Skocz do zawartości
KamraK85

ATi Radeon HD6000 Series

Rekomendowane odpowiedzi

2 GB toxic

As for unlocking the card and transforming it into an HD 6970, the manufacturer has already done all the modifications for the user. You only have to set the BIOS switch into the “1” position (with the card turned off, of course) and the graphics card becomes a full-featured Radeon HD 6970 with 1536 shader processors:

Faster Than Radeon HD 6970: Sapphire Radeon HD 6950 2 GB Toxic Edition. Page 3 - X-bit labs
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kilka dni temu kupiłem komputer z kartą graficzną MSI 6850 1GB CYCLONE i mam problem z tą kartą, gdy włączam gry NBA 2K12 lub GTA IV to w przypadku NBA pojawia się menu, a kiedy chcę wybrać którąś z opcji to ekran robi się niebieski, w tle słychać muzykę ale nic nie mogę zrobić, w przypadku GTA zaczynam pierwszą misję w grze, gram dosłownie 2minuty i ekran robi się taki sam niebieski jak w NBA, wtedy pozostaje mi tylko reset:((( pomóżcie! ktoś może wie co jest tego przyczyną, a może ktoś miał podobne problemy z tą kartą? oto reszta specyfikacji kompa:

i3 2120

AsRock P67 Pro3

Goodram 2X4GB DDR3 1333MHz

XFX Core 550W

 

i jeszcze jedno, gdy na stronie Can You Run It sprawdzam czy mój sprzęt spełnia wymagania danej gry to mam napisane że moja karta graficzna posiada 743MB pamięci, a powinna mieć 1GB.

POMOCY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze do nie dawna cudowałem z dokładnym czyszczeniem po starych sterownikach przed instalacją nowych, ale teraz robię po prostu nakładkę i też wszystko gra, i trąbi.

 

Te są najnowsze: http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/Catalyst121apreviewdriver.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś czy Asus 6950 DCII w wersji 1GB (2 slotowe chłodzenie) ma taki sam rozstaw śrubek mocujących jak ten z wersji 2Gb ( 3 slotowy) ? Po prostu - czy chłodzenie z 3-slotowca wejdzie bez problemu na kartę z 2-slotowcem. Wiem, że parę osób z forum ściągało ten coolerek bo postowali fotki ale nie idzie mi znalezienie odpowiednich informacji na necie czy przez szukajkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupilem ostatnio xfx 6870 i wszystko byloby cacy gdyby nie straszny halas gdy wiatrak wchodzi na 40%+.

 

Mnie osobiscie szum ten nie przeszkadza bo gram w sluchawkach ale zona chce mnie zabic :)

 

Myslalem by kupic jedna z wersji z podwojnymi wiatraczkami np. Sapphire HD6870 HD

 

http://m.ebuyer.com/?action=viewproduct&intProductId=322114&redirect=basket jednak czy jest to cichsze rozwiazanie?

 

Edit: No nic widze ze temat jest martwy ^_^

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam problem ponieważ moja karta gigabyte 6870 OC w trybie 2d schodzi zegarami tylko do 500 mhz na rdzeniu 800 na pamięciach albo do

300 na rdzeniu 1050 na pamięciach. Mam najnowsze stery, 12.1 i podłączony tylko jeden monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wszędzie to samo. A może jakiś inny producent wypuścił kartę do której nie trzeba podłączać adapterów dp-dvi za 300zł, żeby działało eyefinity na 3 monitorach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś może HD6850 od Gigabyta dokładniej GV-R685OC-1GD Rev 1.2? Kupiłem kilka dni temu ta kartę i jeśli chodzi o OC to jest porażka. Na dzień dobry ustawiłem 875 na rdzeniu i 1150 na pamięciach i godzinne katowanie furmarkiem przeszło bez problemów natomiast sypie artami w 2D, a najczęściej w filmach. Ileś stron wstecz ktoś pisał, ze kreci mu się do 900/1200 ale mam pytanko czy ma ktoś ostatnią wersja t.j 1.2 bo wydaje mi się, ze zjechali z napięciem rdzenia bo chyba we wcześniejszych było 1.15 a teraz jest 1.1V wiec może tez jakieś inne zmiany są przez to jest taka kupa. Swoja drogą w trixxie mogą regulować między 1.1, a 1.15, a w afterburner już nie z tym, ze jak wbije w trixxie to 1.15 to ustawia się napięcie takie samo dla wszystkich trybów racy :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś może HD6850 od Gigabyta dokładniej GV-R685OC-1GD Rev 1.2? Kupiłem kilka dni temu ta kartę i jeśli chodzi o OC to jest porażka. Na dzień dobry ustawiłem 875 na rdzeniu i 1150 na pamięciach i godzinne katowanie furmarkiem przeszło bez problemów natomiast sypie artami w 2D, a najczęściej w filmach. Ileś stron wstecz ktoś pisał, ze kreci mu się do 900/1200 ale mam pytanko czy ma ktoś ostatnią wersja t.j 1.2 bo wydaje mi się, ze zjechali z napięciem rdzenia bo chyba we wcześniejszych było 1.15 a teraz jest 1.1V wiec może tez jakieś inne zmiany są przez to jest taka kupa. Swoja drogą w trixxie mogą regulować między 1.1, a 1.15, a w afterburner już nie z tym, ze jak wbije w trixxie to 1.15 to ustawia się napięcie takie samo dla wszystkich trybów racy :blink:

 

ja mam tego gigusia chyba rev 1.2 nie pamiętam już ale z poprawionym sterowaniem wentylami, kręci się 920/1200 bez żadnych problemów powyżej resetuje sterownik ekranu pod obciążeniem ale w żadnym programie nie pokazuje mi napięcia na gpu a nie wiem gdzie miernik podłączyć w razie w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sie mi porobilo i za kazdym razem po restarcie ustawia mi sie cooler na mojej 6950 na kontrolowany recznie w tej ich aplikacji CC. Co z tym zrobic by sie to nie ustawiało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka dla posiadaczy Asusów na P67, po aktualizacji Biosu na mobo do 3207, mod 6950 przestał działać (podmieniony Bios na 6970), wcześniej wszystko działało normalnie. Jedyny sposób to zgrać oryginalny bios, wyedytować go i wtedy komp się bootuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jako ze padl mi moj asrocke n z68 dostalem w zamian gigabyte mATX na H61 . zlozylem wszystko i dziala na stock . ale patrze a tu moj radek 6950@6970 znow jest 6950 !!!

Wgrany mial bios od 6970 i nawet podbilem w msi afterburner takty na 900/1400 . a teraz normalnie sie zrobil stoc 6950 !! tak jakby sobie wgral spowrotem bios stary - a to przeciez nie jest mozliwe...?? o co chodzi?

Edytowane przez Sewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 6950 2GB zmodowanego na 6970, i chciałem sprawdzić jak działa CF więc pożyczyłem od kumpla Asus 6950 1GB, w 3Dmark wszystko fajnie 1,7x przyrost, włączam BF3, i przyrost po 80FPS, gdzie wcześniej miałem 50FPS, ale... są tragiczne spadki do 20FPS, po wyłączeniu CF czegos takiego niema... w Far cry 3 już w ogóle nie działa CF, sterowniki najnowsze profile też dograłem.

chciałem sprawdzić czy warto zainwestować w druga kartę, może coś źle ustawiam?

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktos moglby sie podjąc modyfikacji biosu?

Znam juz zegary jakie chce w karcie ustawic i napięcia. Chodzi szczegolnie o zegar 3d - zeby podbic takty do 900 i mem do 1400 oraz napiecie do 1.150v . Problem jest taki ze uzywajac msi afterburner karta nieraz nie laduje podbitego napiecia a przy 1.100v grafa sie zawiesza i lipa. Chce by ktos mi zmodowal bios by te wartosci byly w biosie.

Ktos sie moze bawil juz i by się podjął? Nic wiecej nie trzeba ruszac ja podesle po prostu moj bios i zmiana takltow i napiecia 3d .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...