Skocz do zawartości
bernard

podkręcanie gainward gf4 ti4200 powerpack! ultra/650 64 mb

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt ze mam troszke inna grafe niz wy :D Ale w moim przypadku podkrecam do puki niema artyfaktow oraz zwisow :D

Moj GF4 MMX460 puscilem rdzen na 420MHz lecz po przejsciu 2 testu mialem zwisy wiec zanizylem do 375MHz, a co do pamiatek to kreca sie bez problemu z stabilnoscia do 700 MHz lecz wyskakuja juz artyfakty, wiec tez mam zanizone do 680 MHz (teraz) (pamiatki 3,6ns)

 

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta karta ze standardowym chlodzeniem stabilnie smigala na max 310/580.

Dolozylem spore radiatory na pamieci i zalozylem WC na rdzen i max co nie zawiesza systemu przy na prawde ostrym graniu (choc Artifact Tester pokazuje juz ilestam bledow), to 330/600 (choc faktyczne pamiec taktowana jest 594MHz)

 

Pamieci na tej karcie sa dziwne (nastepne ustawienie po 580MHz, to juz 594MHz - odczyt wg Riva Tunera) i sa stosunkowo slabe jak na kosci 3,5ns. Sa karty ktore maja niby gorsze pamieci, a smigaja o wiele wyzej :? Ogolnie moge powiedziec, ze Gainward troche niedopracowal ta karte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coś jest nie tak z tym Gainwardem :( nie bawiłem się wcześniej w o/c grafiki więc może coś robię nie tak, ale u mnie maks to 540 MHz dla pamięci :( i albo są one tak kiepskie, albo ja robię coś źle bo to żaden wynik :evil: Może coś z zasilaniem poprawić. Czy zmiana napięcia AGP coś pomoże ? - jak mówiłem z kręcenia kart jestem zielony :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...