Skocz do zawartości
QbaS

ECS - plyta high-end

Rekomendowane odpowiedzi

na ecs po vmodzie killroy osiagnal fsb 230 (prime stable)

nie produkuj si enei ma sensu tu sa bardzo madrzy mlodzi zapewne ludzie co maja super wydajne Gigabyte 7VA na ktorych fsb 190 graniczy zcudem chyba a co mowic o 200 ale wiesz oni maja markowy sprzet behbe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wy macie jakis problem ze soba. 

Chlopcy tak sie bardzo dowartosciowujecie ? To macie fajnie tylko co z tego ze macie super podkrecone proce jak tego nie wykorzystujecie ? 

KGB no ty to masz naprawde wypas 16x133 , czlowieku i co ty reprezentujesz swoim sprzetem ??? bo moj to sporo wydajniesyz bedzie od twojego.

Szpak czuyjesz sie lepszy ??? bo mocniej procka pociagnales ? a co robisz na twym twoim sper ultra wypasionym sprzecie ze az takiej mocy potrzebujesz ???????? napisz bo bardzo mnie to ciekawi ...

:lol:

ciekawe masz slabsza grafe i proc,jak ty chcesz miec lepsze osiagi

moja plyta pojdzie fsb200 ,a twoj super GB nie

jak bym chcial ustawic 11x200 to moge to zrobic

jak bys byl troche obeznany to bys wiedzial jak ustawic mnoznik 16x ,ciekawe czy bys mogl tego dokonac u siebie,moze kiedys sproboj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ecs po vmodzie killroy osiagnal fsb 230 (prime stable)

nie produkuj si enei ma sensu tu sa bardzo madrzy mlodzi zapewne ludzie co maja super wydajne Gigabyte 7VA na ktorych fsb 190 graniczy zcudem chyba a co mowic o 200 ale wiesz oni maja markowy sprzet behbe

wiesz ta twoja plytka to calkiem <span style="color:red;">[ciach!]</span>na jest i nie porownoj jej raczej do ECS'a bo to chyba inan kategoria wagowa, wystrczy wspomniec karty graf albatrona ktore byly posrebrzane :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpak moj Gigabyte 7VA poszedl na FSB 200 MHz i byl stabilny a to jaka mam teraz czestotliwosc FSB spowodowane jest tym ze mam lipne pamieci , tamta czestotliowsc uzyskana zostala na DDR 400 a ja mam jakies no name 333 bo niestety na lepsze mnei nie stac , a sprzet musze kupowac sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wy macie jakis problem ze soba. 

Chlopcy tak sie bardzo dowartosciowujecie ? To macie fajnie tylko co z tego ze macie super podkrecone proce jak tego nie wykorzystujecie ? 

KGB no ty to masz naprawde wypas 16x133 , czlowieku i co ty reprezentujesz swoim sprzetem ??? bo moj to sporo wydajniesyz bedzie od twojego.

Szpak czuyjesz sie lepszy ??? bo mocniej procka pociagnales ? a co robisz na twym twoim sper ultra wypasionym sprzecie ze az takiej mocy potrzebujesz ???????? napisz bo bardzo mnie to ciekawi ...

:lol:

ciekawe masz slabsza grafe i proc,jak ty chcesz miec lepsze osiagi

moja plyta pojdzie fsb200 ,a twoj super GB nie

jak bym chcial ustawic 11x200 to moge to zrobic

jak bys byl troche obeznany to bys wiedzial jak ustawic mnoznik 16x ,ciekawe czy bys mogl tego dokonac u siebie,moze kiedys sproboj

tak sie sklada ze wiem jak ustawic taki mnoznik, ale nie jest tajemnica ze im wyzsze fsb tym wyzsza wydajnosc ogolna kompa ;] .

A tak w ogole to jaka masz mobo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ecs po vmodzie killroy osiagnal fsb 230 (prime stable)

nie produkuj si enei ma sensu tu sa bardzo madrzy mlodzi zapewne ludzie co maja super wydajne Gigabyte 7VA na ktorych fsb 190 graniczy zcudem chyba a co mowic o 200 ale wiesz oni maja markowy sprzet behbe

wiesz ta twoja plytka to calkiem <span style="color:red;">[ciach!]</span>na jest i nie porownoj jej raczej do ECS'a bo to chyba inan kategoria wagowa, wystrczy wspomniec karty graf albatrona ktore byly posrebrzane :) .

jak ina kategoria jak cena ta sama to chyba taka sam kategoria ?? a tu nie o kartach grafiki rozmawiamy tylko o plytach a ja ci chce udowiodnic ze to co markowe wcale nie jest takie odbre ..nie wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wy macie jakis problem ze soba. 

Chlopcy tak sie bardzo dowartosciowujecie ? To macie fajnie tylko co z tego ze macie super podkrecone proce jak tego nie wykorzystujecie ? 

KGB no ty to masz naprawde wypas 16x133 , czlowieku i co ty reprezentujesz swoim sprzetem ??? bo moj to sporo wydajniesyz bedzie od twojego.

Szpak czuyjesz sie lepszy ??? bo mocniej procka pociagnales ? a co robisz na twym twoim sper ultra wypasionym sprzecie ze az takiej mocy potrzebujesz ???????? napisz bo bardzo mnie to ciekawi ...

:lol:

ciekawe masz slabsza grafe i proc,jak ty chcesz miec lepsze osiagi

moja plyta pojdzie fsb200 ,a twoj super GB nie

jak bym chcial ustawic 11x200 to moge to zrobic

jak bys byl troche obeznany to bys wiedzial jak ustawic mnoznik 16x ,ciekawe czy bys mogl tego dokonac u siebie,moze kiedys sproboj

tak sie sklada ze wiem jak ustawic taki mnoznik, ale nie jest tajemnica ze im wyzsze fsb tym wyzsza wydajnosc ogolna kompa ;] .

A tak w ogole to jaka masz mobo??

ty wiesz,ale do ciebie nie pisalem

podpis przeczytaj to zobaczysz moj sprzet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tos KGB dal mi popalic :P

Widze ze na sprzecie znasz sie bardzo dobrze i wiesz o tymz e to FSB glownie decyduje o wydajnosci kompa a nie zegar procesora :P

Nie no zapewne wedlug ciebie Celek 2.2 GHz jest wydajnieszy niz Athlon XP 2000+ bo ma wyzszy zegar.

No Comment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlaśnie, jaką grafike byście mi polecili? I kartę muzyczną i dobre wypaśne z subwooferem głóśniki?

jeszcze napisz ze w kafejce siedzisz i kompa nie masz ...wes skacz bo mi sie zal robi ..gdyby to odemnei zalezalo to ten temat bylby n aoslej albo tacy delikweci jak ty z takimi odp by dostali bany na kilka dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mnie z nim poznać. Może blok wodny mi zrobi. Z aluminium.

no co ty, aluminium to kiepski wybor na blok wodny.

polecam moje rozwiazanie: kupilem 10 opakowan pasty arctic silver i ulepilem blok, wydajnosc jest niesamowita, powiem tylko ze z athlona 1700+ (tbred) wycisnalem 1800+!!!

a Pan Józek pomogl mi jedynie przymocowac blok do procesora, palnik tlenowo-acetylenowy okazal sie nieoceniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tos KGB dal mi popalic :P 

Widze ze na sprzecie znasz sie bardzo dobrze i wiesz o tymz e to FSB glownie decyduje o wydajnosci kompa a nie zegar procesora :P 

Nie no zapewne wedlug ciebie Celek 2.2 GHz jest wydajnieszy niz Athlon XP 2000+ bo ma wyzszy zegar.

No Comment.

nie to ty mi dales popalic ,myslisz ze wyzsza fsb nadrobisz 200MHz na procu i lepsza grafe :P

no i jeszcze na czas testow to wskakuje na fsb150 bo tyle wytrzymuja moje pamieci na maz timingach

 

czlowieku nie blaznij sie do konca,bo widac ze jeden komputer w zyciu miales i naczytales sie forum

ja mam porownanie co do fsb i sdram vs. ddr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlaśnie, jaką grafike byście mi polecili? I kartę muzyczną i dobre wypaśne z subwooferem głóśniki?

jeszcze napisz ze w kafejce siedzisz i kompa nie masz ...wes skacz bo mi sie zal robi ..gdyby to odemnei zalezalo to ten temat bylby n aoslej albo tacy delikweci jak ty z takimi odp by dostali bany na kilka dni

Ejjj. Nie mów tak. Ja się na sprzęcie nie znam, lamka jestem. Pytam się ludzi o radę co do sprzętu a Ty mnie tak poniewierasz. Czemu mi to robisz? Powoli tracę wiarę w ludzi dzięki takim jak Ty a tymbardziej w samego siebie. Znów będę sam w domu siedział i stare czasopisma przeglądał, bo się będę bał odezwać do ludzi, gdyż mogą na mnie krzyczeć za moją niewiedzę. Zraniłeś mnie bardzo tymi słowami. Bardzo mi przykro i smutno i nie wiem co teraz z sobą zrobić.

:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby to odemnei zalezalo to ten temat bylby n aoslej albo tacy delikweci jak ty z takimi odp by dostali bany na kilka dni

temat jak najbierdziej nadaje sie na forum o sprzecie ale ci osobnicy nie

dlanich osla jest idealna (jak dla oslow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlaśnie, jaką grafike byście mi polecili? I kartę muzyczną i dobre wypaśne z subwooferem głóśniki?

jeszcze napisz ze w kafejce siedzisz i kompa nie masz ...wes skacz bo mi sie zal robi ..gdyby to odemnei zalezalo to ten temat bylby n aoslej albo tacy delikweci jak ty z takimi odp by dostali bany na kilka dni

Ejjj. Nie mów tak. Ja się na sprzęcie nie znam, lamka jestem. Pytam się ludzi o radę co do sprzętu a Ty mnie tak poniewierasz. Czemu mi to robisz? Powoli tracę wiarę w ludzi dzięki takim jak Ty a tymbardziej w samego siebie. Znów będę sam w domu siedział i stare czasopisma przeglądał, bo się będę bał odezwać do ludzi, gdyż mogą na mnie krzyczeć za moją niewiedzę. Zraniłeś mnie bardzo tymi słowami. Bardzo mi przykro i smutno i nie wiem co teraz z sobą zrobić.

:((

prubujesz wjechac mi na abicje czy litosc zbudzic ?? wiesz lepiej jednak idz i sie nie odzywaj jak masz pisac takie glupoty i bzdety ..ala takich jak ty jest miejsce na oslej po to ona jest aa nie na sprzecie zasmiecac forum ktore traci przez was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlaśnie, jaką grafike byście mi polecili? I kartę muzyczną i dobre wypaśne z subwooferem głóśniki?

jeszcze napisz ze w kafejce siedzisz i kompa nie masz ...wes skacz bo mi sie zal robi ..gdyby to odemnei zalezalo to ten temat bylby n aoslej albo tacy delikweci jak ty z takimi odp by dostali bany na kilka dni

Ejjj. Nie mów tak. Ja się na sprzęcie nie znam, lamka jestem. Pytam się ludzi o radę co do sprzętu a Ty mnie tak poniewierasz. Czemu mi to robisz? Powoli tracę wiarę w ludzi dzięki takim jak Ty a tymbardziej w samego siebie. Znów będę sam w domu siedział i stare czasopisma przeglądał, bo się będę bał odezwać do ludzi, gdyż mogą na mnie krzyczeć za moją niewiedzę. Zraniłeś mnie bardzo tymi słowami. Bardzo mi przykro i smutno i nie wiem co teraz z sobą zrobić.

:((

prubujesz wjechac mi na abicje czy litosc zbudzic ?? wiesz lepiej jednak idz i sie nie odzywaj jak masz pisac takie glupoty i bzdety ..ala takich jak ty jest miejsce na oslej po to ona jest aa nie na sprzecie zasmiecac forum ktore traci przez was

Masz zimne serduszko wiesz o tym? Często ludzi krzywdzisz, i w dodatku pewnie Tobie to przyjemność sprawia. I co gorsze, bez zastanowienia to robisz, raczej tak od niechcenia. Pewnie nie wiesz, ile łez ludzie wypłakują nocami z Twojej winy. Nieświadomie siedzisz sobie, kiedy ktoś szlocha, bo go skrzywdziłeś. Są ludzie nieśmiali tacy jak ja, którzy takich rzeczy nie mówą otwarcie, tylko zaciskają zęby jak się ich zrani i lecą do domu się wypłakać w poduszkę i udają, potem, że wszystko jest wporządku. Krzywdzisz nas swoim postępowaniem, zimne serduszko masz jak już wspomniałem. A to wszystko tylko przez to, że chciałem się zapytać, jaki sprzęt jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KGB jedno napisze w odpowiedzi na to co napisales LOL , ROTFL , LMAO , czlowieku dawno sie tak nie usmialem o masakra.

wiec odpisze :lol:

chrzanisz glopoty jaki to ecs jest rzadki ,a sam masz jedno z gorszych plyt

skoro nie masz argumentow przeciw moim wywodom to znaczy,ze nie mozesz logicznie im zaprzeczyc

norma u krzykaczy,ktorzy duzo krzycza ,a malo wiedza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zimne serduszko wiesz o tym? Często ludzi krzywdzisz, i w dodatku pewnie Tobie to przyjemność sprawia. I co gorsze, bez zastanowienia to robisz, raczej tak od niechcenia. Pewnie nie wiesz, ile łez ludzie wypłakują nocami z Twojej winy. Nieświadomie siedzisz sobie, kiedy ktoś szlocha, bo go skrzywdziłeś. Są ludzie nieśmiali tacy jak ja, którzy takich rzeczy nie mówą otwarcie, tylko zaciskają zęby jak się ich zrani i lecą do domu się wypłakać w poduszkę i udają, potem, że wszystko jest wporządku. Krzywdzisz nas swoim postępowaniem, zimne serduszko masz jak już wspomniałem. A to wszystko tylko przez to, że chciałem się zapytać, jaki sprzęt jest dobry.

czlowieku nie rob tu posmiewisk ajak masz problemy napisz do brawo girl czy cos w tym stylu a nie tu wal takie teksty z twojego tekstu wynika ze jednak chyba jestes w tej kafejce "lecą do domu się wypłakać w poduszkę" wiec lec sie wyplakac ...a jesli chcesz sie o cos zapytac o sprzet to do tego jozka co ma ci blok wodny z alu wyspawac koles a nie pier.dol juz mi bo mi to kolo ..... lata a takie gadanie jak juz pisalem tylko zasmieca forum a anpewno topic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KGB jedno napisze w odpowiedzi na to co napisales LOL , ROTFL , LMAO , czlowieku dawno sie tak nie usmialem o masakra.

wiec odpisze :lol:

chrzanisz glopoty jaki to ecs jest rzadki ,a sam masz jedno z gorszych plyt

skoro nie masz argumentow przeciw moim wywodom to znaczy,ze nie mozesz logicznie im zaprzeczyc

norma u krzykaczy,ktorzy duzo krzycza ,a malo wiedza

doadam cos od siebei a swoja widze zaraz zaczna komputer swuiatem lub clikiem podpierac behbehbe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zimne serduszko wiesz o tym? Często ludzi krzywdzisz, i w dodatku pewnie Tobie to przyjemność sprawia. I co gorsze, bez zastanowienia to robisz, raczej tak od niechcenia. Pewnie nie wiesz, ile łez ludzie wypłakują nocami z Twojej winy. Nieświadomie siedzisz sobie, kiedy ktoś szlocha, bo go skrzywdziłeś. Są ludzie nieśmiali tacy jak ja, którzy takich rzeczy nie mówą otwarcie, tylko zaciskają zęby jak się ich zrani i lecą do domu się wypłakać w poduszkę i udają, potem, że wszystko jest wporządku. Krzywdzisz nas swoim postępowaniem, zimne serduszko masz jak już wspomniałem. A to wszystko tylko przez to, że chciałem się zapytać, jaki sprzęt jest dobry.

czlowieku nie rob tu posmiewisk ajak masz problemy napisz do brawo girl czy cos w tym stylu a nie tu wal takie teksty z twojego tekstu wynika ze jednak chyba jestes w tej kafejce "lecą do domu się wypłakać w poduszkę" wiec lec sie wyplakac ...a jesli chcesz sie o cos zapytac o sprzet to do tego jozka co ma ci blok wodny z alu wyspawac koles a nie pier.dol juz mi bo mi to kolo ..... lata a takie gadanie jak juz pisalem tylko zasmieca forum a anpewno topic

Słuchaj misiek. Twoje wypowiedzi tymbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi ten ECS cholernie przypomina mojego MSI tyle ze wersje najprostrza... moze zaczeli robic jak liteon kupowac od duzych firm partie towaru i sprzedaja jako swoje.... kto wie.. ja tam jestem bardzo zadowolony z zakupu mojej MSI... :) polecam jak najbardziej...

 

 

co do ecs'a... eghmmm mam rozne mieszane uczucia... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...