Skocz do zawartości
charles

Brak What u Hear w SB X-Fi Extreme Audio PCIe i Windows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na ten temat nie mam już siły. Sprzęt jak w sigu, działający pod kontrolą Windows 7 Ultimate Edition 32 bity. Problem uciążliwy, ponieważ opcja What U Hear jest mi bardzo potrzebna. Wszelkie kombinacje ze sterownikami, kombinowanie w panelu sterowania z odkrywaniem ukrytych źródeł dźwięku - wszystko to na nic. Istnieje na to jakakolwiek rada? Proszę o pomoc, ponieważ szukałem już wiele, a odpowiedź w sumie może być na wyciągnięcie ręki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się nagrywać z wyjścia master/mix?nie mozesz ustawic w sterownikach albo w panelu?

 

Nie posiadam czegoś takiego. Oto, jakie urządzenia są mi oferowane do nagrywania.

 

post-143894-1269262283,43_thumb.png

 

Pokazane są wszystkie urządzenia, w tym wyłączone i nieaktywne, co widać. Nic więcej się nie ukrywa. Line-in mam domyślnie ustawione, bo korzysta z tego wejścia tuner telewizyjny. What u Hear było obecne w XP, od momentu przesiadki na Win7 nijak nie mogę go uruchomić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze sprawdzić czy jest w ukrytych urządzeniach ( prawy przycisk na panelu wyboru źródeł ) ale coś mi świta, że Xtreme Audio nie obsługuje "What u hear"

ps Nie jestem pewien ale "what you Hear" na tej karcie chyba działa pod XP.

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj Audigy Support Pack 3.7 od Daniel_K z forum Creative.

 

Link do tematu:

SB X-Fi Series Support Pack 2.0 (05/15/2009) - Creative Labs

 

Bezposredni link do sterowników:

SB X-Fi Series Support Pack 2.0 (05/15/2009)

Edytowane przez Hansu (-+)''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, instalator informuje mnie, że podane sterowniki nie pasują do mojego sprzętu. Podejrzewam, że Xtreme Audio w wersji na PCI express nie jest obsługiwana przez ten pakiet... Chyba, że robię coś źle? Ale co?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...