Skocz do zawartości
grandzu

Tani, głośny, najlepszy cooler

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega nie przesadza- na CPC da się tak podkręcić procka.

Jak chcesz to wykręcisz go tak nawet na wentylu od 486!!!

To da się zrobić, jedyne ograniczenie polega na tym że na CPU wstawiasz WC , a CPC chłodzi się samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie przesadza- na CPC da się tak podkręcić procka.

Jak chcesz to wykręcisz go tak nawet na wentylu od 486!!!

To da się zrobić, jedyne ograniczenie polega na tym że na CPU wstawiasz WC , a CPC chłodzi się samo.

bardzo interesujaca opinia, a teraz powiedz o co ci w ogole chodzi?, 2664 mhz na wentylu od 486..., cpc sie chlodzi samo..., prosze o wiecej takich stwierdzen!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie przesadza- na CPC da się tak podkręcić procka.

Jak chcesz to wykręcisz go tak nawet na wentylu od 486!!!

To da się zrobić, jedyne ograniczenie polega na tym że na CPU wstawiasz WC , a CPC chłodzi się samo.

bardzo interesujaca opinia, a teraz powiedz o co ci w ogole chodzi?, 2664 mhz na wentylu od 486..., cpc sie chlodzi samo..., prosze o wiecej takich stwierdzen!!!
Ja rowniez poprosze o rozwiniecie tego watku. Mam kilka coolerow od 486 :D :lol: :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś kto ma CoolerMaster HAC-V81 X-Dream wypowie się na jego temat? Bo chyba się skuszę... 

 

P.S. Tobiasz15 - głuchy to nie jestem, chociaż słuch już nie ten co kiedyś :-)

zakupilem ostatnio tego culerka i jestem zadowolony wprawdzie obr na max to jest troche glosny ale tak jak w podpisie to 42-48 zalerzy od temp

otoczenia a ta jest rozna ale nieprzekracza mi 50 nawet jak mialem 2700+

tylko ze na max obr

normalnie chodz na 3800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co Adam napisal to sie mija z prawda......o to dusho, przeciez Berkut na FC wyciaga max 2,75 GhZ, ale to zupelnie cos innego bo procek ma ujemna temperature. 2,6 Ghz z xp1700 na wentylu ...... buhahahhahahahahahaha :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i na monitorq maja byc Twoje odciski palcow, Twoja twarz, zeskanowany dowod osobisty/paszport/legitka PKP  :twisted:

I jeszcze jakas ladna tapetka na pulpicie i ikonki poukladane, porzadek musi byc, bo ludzie patrzą...... :lol:

niech ktos mnie uszczypnie bo oczom niewierze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhuh dzień się skończył a zrzutów jak nie bylo tak nie ma...

 

A tak wogółe to np Miorphling na bez wątpienia lepszym bloku chłodnicy i 2 pompach zrobił troche ponad 2,9 a ty 2,6 na cyzmś tak śmesznym... troche nie proporcjonalnie... jego proc wydzielał tylko jakieś 15% więcej ciepła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co Adam pisales takie brednie ale lepiej sie jakos wytlumacz z tego bo nasrales sobie w zyiorys na tym forum ;)

I nie tylko na tym, Na moje prawa wstepu juz nie masz chocbys sie zesral :P

Lammermann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam18 sciemnil:

"...dołuż 60 zł i masz wc od cpc.  

Lepszy komfort pracy i lepsza wydajność.  

Ja mam i jestem zadowolony  

 

WC rulezz  

_________________

Amd Athlon Xp 1700+ @ 3400+ (12X222) (JIUHB302) 2.05V WC,EPOX RDA+ WC ,Ati Radeon 9500@9700Pro Hercules WC ,2X 512 DDR KINGSTON 333 (2.7) ,CDRW LITEON 52X24X52 ,DVD 16X48 LG.WD Caviar 80GB 8MB Cache temp. idle 45C stress 51C"

 

buhahahahahhahahaha, dawaj WCPUID kolego hahahahhaha, i co znaczy EPOX RDA+ WC? od cpc dostales tez bloczek na mostek polnocny?, grafe tez masz na wodzie? a na jakim bloczku mozna wiedziec?, w opisie zapomniales jescze dodac stacja dyskietek@wc buehhee, buahahhahahah tak wlasnie wyglada kolejny sciemniacz, 2664 mhz @ cpc  w takiej temperaturze = MEGA ROTFL

 

adam18 jesli nie chcesz miec opinii ZALOSNEJ LAMY na tym forum to domagamy sie odpowiedzi na wszystkie powyzsze pytania !!!!

A mnie dodatkowo zastanawia kwestia grafy kolegi- szukam info, ale wychodzi mi, że herc nie ma 9500 non-pro; więc co on puścił @9700pro? :lol: Nawet jeśli ma herca 9500pro, to on chyba jest niemodowalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dijkstra jeśli sie nie myle to Radeon 9500 NIE Pro miał 64mb a radeonów 9700 nie było 64 megowych, i o ile wiem to przerobić dało się tylko 9500 Pro...

 

Coś mi się wydaje że ten komp w podpisie to nie jest ten którego on ma tylko chciałby mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dijkstra jeśli sie nie myle to Radeon 9500 NIE Pro miał 64mb a radeonów 9700 nie było 64 megowych, i o ile wiem to przerobić dało się tylko 9500 Pro...

 

Coś mi się wydaje że ten komp w podpisie to nie jest ten którego on ma tylko chciałby mieć.

Już był taki jeden -Kobus czy jakoś tak -tamten to miał wyj... kompa ale teraz mu został tylko duron800 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polii no bywa... kazdy może marzyć.... tlykoniech nie ciśnie wała i albo niech się przyzna albo niech da dowody...

 

Ja np jestem ze swojej 1200 zadowolony narazie większej mocy nie potrzebuje... co najwyżej mocniejszej grafiki... ale ostatnio w nic nie gram więc mi się nie śpieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe fajne wyniki.. a co do kolegow gloszacych rychly koniec kolesia i jemu pdobnych na forum.. no coz, zmieni se koles nicka i bedzie dalej dzialal.... moze chociaz czegos sie nauczy i nie bedzie az tak naginal rzeczywistosci.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj coolera!!  

dołuż 60 zł i masz wc od cpc.  

Lepszy komfort pracy i lepsza wydajność.  

Ja mam i jestem zadowolony  

Wcześniej miałem GLOBAL WIN CAK38 dałem 200zł za niego a potem żałowałem.  

WC rulezz

Hmm z tego co mi wiadomo to CPC nie jest WC tylko nieskomplikowanym urządzeniem do tłoczenia nawozu naturalnego na potrzeby rolników. Wdłg. naukoofcoof z mod4us research center zapodanie cpc na procka jest tym samym jak pieczenie cpu na wolnym ogniu wraz ze stertą chorwadzkich krzyrzowek. 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast radiatora na płycie mam blok.

Wszystko chodzi stabilnie.

Monitor sprzedałem w wtorek i jutro dostane nowy

ale długo ten monitor robią :D chłopak ma pecha niedosyć, że nie ma monitora to jeszcze nie może się wykazać :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj coolera!!

dołuż 60 zł i masz wc od cpc.

Lepszy komfort pracy i lepsza wydajność.

Ja mam i jestem zadowolony

Wcześniej miałem GLOBAL WIN CAK38 dałem 200zł za niego a potem żałowałem.

WC rulezz

Hmm z tego co mi wiadomo to CPC nie jest WC tylko nieskomplikowanym urządzeniem do tłoczenia nawozu naturalnego na potrzeby rolników. Wdłg. naukoofcoof z mod4us research center zapodanie cpc na procka jest tym samym jak pieczenie cpu na wolnym ogniu wraz ze stertą chorwadzkich krzyrzowek. 8O :lol:

BUAHAHAHAHAHA :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"a kto umarl... ten nie żyje" :)

Chlopak wymowka zalatwil sobie jeszcze 1 dzien zycia na forum :) ale niestety czas sie skonczyl i pietno na nicku pozostanie :)

 

Wiadomym jest tez to ze owy Mr Adam18 pewnie pod innym lub tym samym nickiem oglada ten topic w miare regularnie (z ciekawosci czy juz odpuscilismy) wiec drogi adamie... zycze ci podobnej strony jaka ma nijaki Mietek www.glupi.mietek.prv.pl ,ktory jak widac zaslynol wsrod kolegow swa szczeroscia :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...