Skocz do zawartości
kavoo

Marker UV - pytanko

Rekomendowane odpowiedzi

Uzywal ktos moze takiego markera przy upiekszaniu wnetrza kompa? Na ile wystarczy takie "mazniecie" markerem? Bo domyslam sie, ze slady markera nie beda swiecic wiecznie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ci powiem tak.....

kupilem sobie kiedys takie cudo...

robilem sylwestra u kumpla na duuuuuzej sali... i tak sie podpisalismy tym markerem na scianie.. hehe fajnie swiecilo pod UV... po dwuch latach znowu zrobilismy impreze... wlaczam UV i co??? widzimy ze cos na scianie jest :D:D:D a tu nasze podpisy (zdazylismy o nich zapomniec) w takijm samym stanie jak na poczatku :) wiec... mysle ze starczy takie mazniecie markerem raczej na dlugo :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam dokladnie tego markera :D tyle ze jak go kupowalem to zaplacilem za niego 8zl a nie 15 :D no ale to w sumie bylo juz kilka lat temu... i nie kupowalem przez allegro :D w kazdym razie to to samo EDDING 8280 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOOOOOOOOoooooooo !!!!!!!

Przypomniala mi sie zajebista akcja z sylwestra z tym UV markerem :D:D:D:D:D:D:D !!!!!!

Wlasnie na jednym z sylwestrow sie bawilismy z kumplami... i tak patrzymy a jeden typ (taka konkretna lama) juz niezle podchmielony mowi ze idzie sie zdzemnac na chwile i zebysmy go obudzili :D:D:D poszedl spac... a ja... wymalowalem mu jakies wzorki na twarzy tym markerem... pozniej sie obudzil... wchodi na sale... zaczyna tanczyc, a wszyscy na niego patrza i wybuchaja smiechem... typ nie wie co sie dzieje... (i teraz najlepsze)... idzie do lazienki i patrzy w lustro, no i nic nie widzi :D:D:D z czego ludzie sie smieja !!! wraca na sale.. i znowu zlewa !!! ktos do niego ze ma cos na twarzy... typ znowu do lazienki :D:D:D iz nowu nic nie widzi na twarzy :D:D:D normalnie mielismy taka poleke jak nigdy... hehe pozniej myslal ze go wkrecamy wszyscy ze cos ma... az jakas panna na sali dala mu lusterko i jak zobaczyl jak wyglada to sie zdiwil troszke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys mialem taka zarowke i..... nie polecam :evil: cos napisane markerem moglem przeczytac dopiero po zblizeniu tej zarowki na kilka cm od kartki :evil:... ogolnie nie polecam... jesli jeszcze nie kupiles to nie kupuj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... tak wlasciwie to nie chce kupowac tej zarowki po to, zeby mazac po scianach markerem i czytac to pozniej w wolmych chwilach :wink: Nie kradne samochodow wg listy zamowien jak w "Gone in 60 Seconds" Dołączona grafika

 

Po prostu chce wsadzic taka zarowke do zyrandola zeby na jakies impry badz nastrojowe wieczory fajny klimacik sobie w pokoju zbudowac, a takie wlasnie nikle swiatlo, w ktorym biale ciuchy swieca jak grzyby w lasach pod Czarnobylem :wink: to calkiem fajna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale ja mam takie male pytanie czy wie ktos moze jak takie farby uv reaguja na temp ?

No bo jak cos pomalujemy np jakas czesc co sie grzeje to czy ten kolor nie zniknie po czasie ? A jak ma ktos okno w budzie to lepiej dac je z filtrem uv ?? No bo raczej nie zdrowe na oczka takie promienie.

 

Prosze o jakies wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...