Skocz do zawartości
artuditu

Ghost Recon Future Soldier

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Ghost.

Ghost Recon Future Soldier™ | Ubisoft

Jak wieść gminna niesie w tym roku doczekamy sie beta testów w multi.

 

 

Mała zapowiedź:

 

Osobiście czekam z wielkimi nadziejami. Co ciekawe producent stawia gre w konkurencji do CoDMW2 czy też nowej MoH`y. Zobaczymy co wyjdzie z tych przechwałek.

 

PS

Nie znalazłem tematu więc zakładam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The soldier of future is an F-16 on legs" :o

Brzmi ciekawie.

 

Jedynka i dwójka bardzo mi się podobała, głównie za bardziej taktyczne podejście do single playera w porównaniu do wszelkich innych strzelanek typu biegnij i strzelaj.

Multiplayer też niczego sobie ;)

 

Chętnie zobacze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po filmiku zapowiada się co najmniej interesująco - zwykle jak większość gier ;)... Oby nie poszli w kierunku MW2... Swoją drogą, coraz więcej gier (fps) podczas wczytywania misji, wyświetla najazd/zbliżenie na mapę i cel naszej "wycieczki" :D jakaś paranoja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są przeważnie starzy gracze

 

A'propos starych graczy -witaj Stary Byku :D .

Też się już martwiłem o serię :sad: . Co prawda nie w multi ale solo wciąż odświeżam 1kę i 2kę(z modami dajmy na to). Rainbow Six mogliby nowe dorzucić, Splinter Cell nowego i banan murowany....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że SP w Ghost Reconach był naprawdę udany, mimo że często dosyć zbugowany (szczególnie w GR:AW2 z odlatującym śmigłowcem), ale wyróżniał się tym że to my musieliśmy pchać grę naprzód, a nie gra nas pchała.

Dowolność wykonania zadania również była dowolna - albo rozróba na całego, albo po cichu.

No i ten klimat - wręcz było w niektórych lokacjach czuć piasek na ustach...

Nie wielu gra przypadła do gustu, ale jest to seria raczej inna, nie dla prostolinijnych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś GRAW 1 bardziej podszedł niż GRAW 2. GRAW 2 wydawał mi się jego uproszczoną wersją upiększoną graficznie. Nie mam też nadziei na powtórzenie z 1. Dobra gra to obecnie rzadkość i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do dziś szukam pudełkowej wersji Ghost Recon: Desert Siege i Ghost Recon: Island Thunder. Jakby ktos miał to ja chętnie kupie.

 

GRAW 2 dla mnie wyśmienity. Czekam z wielkimi nadziejami na ten tytuł.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że będzie znacznie mniej taktyki a więcej strzelania ala CoD. Premiera 2011.

GRAW nie był jakiś specjalnie taktyczny ale też na huuurra nie dało sie nic zrobić. Nie wiem w jakim stopniu zrezygnują z starego stylu ale mimo wszystko troche mnie martwi to pójście w kierunku zręcznościówki.

Ale chyba takie czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Widzę, że gra poszła w złym kierunku, ala science fiction. Wiem, że we wszystkich częściach Ghost Recon były nowości sprzętu militarnego, ale z tą niewidzialnością to przegięli. Obecnie uważam, że ta nowsza odsłona będzie raczej dla młodocianych. Czyli strzelać, efekty, wybuchy i aby czasami postać za szybko nie zginęła. Ghost Recon 1. TO! dopiero była gra! Ahhh Gdzie te czasy i gdzie te gry tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu płaszcze są już dzisiaj choć ich jakość jest narazie kiepska. Rzeczywiście jedynka najlepsza ale GRAW`y tez złe nie były. Obawy co do uproszczenia są uzasadnione i mówili już o tym ponad rok temu.

 

Licze na demo. Na dzień dzisiejszy gra jest na liście życzeń choć jak Bf3 wyjdzie to lista pójdzie do szuflady mam nadzieje na długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wyjdzie? Skąd masz takie informacje?

Ubi chyba ze +/- 2 tygodnie wstecz informowało, że wyjdzie tylko, ze premiera pc nie będzie jednoczesna z konsolami (25 maja 2012).

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadło mi wręce CD Action 2/2012 i tam jest recenzja ale tylko konsolowa. Gdzieś jeszcze czytałem ale nie pamiętam teraz gdzie to było.

 

(sorry że tak późno odpowiadam)

 

Był już Ghost który na Pieca nie wyszedł więc nie wiadomo jak będzie.

Lubie tą gre i troche na nią liczyłem. Może zmienią zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :rolleyes:

Muszę Cię jednak rozczarować pozytywnie - gra wyjdzie na pieca :D

Prosto z samego źródła:

 

Warto śledzić u samego źródła temacik. Idzie jak po gruzie, bo póki co cisza....

Announcing release date, confirming PC version and a multiplayer beta | Forums

 

CD-Action mogło składać tekst z miech przed recką, toteż są nie na czasie. Swoją droga kiedyś byli nieźli. od dawne jednak ich nie kupuję.

 

Trzeba uzbroić się w cierpliwość i być dobrej myśli, że im bliżej premiery konsolowej, tym więcej będzie info na temat pc-towej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za post pod postem, ale nowe DOBRE wieści :rolleyes:

 

Premiera na pieca 15 czerwca 2012 na 101%.

Co więcej: wersja na pc będzie obsługiwać full DX11. Internet w Uplay wymagany tylko podczas rejestracji, później wsio można offline pykać.

Wymagania następujące:

Minimum

System operacyjny: Windows XP (Service Pack 3), Windows Vista (Service Pack 2), Windows 7 (Service Pack 1), zarówno 32- jak i 64-bitowe wersje

Procesor: Intel Pentium D 3,0 Ghz lub AMD Athlon64 X2 4400+ 2,2 Ghz

RAM: 1GB przy Windowsie XP, 2GB przy Windowsie Vista i Windows 7

Karta wideo: z 256 MB, kompatybilna z DirectX i z obsługą Shader 4.0

DirectX: DirectX 9.0c

DVD: DVD-ROM 4x, dual-layer

Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c

HDD: 25 GB wolnego miejsca

Zalecane

Procesor: Intel Core2 Quad Q9450, AMD Phenom II X4 940 lub lepsze

RAM: 2 GB dla Windowsa XP, 3 GB dla Windowsa Vista i 7

Karta wideo: z 1024 MB, kompatybilna z DirectX i z obsługą Shader 4.0: nVidia

GeForce GTX 460, AMD/ATi HD 5850 lub lepsze

 

No to czekamy B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co taka cisza? Przecież wiem, że niektórzy grają -24 kilosy jechałem, by samemu spróbować. Po kilkunastu minutach....co to ma być?! Nie no, ładne i dopracowane na oko(no nie grałem aż tyle, by szczegóły obwąchać) ale to ma być taktyczne? Cholerne kolejne CoD, czy MoH zrobili chyba....oby to było tylko pierwsze wrażenie ale akcja nas "porywa" i "przemy naprzód bez tchu", a "napięcie nawet na sekundę nie słabnie"...bo ciągle trzeba dymać w przód na tempo. Liniowość wręcz komiczna. Po kilkunastu minutach myślałem już, że po torze jadę. Gdzie te pozory swobody z GRAW 1 i 2? Może potem jakies miasteczko dadzą, gdzie chociaż zasrany kurnik będzie można z dwoch stron obejść, a nie tylko głupawe osłony rodem z GoW...z którym zresztą jakoś dziwnie mi się chwilami gra kojarzy, zwłaszcza czajone bieganie i krycie się.

Dodatkowo jak ja mam ochotę się zaczaić na chwilę, moje drużynowe tumany rżną naprzód jakby im się tyłki paliły. Siedzieć na du....ach powinni, aż tata pokaże gdzie sprzątać! Wkurzające są tez dla mnie elementy cutscenkowe zastępujące ruch własny przy niektórych przeszkodach....Dają taki super efekt filmowy, który grając zazwyczaj mam w d...ie. Co innego sceny tworzące fabułę, co innego przełażenie przez cholerny płotek...

Liczę jeszcze, że to mylne odczucia, bo jak pisałem -nie pograłem długo, nie byłem u siebie. Optymalizacja? Nie wiem, zapomniałem spytać co koleś ma w budzie. Oczy cieszy, uszy też ale....jak chce oglądać i słuchać to film włączam. Ja chcę grać w strzelankę taktyczną, a nie kolejny "interaktywny film na czas prowadzący nas przez fabułę".

 

Trzymam kciuki ale póki co wygląda, że...nie kupię. Dla mnie szok -poprzednie części wręcz zdarłem.

Gra się będzie chyba podobać, lecz ciekaw jestem co tzw. zagorzali fani poprzednich odsłon napiszą.

Edytowane przez miron72
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma o czym pisac. gra jest do [gluteus maximus]. taktyki tutaj nie ma zadnej. mozna oznaczyc cele i kropną je za nas nasi 3ej kompanii. strzelasz, chowasz sie, strzelasz, biegniesz do innej oslony, strzelasz itp. nawet te gadzety typu jakis pseudo dron i ta kulka do oznaczania wrogow nie urozmaicaja rozgrywki. to nie splinter cell, ze zabawki przynosily radosc z zabawy. gra warta moze 19.90zl w kiosku.

 

jestem na NIE. nie zmienie zdania.

Edytowane przez Sarkazm
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mi się nie zdawało.....kolejna po Splinter Cell spindolona seria. Czy naprawdę aż takie zastępy bezmyślnych łażą po ziemi, że co gra to głupsza musi być? Nie no, po tym tytule takiego balasa się nie spodziewałem.

Dobrze, że przynajmniej Sniper Elite 2 nie odeszło od podstaw to sobie raz jeszcze podeptam z długa lufą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez spodziewalem sie zegos lepszego. w dobrego GR nie gralem bardzo dlugo. nie wiem czy ghost recon i tom clancy to nadal to samo, ale co do toma to skonczyl sie na rainbow six. juz jakies lockdowny byly mega kichami. szkoda, ze seria upadla tak nisko. niestety jasne jest ze jezeli chcesz zarobic musisz trafic do szerokiego grona odbiorcow. wszelakie simy to nisza. bo hamburgero-podobne twory lubia jak jest lajtowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, jednak naiwnie sądziłem, że coś ocaleje. -zanosi się, że nic. Kumpel u którego grałem dzwoni dziś, bo zostawiłem u niego pendrive'a . Pytam jak gra...P ok.40 minutach odpuścił. "Gorsza kupa niż nowy Max Payne" i zmiana tematu, bo jak pisałeś nie ma o czym gadać. BTW MP3 sprzedałem po kilku dniach i do dziś czuję ulgę.

Znowu się nie spytałem na czym to chodziło, wspomniałbym o optymalizacji.

Ale porażka, cholernie mi szkoda. Nie była to może seria hardcoreowa w sensie realizmu, lecz jakieś tam taktyczne doznania były przy jednocześnie dużej widowiskowości. Był klimat i faktycznie napięcie. Teraz można sobie wyliczać jak w CoD "raz, daw, trzy będą wrogowie".

Dobrze, że murków nastawiali -element taktyczny ratują, bo trzeba wybrać za który hopnąć hehehe

Oczywiście jak ktoś w same CofDy gra, Mohy i podobne to nie zrozumie narzekań, bo gra go wysyci jak sarna węża boa ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 km jechałeś, żeby zobaczyć jak kumpel pocina na piracie ? :lol2:

Przecież z góry wiadomo było czego się spodziewać i, że ta gra będzie miała mało wspólnego z poprzednikami. Albo człowiek nastawi się na coś zupełnie nowego i nie żyje stereotypami albo odpuszcza na starcie. Ja się przekonałem do nowego syndicate mimo, że z pierwowzorem łączy go praktycznie tylko nazwa.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...