Skocz do zawartości
stranded

Worms Reloaded

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie jeszcze ktos chetny na 4-packa?

 

Ja nadal chetny, moge tez kupic, tylko trzeba zorganizowac jeszcze 2 osoby, ktore sa zdecydowane :)

 

ja tez chetny na guest passa, lub do zakupienia z kims w 4paku.

 

I ja jestem chetny na 4-packa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę, gra całkiem przyjemna, stare dobre wormsy 2D tylko w trochę nowszym opakowaniu. :)

 

Yup. Gra się bardzo fajnie. Na razie męczę kampanię i wszystkie twory do SP, jak trochę poćwiczę to zajmę się MP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to kto kupuje tego 4-packa?

 

Ja moge, nie widze problemu. Zgloscie sie na PM, zeby potwierdzic i jak dostane info od wszystkich to kupie, a reszte na PM sie zalatwi. Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak Arcade na konsolach, przy takich gierkach pewnie nie opłaca się bawić z wycianiem ficzerów, lepiej wyłączyć.

 

 

Tyle, że nie zdziwie się jak znajdą się spece którzy dojdą jak to sobie bezpłanie odblokować.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie pozostałe 7 ;) ? Swoją drogą czego się spodziewałeś po nisko budżetowej grze. Mimo, że to klasyka. Nie zapomnę jak się to grało w 3-4 osoby na jednej myszce. Coś pięknego .

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie pozostałe 7 ;) ? Swoją drogą czego się spodziewałeś po nisko budżetowej grze. Mimo, że to klasyka. Nie zapomnę jak się to grało w 3-4 osobny na jednej myszce. Coś pięknego .

 

10euro w błoto

juz lepiej działa zwykly armagedon z patchem tylko, na winXP :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio wyszedl patch, (i reg fix na kolory) do W:A, można ustawić nawet full hd. Kolorki już są ok...

 

 

 

 

Gra pięknie chodzi na win 7 x64, pisze jak by ktoś nie wiedział. Na online full ludzi codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...