Skocz do zawartości
ath

APB: All Points Bulletin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

I znów mnie na weekend nie było :/ Nigdy mi te terminy nie pasują.

 

Też mam jeden klucz do rozdania jeżeli ktoś jest naprawdę gotów do ściągnięcia 10GB bety i zagrania to pisać.

 

klucz już rozdany

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta, czyli wersja z drobnymi błędami, do doszlifowania itp. a nie diametralna zmiana gameplay'u i feelingu, który w/g mnie jest drewniany. Dla mnie to daleko jej nawet do tego co prezentowała sobą trzecia część serii gta, ale jak już wspomniałem wcześniej to tylko moje zdanie.

Btw znajomi mają podobne opinie, nie to, że tylko ja jestem na nie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 3844A704

jak wersje v0.6 czy tam nawet v0.5 mozna nazwac wersja z drobnymi bledami to ok.

Edytowane przez 3844A704

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Co się zmieniło na + ? Kolejna sesja grania znów w niedziele ale może tym razem uda mi się już wrócić żeby zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Gralem do tej pory 20min. Bardziej przypominalo to ogladanie miasta, bo strasznie mi cięło. Nowe drivery (bety)dostepne juz na stronie nv maja zwiekszyc dzialanie gry.

 

Może to lag? Albo za mało ramu? Parę postów temu pisałem jak mi ta gra chodzi a mam taką kartę jak Ty ;) stery 181.20 te nowe mają poprawić ale tylko na 470 480.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma konto do APB a nie będzie w nią grał (mało prawdopodobne-.-')

Proszę ...... Błagam ..... :damage_wall: :mur: aby nie marnował konta bo ja straszliwie chce w nią zagrać -.-''''

Jak coś to proszę o kontakt na gg : 293461 Bardzo dziekuje :* :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...