Skocz do zawartości
kub3n

SS dla Oskalibera

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

po ostatnim, nieskonczonym projekcie udalo mi sie namowic Oskalibera zeby zamowil u mnie fc

jest to pierwszy skonczony projekt. Mam nadzieje ze uklad bedzie sie spisywal a Oskaliber nie zaluje decyzji.

 

 

sprężarka - Sanyo C-1RV137H11AA

skraplacz - ~1,5kW + 4 mocne smigla 120mm

Evap - stepper mojej produkcji

XV - 0,8mm kapilara

Linia ssąca - 100cm flex

Czynnik chłodniczy - R507

Podstawa - drewniana płyta

Inne - SLHX

240w load - (-40)c* w temp pokojowej. ~20c*

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

pzodrowienia!

 

btw w domu niezłe graciki witają wiec jakby ktos cos chcial... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa no przeciez wiem o co chodzilo

zaworek od ssania :lol2:

kto by sie nie domyslil :lol2:

to nie jest sprzet ktory tarza się w piwnicy a pewnego rodzaju ozdóbka która ma chłodzić i o którą sie dba, przynajmniej w przypadku klienta :P wiec o uszkodzenia nie trzeba sie obawiac

 

@ryba

po co ta podpórka? całkiem fajna ozdoba przyznam, ale jakie racjonalne znaczenie ma jej brak?

co do otuliny - przpraszam sensei postaram sie to poprawic nastepnym razem :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy raz nie wyglada zle, ale jeszcze troche FCtowego rzemiosła się musisz poduczyc :) . Widze sprezarke przykrecona na wkrety,ojjjjj zeby sie nie urwala podczas wysylki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL :blink:

 

sory ninja :lol:

 

@piotres

miałem pod ręką wkręty i je zastosowałem, trzymało solidnie przez cały miesiąc jaki trzymałem złożony układ i na koniec nie zaobserwowałem żadnych luzów - wkręt długi i szeroki, ale przyznam śruba z nakrętką dużo bardziej pro się prezentuje i w ekstremalnych warunkach napewno dużo solidniej trzyma sprezarke na podstawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL :blink:

 

Wiadomo ze jak FC stoi na stole to nic sie nie dzieje z tak zamocowana sprezarka, ale podczas wysylki co innego ..

 

Nie wiem czy widziales LD kiedys pokazywal foto jak GLS tak dojeb** paczce z SS ze sprezarka sie urwala mimo ze byla przykrecona na sruby :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...