Skocz do zawartości
Kiq

Kupno monitora do gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam dobrego monitora i oczekuję odpowiedzi od osób które niejako się na tym znają i wiedzą że monitor z szybką matrycą to nie wszystko, ponieważ chcę kupić raz a dobrze

-Do czego monitor ma służyć: Gram profesjonalnie w counter strike 1.6 [dodam że po 5h dziennie] i do tego monitor ma służyć. Monitora używam też do bardzo sporadycznego oglądania filmów.

-Monitor ma też obsługiwać format 4:3

-cena MAX 1000zł

Edytowane przez Kiq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam dobrego monitora i oczekuję odpowiedzi od osób którzy niejako się na tym znają i wiedzą że monitor z szybką matrycą to nie wszystko, ponieważ chcę kupić raz a dobrze

-Do czego monitor ma służyć: Gram profesjonalnie w counter strike i do tego monitor ma służyć. Monitora używam też do bardzo sporadycznego oglądania filmów.

-rozdzielczość musi obsługiwać 1280x960 lub 1280x1024

-cena MAX 1000zł

 

"Monitor do grania" ? - ja bym kupił jakiś model 120 Hz ... tylko patrząc na rozdzielczość którą podałeś może być problem. ... chyba że wybierzesz ten model 1680x1050 120 Hz i granie w okienku 1280x1024.

 

ps. i zwracaj uwagę na input lag ... im bliżej zera tym lepiej

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż gram na rozdzielczości 1280x960 i najlepiej żeby rozdzielczość którą by obsługiwał monitor była podobna, żebym nie miał nagle spłaszczonych lub rozciągniętych modeli ponieważ bym musiał dpi ustawiać i przystosowywać się do nowego obrazu choć to pewnie nie problem a jednak. z tego co widze to 1600x1200 jest podobny.

edit: gdyby była taka możliwość prosiłbym również o podanie jakichś modeli.

edit przeszukałem trochę google i dowiedziałem się pewnej ciekawej rzeczy. może zacytuję

"nie istnieje monitor LCD ktory bedzie tak dobrze sprawowal sie w grach jak CRT. Poprostu to zupelnie inna technologia, samochodem na benzyne, na ropie nie pojedziesz."

czy to rzeczywiście prawda?

Przy okazji przeszukałem też allegro jeśli chodzi o CRT. jak myślicie?

http://www.allegro.pl/item962004009_monitor_crt_plaski_ekran_porty_usb.html

Edytowane przez Kiq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIalem 2 takie LG F700P (USB) jeden starszy byl o 2 lata od drugiego. Obydwa bardzo dobre, chciaz na tym starszym lepszy obraz byl (na poczatku sie chyba bardziej przykładali)

Moge z czystym sumieniem polecic ten CRT od LG.

Tylko akurat na allegro cos drogi ten monitor, ja sprzedalem obydwa po 50zł.. i wiem ze dzialaja do dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...