Skocz do zawartości
werto

Gry i konkursy sms

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, braliscie udzial w tego typu rzeczach?

Z tego co widzialem, to duzo jest teraz bardzo tego. Od wielkich rzeczy typu loteria w orange, po jakies tam niszowki, o ktorych nikt nigdy nie slyszal. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry i konkursy sms dla frajerow ktorzy w to wierza... znajomy pracowal w firmie drukujacej krzyzowki, co tydzien inna osoba w firmie byla fotografowana i jej zdjecie trafialo na ostatnia strone jako "zwyciezca" z poprzedneigo tygodnia. Mozesz sie domyslic ze gry i konkursy sms dzialaja tak samo, z ta roznica ze tu nikt nie robi zdjecia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie brali fotek ze stocka? :D

 

Oprócz oczywistych rzeczy, wymienionych wcześniej, odstrasza mnie skutecznie jeszcze jedno.

 

Mianowicie- kiedy wyślę jakiś sms do jakiegoś konkursu, oznacza to, że akceptuję regulamin.

A w tymże, niekrótkim, regulaminie (który każdy OFC czyta od deski do deski) jest jakiś "drobny druczek", pokrętny zapis, czy coś, który zezwala potem przysyłać na mój numer masę ofert w postaci "wyślij sms na numer ..., czeka nagroda", albo coś w tym guście.

Mój numer telefonu jest zbyt fajny (pasuje do niego określenie "złoty"), żebym zrobił z niego spambox i musiał po jakimś czasie zmieniać na jakiś bezpłciowy, albo płacić ciężką kasę za podobny.

 

Nie wiem, może zbytnio się boję, może jednak w regulaminach nie ma ani słowa na ten temat.

Przeczytałem jeden regulamin konkursu, nie spodobała mi się właśnie taka rzecz, jak "możliwość przedstawiania ofert handlowych blablabla", odpuściłem sobie i więcej nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda fatygi na późniejsze odkręcanie. Mam niezastrzeżony numer telefonu stacjonarnego i to wystarcza, żeby co chwilę ktoś dzwonił (dobrze, że nie wiedzą, że mam SMSy). Zapytałem raz "Jak można się z waszej spamlisty wypisać?", to usłyszałem tylko "eeeeeee".

Zresztą, już oni pewnie mają takie hacki, że skończyłoby się to włóczeniem po sądach w Peru. Nie, dzięki.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pikus przy polsatowskich programach interaktywnych gdzie robia z ludzi kompletnych idiotow. Chociaz czasami ma sie wrazenie ze naprawde trzeba byc idiota zeby "brac" udzial w tym programie. Najlepsze jest liczenie pieniazkow na ekranie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ile razy to ja juz nie wyslalem na mercedesa E-clasy... 10 zl jeden sms... wyslalem, potem czy chce zaplacic od niego podatek, potem OC/AC, nastepnie paliwo na rok, pewnie dalej bylo ze zapas opon na 30 lat, dodatkowa gwarancja na miesiac, itd... zatrzymalem sie na szczescie przy 3 , hm na szescie? 30 zl w plecy, a moglo byc tyle zielonego.... piwa za to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pikus przy polsatowskich programach interaktywnych gdzie robia z ludzi kompletnych idiotow. Chociaz czasami ma sie wrazenie ze naprawde trzeba byc idiota zeby "brac" udzial w tym programie. Najlepsze jest liczenie pieniazkow na ekranie :lol:

 

Idioci, nie idioci. Na własne oczy widziałem kilka przekazów pocztowych z takich właśnie programów. Można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych konkursach i tak na końcu zarabia organizator (nie wspominając o operatorach gsm), zdecydowana większość tych konkursów i loterii polega na samofinansowaniu nagród przez osoby biorące w nich udział np. mercedesy z Ery, wielka kumulacja RMF.

Mi to przypomina "Argentyński" system kredytowania o którym było głośno kilka lat temu --> Bloga rytm naturalny... - System argentyński

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry i konkursy sms dla frajerow ktorzy w to wierza...

 

Niektórym ta wiara wychodzi na dobre... ojciec dwa razy wygrał, raz kamerę cyfrową o ówczesnej wartości 1500zł (jakiś konkurs SMSowy Maxwell House) a drugi raz aparat cyfrowy (tu, bez szału, chyba 600zł miał wartość, nie pamiętam z jakiego produktu), więc od czasu do czasu moim zdaniem można zaryzykować i wysłać tego SMSa za 2-3zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi bmw 1 z orange truje zad od jakiś 2mcy. co kilka dni dostaję smsa czy nie chcę go wygrać bo "właśnie wypełniamy jakiś formularz".. tragedia, oczywiście konfiguracja samochodu na kilka smsów. zawracanie wiecie czego, ogólnie.

 

ktoś wie jak się wypisać ?:> bo ogólnie w smsa c się nie wpisze te same teksty przyjdą ;]]

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rofl, myślałem, że tylko w Totka są "zawodowi" gracze, a tu takie kwiatki.

Aż dziwne, że do tej pory o tym w Angorze nie było, oni lubią takie artykuły... albo- może było, tylko nie czytam wszystkich ostatnio :/

 

Wygląda na to, że zwykły ludź, jeżeli już chce grać, to jest skazany na te mniej wartościowe nagrody, albo na udział w tych telewizyjnych konkursach "dla debili".

Po wygranej zostanie satysfakcja z tej wygranej i... świadomość tego, że ta patelnia kosztowała 1000 zeta :D Na ścianie bym powiesił ;]

Wczoraj akurat miałem okazję oglądać jakiś taki konkurs przez moment (przy okazji reklam na innym programie)... omg, śmiech na sali. "Linia już otwarta! Kto się z nami połączy!" Czy za to wcelowywanie w "otwartą" linię też się płaci te 4-7 zł/min?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy za to wcelowywanie w "otwartą" linię też się płaci te 4-7 zł/min?

 

Czasem nawet więcej. Za nie trafienie w otwartą linie też sie płaci. W końcu nagrody muszą sie z czegoś ufundować.

 

Ja z kolei mając telefon w erze kiedy były do wygrania te Merole, jak wysyłali do mnie po kilka esemesów dziennie, to poszedłem do salonu i grzecznie powiedziałem im, że nie życze sobie otrzymywać esemesów promocyjnych, z konkursami itp. W sumie podziałało, bo od ponad pół roku nie otrzymałem żadnego smsa od sieci, poza tymi o wystawieniu faORT: ORT: ktury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lol, nawet nie przypuszczalem ze "tutaj" tez wyrosli jacys zawodowcy :lol: Postawic dom za kase uzyskana ze sprzedanych nagród... :D Organizator zadowolony bo ma zysk, zawodowi gracze zadowoleni bo maja zysk, a ci "normalni" gracze czesciowo funduja nagrody tym zawodowcom i juz raczej nie sa tak bardzo zadowoleni :lol: Ciekawe czy za granica tez tak kombinuja czy to tylko nasz naród jest taki zdolny w kombinowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykul we wprost, dla mnie napisany jest z gory zalozona teza. Ale dobrze, ze mowi o zjawisku zawodowych graczy. Bo to niebezpieczne.

Ja sie orange loterii przyjarzalem blizej i tam jest zapis, ze 1 osoba, moze wygrac tyko jeden raz. Zawsze to jakos tych ludzi ogranizca.

 

Co do informacjach o loterii w orange, to jezeli nie brales udzialu w loterii, to wystarczy zadzwonic na bok i poprosic o wylaczenie informacji marketingowej, dobrze zebys znal tez numer, z ktorego nie chcesz tych informacji otrzymywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tych lancuszkow sms, to np. teraz w loterii orange mozna sie wypisac z tego jednym smsem. moze jednak sie zmienia to powoli w strone dobrych konkursow?

 

A mógłbyś zdradzić jak to się można z tego wypisać 1 smsem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc: bodajze sms o tresci STOP na 7400. Ale sprawdz jeszcze w regulaminie loterii.

Wysłanie SMS pod numer który podałeś to koszt 4zł + VAT. Lepiej wysłać SMS o tej samej treści pod numer 8080, efekt ten sam, jednak za darmo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...