Skocz do zawartości
McGan

Cosmiczny problem: obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam dylemat między dwiema budami CoolerMaster:

 

- Cosmos S (z oknem) [950 zł]

- Cosmos Pure Black (bez okna) [950 zł]

 

Problem polega na tym, że chcę zamontować chłodnicę 3x120 i wiem, że w Cosmos S spokojnie się to zmieści. A jak jest w wypadku Pure Black? Miejsca jest tyle samo? Nie wiem, którą wersję wybrać - S ma już wycięte okno, jednak nie jest polakierowana, a Pure Black ma czarny lakier w środku i elegancko się prezentuje, jednak nie ma okienka (co można oczywiście dorobić).

 

Będę wdzięczny za rady,

pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz bedzie milion takich opinii i pytan :P ale jestem pierwszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111

Naprawde one Ci sie podobaja ? o.0 S'ka jest ladna ? :P

i btw do czego uzywasz pc :P bo dla mnie i pewnie dla wielu osob jest to poroniony pomysl by wydac 1k na bude ^ ^ jak cos to fundacji *** pieniadze przydadza sie zawsze :P

 

ps. zaraz beda procenty za offtopic

 

 

A nie bedzie XD Sa tych samych rozmiarow, identyczne. Roznia sie tylko wygladem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo dla mnie i pewnie dla wielu osob jest to poroniony pomysl by wydac 1k na bude ^ ^ jak cos to fundacji *** pieniadze przydadza sie zawsze :P

 

No widzisz, niektórzy ciułają cały rok żeby złożyć kompa za 2k a inni zastanawiają się która buda za 1k będzie ładniejsza. Tak działa ten system (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komunista sie znalazl czy Robin Hood ? :P

 

 

Łee odwracam. Wymiary te same: (W) 266 x (H) 598 x (D) 628 mm

Ale w srodku sporo zmian. Musialbys je zobaczyc bo malo kto napisze dokladnie gdyz nie ma po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Może macie inne propozycje dotyczące dużej budy do 1.000 zł z możliwością montażu chłodnicy 3x120, gwarantującą dodatkowo możliwość dobrej organizacji okablowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lian Li v2010b

Corsair Obsidiam 800D

Lian Li Armorsuit PC80

CM stacker 832 - uzywki

Lian Li v2000

 

ten CM co podales to tylko Pure Black - okno latwo zrobic a malowanie w nim to 1 klasa :)

 

Napisz wiecej co ma siedziec w srodku ?

Sam posiadam LL v2010b i jestem mega zadowolony, miejsca ogroma xD

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Cosmos Pure Black to nie to samo co cosmos 1000 tyle ze polakierowany? jak to ten sam to mam takiego 1000 i moge ci powiedziec ze buda ogromna i wszystko sie w niej miesci chociaz miejsca na kable po drugiej stronie, za panelem na plyte glowna, nie ma wiele to na minus, no i ten panel nie jest wysuwany a moglby byc, dodatkowo koszyki na dyski i montowanie jest tak pomyslane ze aby wyjac dysk i tak musisz bude z obu stron otworzyc z drugiej aby odpiac kable a tak pozatym to to nic nie moge jej zazucic duza i solidnie wykonana - na lata

brales pod uwage ta? - Coolermaster ATCS 840 - swietna buda, mialem okazje ja dokladnie obejrzec i powiem ze jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania, co chcę do niej wsadzić - sprzęt z podpisu.

 

Podoba mi się Lian Li V2010B, jednak martwi mnie brak otworów wentylacyjnych w ściance obudowy, przy dolnej sekcji. Armorsuit też niezła, ale montaż zasilacza na górze nie za bardzo mi się podoba.

 

Corsair Obsidian 800D jest bardzo ciekawą propozycją, do kupienia już w czerni, ma okno, więc trochę roboty z głowy, do tego podział na sekcje no i możliwość montażu chłodnicy na górze;)

 

Myślę też nad tym CoolerMasterem PureBlack, tylko czy zmieszczę tam 3x120 na górze?

wos - jak to u Ciebie na górze wygląda?

Edytowane przez McGan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...