Skocz do zawartości
sheri

GOOC 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Teamy zostały już wybrane przez Gigabyte. Przy wyborze kierowali się osiągnięciami w ostatnim czasie oraz popularnością samych overclockerów.

Nie łatwiej było napisać, że kierowali się ilością wazeliny? Bardzo mnie ciekawi, kto dostał się do tego zaszczytnego grona. Czym się kierowała firma GB Polska, skoro chyba najaktywniejsza obecnie ekipa, która w zeszłym roku zdobyła drugie miejsce w Europejskim GOOC, dzięki której Gigabyte miał ładną reklame na interii, wp czy KŚ, nie została zaproszona do eliminacji? Ja rozumiem, że to jest biznes i trzeba podążać za kasą, ale takie zachowanie to jest jawne robienie sobie jaj z nas wszystkich. Podsumowujac, kompletna żenada.

 

Nie, nie pisze tak dlatego, że nie dostałem zaproszenia - nawet jakbym je miał to i tak bym nie skorzystał.

 

Przypominam, że jeśli macie ochotę podkręcać sprzęt Gigabyte i stać się sławnymi overclockerami :-) to możecie liczyć na pomoc firmy!

 

Bardzo mnie ciekawi w jaki sposób :D Edytowane przez MaSell
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że ryba żartował pisząc, że nie dostał zaproszenia... Z innych źródeł wiem, że skład niektórych teamów jest delikatnie mówiąc śmieszny. W każdym razie nie ma to nic wspólnego z zawodami w podkręcaniu - bo to nie wyniki się tu liczą dla niektórych. Ciekawi mnie też kto to rozdzielał, bo chyba górę wzięło czyjeś widzimisie.

 

W sumie to nawet się ciesze, że mnie tam nie będzie - w maju piszę maturę, a nawet nie podano dokładnego terminu i miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli niepotrzebnie edytowalem mojego poprzedniego posta, trza bylo zostawic bo wszystko co tam napisalem to niestety prawda, ale idealnie zamyka sie to w tym co napisal tam MaSell

 

to ze nie zrobili elminacji online tylko wzieli jednych a drugich nie to jakas segregacja smiejcie sie czy nie ale ja to nazywam po imieniu (zeby nie bylo ze biadole nad tym ze mnie tam nie ma bo niby po co jestem pasjonatem amatorem ale wlasnie dlaczego zamyka sie mozliwosci jednym a otwiera innym)

 

 

co to tego ze nie ma tam ryby i chaosa...powiem tylko tyle to skandal i kolejna do opisanej wyzej kompromitacja organizatorow

 

czekam na kolejne ktore wynikna w czasie samych zawodow

 

a teraz sobie krzyczcie po mnie

 

a tak juz bez ironii powodzenia Bartek na maturze:) 2 lata temu bylo goraco o tej porze :lol2:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to tego ze nie ma tam ryby i chaosa...powiem tylko tyle to skandal i kolejna do opisanej wyzej kompromitacja organizatorow

 

heh .. może jeszcze dostaniemy :) kto wie ... prosić sie nie bedziemy przecież

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest jak najbardziej ok, bo kazdy kto ma takie checi powinien miec prawo sprobowac, nawet jesli moge z pamieci podac tu pierwsza 5 ktora bedzie najlepsza to nic nie zmienia, kazdy powinien miec szanse, dlatego nalezy sie za taka postawe szacunek dla msi...

 

a gigus, gigus w pl drugi rok z rzędu daje ciala

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dokładnie. A pomyśleć, że overclock chciał robić eliminacje online ... zabrakło tylko chęci ze strony firmy...

 

GB ostatnio ostro ssie. Że nawiąże choćby do spraw gwarancji ich produktów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Overclock i GBT? Dorzuc do tego moze Samhaina i jego zjazd, to juz w ogole swieta trojca by byla i nie byloby zadnego eventu :P

 

MOA? Raczej was rozczaruje, ale z powodu tego, ze z Chaosem jestesmy miszczami EU, to nie bedzie eliminacji PL. A jakby sie cos zmienilo, to gwarantuje, ze nie wygracie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rybku ale nie chodzi o to ze nie wygramy, chodzi o zasady, jesli nie bedzie elminacji do moa w tym roku bede psioczyl tak samo jak teraz

 

99 procent ze bys wygral ale z co z tego?? i co z tego ze masz majstra czy to znaczy ze w tym roku tez bedziesz mial?? ( co jednak jest wysoce prawdopodobne i czego Ci zycze) ale taka segregacja to mnie ma, schowajcie to sobie gdzies,

 

zacznijmy na studia brac ludzi tylko z matura rozszerzona z powyzej 90 procent bo na to tu rybku wychodzi,

 

to ze jestes najlepszy to nie znaczy ze inni nie maja prawa sprobowac, liczy sie sama molzliwosc no chyba ze czujesz sie tak elitarny to zostawy ta piaskownice tylko dla Ciebie, Chaosa, Kingpina, top 10 swiatowego a reszta zmieniac zainteresowania bo tylko miszczowie maja prawa lol

 

tak samo jak sie gigus osmiesza nie zapraszajac Ciebie na elminacje tak samo osmieszy sie msi zapraszajac tylko Ciebie nawet jesli jestes najlepszy

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to jak najbardziej sie zgadam i to sie Wam nalezy, szkoda ze to zamyka droge do elminacji innym, dla Was wyjazd bez leminacji ale obok tego zawody w pl dla innych tak byloby moim sprawiedliwiej mimo wszystko...

 

a w sumie nie wiem co sie tak wkurzam na swego rodzaju niesprawiedliwosc spoleczna skoro osobiscie to mnie dotyka bo o zadnych zawodach sobie nie mysle

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziales zeby na mistrzostwa europy albo swiata brala udzial w eliminacjach druzyna A', skoro druzyna A ma mistrza i jedzie bez eliminacji?

 

Jak sobie w ogóle wyobrażasz jakiekolwiek zawody bez drużyny A?

 

Dołączona grafika

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to jak najbardziej sie zgadam i to sie Wam nalezy, szkoda ze to zamyka droge do elminacji innym, dla Was wyjazd bez leminacji ale obok tego zawody w pl dla innych tak byloby moim sprawiedliwiej mimo wszystko...

 

a w sumie nie wiem co sie tak wkurzam na swego rodzaju niesprawiedliwosc spoleczna skoro osobiscie to mnie dotyka bo o zadnych zawodach sobie nie mysle

 

Normalnie przy tym moge powiedziec jedynie glosno slowo - K***A. Ludzie, czy wy potraficie nie marudzic? Nie ma eliminacji - zle, sa - zle bo ONI wygrali. Nie bedzie eliminacji, bo tak sobie ktos wymyslil - kolejne zle, bo ONI wygrali i jada. Pozatym, WTF? Nie dotycza Ciebie te eventy, to sie nie wypowiadaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:unsure:

 

po 1 sam marudzisz ze Cie nie zaprosili a innych zaprosili piszac miedzy slowami ze Tobie sie to nalezy a innym nie

 

po 2 czy ja marudzilem kiedykolwiek ze wygrales?? NIE wrecz przeciwnie gratulowalem

 

po 3 WTF milo mi ze tak do mnie piszesz, a kto mi zabroni interesowac sie tym albo tym, nie dotyczy bezposrednio bo nigdy nie wdawalem sie w te Wasze przepychanki kto lepszy, nie dotyczy bo nigdy nie uzurpowalem sobie prawa startu w takich zawodach, a gdybys czytal co pisze to bys zczail ze mam zastrzezenia do samej oragnizacji napisze to ostatni raz bo juz nudne to moje pisanie, chodzi mi tylko o rowny dostep dla wszystkich do tych elminacji tak aby kazdy kto ma checi zainteresowania jest pasjonatem mogl sprobowac nawet jesli bedzie mial xxx razy gorszy czas w spi niz Twoj

 

nie wiem skad Twoj atak na mnie,(tak odbieram ironie, i slowa 'glosno slowo - K***A ') nie pisalem nic personalnie a tym bardziej do Ciebie

 

 

idac Twoim tokiem rozumowania zabilibysmy kazde hobby, kazda pasje kazdy sport, bo mielibysmy tylko 10 kolarzy 10 druzyn pilkarskich 10 modelarzy etc, nie kazdy musi byc najlepszy, liczy sie pasja i radosc z tego czerpana

 

 

i niech sie moderacja na mnie juz nie wkurza sam zamilkne bo niepotrzebnie temat zszedl na zla droge, pozdro i powodzenia dla wszystkich, miejcie radoche z tego co robicie o to w tym chodzi :wink:

Edytowane przez guderian
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile Wy macie lat, nadal nie wiecie, że na świecie od zawsze było, jest i będzie niesprawiedliwie?

 

Fajnie ryba, że umiesz to i tamto, wstrzeliłeś się swego czasu w odpowiedni moment i bardzo dobrze. Zbieraj sobie nagrody i baluj w najlepszych hotelach. Nie wiem po ki ciach! tylko wywyższasz się jakbyś był narodowym bohaterem, nadal Ci czegoś brakuje? Wszyscy widzą, że naprawdę jesteś jednym z najlepszych na świecie. :)

 

A reszta, nie możecie przeżyć, że on ma lepiej? Olejcie jego charakter i róbcie swoje. Też wolałbym, żeby firmy robiły eliminacje etc etc, popalić trochę darmowego sprzętu zawsze jest fajnie ;)

 

BTW, dlaczego całe polskie OC opiera się teraz na tym aby pobić rybę / jego wynik? To chyba ma być fun, a nie jakaś chora rywalizacja <_<

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Overclock i GBT? Dorzuc do tego moze Samhaina i jego zjazd, to juz w ogole swieta trojca by byla i nie byloby zadnego eventu

 

 

No tak, lepiej siedzieć na PPC i po d*pie sie drapać. Widziałeś kiedyś jakiś konkurs oc na PPC? Bo ja nie... wiec tutaj wy nie macie żadnych doświadczeń.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje dac spokoj dziwnym dywagacjom. GBT ma swoj koncept (badz tez go nie ma wcale) i niech sobie robi co chce.

 

jak juz wklejamy obrazki to ja tez mam cos na okazje na GOOC

 

make peace not war ...

 

miedzy polewaniem LN2 i OC trzeba miec czas sie wyloozowac i wypić piwko! Wy tez idzcie na piwko zamiast kłocic sie o OC

Dołączona grafika

 

p.s: któż to sie z tyłu załapał ?:P

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, lepiej siedzieć na PPC i po d*pie sie drapać. Widziałeś kiedyś jakiś konkurs oc na PPC? Bo ja nie... wiec tutaj wy nie macie żadnych doświadczeń.

 

 

dlaczego nie ma konkursow oc na PPC? proste - wtedy ryba nie moglby brac udzialu i nie zgarnalby nagrod... a jakby to wygladalo... miszcz swiata nie wygral...

 

psioczy psioczy a jak jest konkurs nawet taki ktory opluwa wszedzie to bierze udzial bo nagrody nie smierdza... ;) no ale zrobil dla promocji OC (CO?) 'wiecej w PL niz wszyscy razem wzieci' - wiec ma zasluzone miejsce na skrzynce z namalowanym '1' bez brania udzialu juz... i by nie bylo - nie umniejszam dokonaniom ani znajomosci tematu - gratulowalem takze wielokrotnie, ale tylko tego.

 

 

GOOC jakie bedzie zobaczymy po, czy decyzje organizatorow byly dobre w kazdej kwestii... za rok zawsze mozna cos poprawic... chociaz jesli nei bedzie r&Ch to nie bedzie Velvetu... a to zawsze morde usmiechalo ;P

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie ma konkursow oc na PPC? proste - wtedy ryba nie moglby brac udzialu i nie zgarnalby nagrod... a jakby to wygladalo... miszcz swiata nie wygral...

 

Jesli na overclocku majk3l moze brac udzial w konkursach, to czemu ja nie mialbym brac udzialu jakby byly u nas? Nie jestem naczelnym to nie wypowiadam sie na temat, czemu takich nie ma u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ;)

 

Ale to był tylko taki pretest na szybko xD. Będzie poprawka i pomęczymy go bo do WR'ki niewiele brakuje ;)

 

Najpierw pobij PL a dopiero pozniej rzucaj sie na WR ;)

BTW malo kto juz kreci LGA 775

 

Koniec OT

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...