Skocz do zawartości
sheri

GOOC 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Gigabyte Open Overclocking Championship 2010

 

Dołączona grafika

 

Jedyne oficjalne info (jak narazie): TU

 

 

Pozdro

Edytowane przez sheri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte Open Overclocking Challenge 2010

 

 

Czy w ogóle są planowane jakieś krajowe eliminacje?

Np. w Japonii faza krajowa już trwa :rolleyes:

 

Macie jakieś info?

 

 

Pozdro

 

Ze swoich źródeł wiem, że do końca kwietnia mają być przeprowadzone eliminacje (podobno we Wrocławiu) ;)
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swoich źródeł wiem, że do końca kwietnia mają być przeprowadzone eliminacje (podobno we Wrocławiu) ;)

 

A jakieś bliższe informacje. Platforma/benchmarki/low-clock?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej informacji nie mogę za bardzo podać, bo są niepewne. Z resztą wszystko to co jest teraz zaplanowane może ulec zmianie, także...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A czy mógłby mi ktoś udzielic informacji o tym calym GOOC ? Co to w ogóle jest? Domyślam się że to jakieś zawody w podkręcaniu, ale chciałbym się dowiedziec jakie są ogólnie warunki na tej imprezie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się obiło też coś o Warszawie. Hmm, zobaczy sie. Szkoda, ze nie ma online'a. Szkoda, ze nie ma rozgłosu.

 

A mi sie cos o uszy obilo, ze w tym roku Damikor jedzie na EU ;)

 

Witam. A czy mógłby mi ktoś udzielic informacji o tym calym GOOC ? Co to w ogóle jest? Domyślam się że to jakieś zawody w podkręcaniu, ale chciałbym się dowiedziec jakie są ogólnie warunki na tej imprezie :)

 

Skoro nie wiesz co to GOOC, to raczej sie nie lapiesz na to, zeby brac w tym udzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jak zawsze boisz się konkurencji i po prostu nie możesz odpowiedziec na proste pytanie... No ale cóż to już chyba się nie zmieni, bo czytając to forum widzę, że to nie pierwszy raz kiedy nie chcesz udzielac komuś odpowiedzi na proste pytania.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Heh jak zawsze boisz się konkurencji i po prostu nie możesz odpowiedziec na proste pytanie... No ale cóż to już chyba się nie zmieni, bo czytając to forum widzę, że to nie pierwszy raz kiedy nie chcesz udzielac komuś odpowiedzi na proste pytania.

A jakiej odpowiedzi się spodziewałeś/aś?

Możesz być pewny/a że na tym forum nikomu nie zależy na tym żeby Cie obrazić.

Wpisując "Gigabyte Open Overclocking Challenge" w swoja ulubioną wyszukiwarkę internetową otrzymasz multum informacji na interesujący Cię temat.

Możesz być pewny, że ryba nie boi się (z całym szacunkiem) "Twojej konkurencji".

Zwykle takie teksty piszą dzieci, które kupiły Mugena i myślą, że są już Xtreme..

Zaprezentuj to co potrafisz i wtedy porozmawiamy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A jakiej odpowiedzi się spodziewałeś/aś?

Możesz być pewny/a że na tym forum nikomu nie zależy na tym żeby Cie obrazić.

Wpisując "Gigabyte Open Overclocking Challenge" w swoja ulubioną wyszukiwarkę internetową otrzymasz multum informacji na interesujący Cię temat.

Możesz być pewny, że ryba nie boi się (z całym szacunkiem) "Twojej konkurencji".

Zwykle takie teksty piszą dzieci, które kupiły Mugena i myślą, że są już Xtreme..

Zaprezentuj to co potrafisz i wtedy porozmawiamy.

 

Pozdrawiam

 

Na razie to nie mam się czym chwalic bo na powietrzu to za dużo się nie osiągnie. Jestem w trakcie montowania chłodzenia więc jak zakończę prace to wtedy mogę rozmawiac o jakiś wynikach. Na razie jednak chciałem wiedziec mniej wiecej co i jak z tym GOOC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho lepiej było by gdyby odbyły się eliminacje online tak jak to miało miejsce przy zeszłorocznych zawodach MOA. Szanse dostali by wszyscy, również początkujące talenty, no i jeśli będą rozdawane zaproszenia lub coś w tym stylu to gwarantuje, że będzie awantura :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się obiło też coś o Warszawie. Hmm, zobaczy sie. Szkoda, ze nie ma online'a. Szkoda, ze nie ma rozgłosu.

 

Szkoda :(

 

A mi sie cos o uszy obilo, ze w tym roku Damikor jedzie na EU ;)

(...)

 

Do pary z Wolfem Szarym :lol:

 

Imho lepiej było by gdyby odbyły się eliminacje online tak jak to miało miejsce przy zeszłorocznych zawodach MOA. Szanse dostali by wszyscy, również początkujące talenty, no i jeśli będą rozdawane zaproszenia lub coś w tym stylu to gwarantuje, że będzie awantura :lol2:

 

A jak będzie to co? Ja już przygotowałem krem na zmarszczki mimiczne :lol:

 

tak byloby najlepiej:)

 

a wiadomo co z moa??

 

Powiedz mi, ile się talentów pokaże ? Mieli szanse w zeszłym roku i jakoś nowe talenty nie zdołały się przebić ponad starych wyjadaczy.

 

Przy okazji przypomniał mi się post MaSella ;)

 

(...)

Kooboos zrobił 4:18 na 6x700 1:1 CL4. Jego wyniku nie ma, bo MSI odrazu wysłało go na wielki finał. Wszystko chlodzil azotem, sam zrobił vmody i przy okazji osiagnal jedno z najwyzszych fsb na 775 w pl ;)

 

to tak apropo tłikowania, skilla, talentu i fsb :lol:

 

Olewam temat zaproszeń, eliminacji etc. Co będzie to będzie. Fajnie by było gdyby dało się tak jak w zeszłym roku przyjść i popatrzeć.

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze niby jak? Zrobic slaby show, gdzie jeden pajac z drugim drze jape na cala aule bez przemyslenia? No i wspaniala dwojka, istne legendy z kraju nad wisla, czyli pinki i mozg, ktorzy obrazeni na wszystkich chcieli opanowac swiat bez gpu pota? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe uwielbiam Twoj hm sarkazm

w kazdym razie sposob komentowania :rolleyes:

 

ale kto tu mowi o robieniu show, i nawet jesli wiadomo ze wszyscy ktorzy tam wpadna lacznie z najwiekszymi krzykaczami i tak Ci nie podskocza to nie jest mimo wszystko dla mnie argument zeby nie robic takich zawodow

 

fakt wiadomo ze wygrasz elimacje w tym i w tym i nie jest mi wcale zal calej reszty ktora majac podobne mozliwosci jesli chodzi o sprzet i warunki nie potrafi CI dorownac ale dalej nie widze powodu zeby rezygnowac z takich elminacji i nawet nie chce mi sie pisac dlaczego jakie to ma plusy a jakie minusy

Edytowane przez guderian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej odbędą się u nas eliminacje. Nie są to jak w przypadku innych państw eliminacje online tylko podkręcanie live, a co za tym idzie liczba miejsc jest ograniczona.

Teamy zostały już wybrane przez Gigabyte. Przy wyborze kierowali się osiągnięciami w ostatnim czasie oraz popularnością samych overclockerów.

 

Mam nadzieję, że następnym razem uda się zaprosić więcej drużyn ...

 

 

Przypominam, że jeśli macie ochotę podkręcać sprzęt Gigabyte i stać się sławnymi overclockerami :-) to możecie liczyć na pomoc firmy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...