Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam ogromną prośbę odnośnie pomocy w wyborze obudowy do dysku twardego. Zależy mi bardzo żeby obudowa miała interfejs ethernet gdyż to ma pracować w sieci, fajnie byłoby gdyby miała obsługę dysków PATA i SATA. Cena do 200zł. Zastanawiałem się nad obudową Welland Me-747 tylko że są drogie. Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ogromną prośbę odnośnie pomocy w wyborze obudowy do dysku twardego. Zależy mi bardzo żeby obudowa miała interfejs ethernet gdyż to ma pracować w sieci, fajnie byłoby gdyby miała obsługę dysków PATA i SATA. Cena do 200zł. Zastanawiałem się nad obudową Welland Me-747 tylko że są drogie. Z góry dzięki za pomoc

 

Nie ma wersji która by obsługiwała jednocześnie PATA i SATA, ethernet będzie bardzo wolny w połączeniu w stosunku USB czy eSATA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na tym żeby to pracowało w sieci domowej, aktualnie mam jedną obudowę Welland w domu tylko że z ubsługą usb i gdy jest ona podłączona pod router d-linka który posiada port usb to jest jedna wielka lipa rozłącza się itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz router z hostem USB takich rzeczy nie powinno być, wcześniej miałem Edimaxa a teraz mam Netgear i naprawdę nie mam problemów z działaniem kieszeni, a w zasadzie zrezygnowałem z tego na rzecz 1GB LANu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinny a są nic na to nie poradzę, dostane jakąś radę w sprawie modelu obudowy do dysku ?

 

 

p.s doradzi ktoś coś w tej sprawie co zakupić?

Edytowane przez lukaszm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...