne - tutaj jest tylko namiastka tego. Poza tym przydalyby sie tez dobre okulary 3D do tego zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo tez cos lepszego pamietam, ze oprocz tych efektow co sa tutaj to jeszcze sie nachylalo we wszystkie strony pod duzymi katami, zeby zobrazowac przyspieszenie/hamowanie/przyspieszenie boczne - tutaj jest tylko namiastka tego.

 

Za taką górę hajsu, to ta cała platforma powinna być ruchoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten link otwiera video na całe okno przeglądarki, dlatego poprawiam:

 

http-~~-//www.gametrailers.com/video/invasion-gameplay-dirt-3/713085

 

 

Film z "Multiplayer Interview":

 

http-~~-//www.gametrailers.com/video/multiplayer-interview-dirt-3/713112

 

 

+ odnośnik do profilu DiRT 3 na GameTrailers.com, na którym znajdują się jeszcze 3 nowe filmiki z 20 kwietnia - DiRT 3 Video Game | Reviews, Trailers & Interviews | GameTrailers.com

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DiRT 3 jest jedną z ciekawszych premier zaplanowanych na maj, dlatego z niecierpliwością czekałem na pierwsze oceny.

 

I się doczekałem. Pierwsza recenzja DiRT 3 pojawiła się w OXM i jest bardzo pozytywna. Autor ocenił grę na całe 9 na 10 oczek komplementując piękną grafikę, ulepszoną fizykę oraz powrót dzielonego ekranu. Oczywiście to nie wszystko, co mu się podobało, ale po więcej trzeba sięgnąć do samego pisma, które pojawi się 10 maja.

 

Konkluzja jest według niego prosta, po Codemasters nie można się spodziewać niczego innego jak solidnego tytułu. I tak właśnie jest w przypadku DiRT 3. Specjalnie zaskoczony nie jestem, bo faktycznie Codies potrafią tworzyć gry wyścigowe.

•• Pierwsza recenzja DiRT 3 jest bardzo pozytywna | => Gamezilla.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No i fajnie. Ja rozglądam się za ciekawą ofertą, ale na razie kiepsko. Najbardziej opłacalnie jest chyba na Steamie UK (musiałby ktoś zgiftować), bo pre-order wychodzi ok. 120 zł (tylko ciekawe czy można giftować pre-order, raczej chyba tak). W sklepach UK z jakiegoś powodu póki co nie ma pre-orderów na wersje PC. Jedna z nie wielu tegorocznych gier które bym chciał mieć w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy ocenie jak zagram. Graficznie całkiem dobrze. Chociaż na tym filmiku mało co widać, bo jakość słaba. Dirt 1 bardzo mi się podobał. Dirt 2 tym bardziej. Tu widzę z kolei powrót do starego Colina jakiego pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...