Skocz do zawartości
bartek23

laptop do 3tyś

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jestem zielony w laptopach

i nie wiem co kupić,

szukam czegoś do 3 tyś

tak żeby dało radę na nim w gry pograć

co polecacie??

 

może ten?

Acer Aspire 7540G-504G64MN

Edytowane przez bartek23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa ok , natomiast w tej cenie raczej bym szukał czegos na i5 lub i3.

I zastanów sie czy Ci potrzeba 17" w full HD i tak nie pograsz na tej karcie w nowe tytuły w 1920x1080 a gabaryty i waga robią swoje.

No chyba że głównym celem jest oglądanie filmów w pełnym HD .

Jak nie ,raczej bym na Twoim miejscu rozglądal się za 15,6" z lepszym procem i porównywalną grafą.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa ok , natomiast w tej cenie raczej bym szukał czegos na i5 lub i3.

I zastanów sie czy Ci potrzeba 17" w full HD i tak nie pograsz na tej karcie w nowe tytuły w 1920x1080 a gabaryty i waga robią swoje.

No chyba że głównym celem jest oglądanie filmów w pełnym HD .

Jak nie ,raczej bym na Twoim miejscu rozglądal się za 15,6" z lepszym procem i porównywalną grafą.

 

 

jakaś propozycja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdz troszkę taniej i weź to:

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/opis-sony-vaio-vpc-eb1s1e-bj-w7hp.bhtml#content_3c

Dobry LCD - zdecydowanie lepszy , proc i grafa , jakość wykonania bije Acera na łeb , klawiatura miodzio .

Do tego Sony daje 12mc na baterie a Acer tylko 6.

A 15,6" jest zdecydowanie bardziej mobilny .

Mam 2 Vaio w domu i sprawują się rewelacyjnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdz troszkę taniej i weź to:

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/opis-sony-vaio-vpc-eb1s1e-bj-w7hp.bhtml#content_3c

Dobry LCD - zdecydowanie lepszy , proc i grafa , jakość wykonania bije Acera na łeb , klawiatura miodzio .

Do tego Sony daje 12mc na baterie a Acer tylko 6.

A 15,6" jest zdecydowanie bardziej mobilny .

Mam 2 Vaio w domu i sprawują się rewelacyjnie .

 

widze że jest dosyć fajny, ale nie ma go w cenie do 3 tyś a ja nie mogę przekroczyć 3 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taknei? :unsure:

Wydajność akumulatora

 

Wydajnością akumulatora Vaio EB, delikatnie rzecz ujmując, nie grzeszy. Już na pierwszy rzut oka bateria wygląda bardzo mizernie (niemal jak 4 paluszki w czarnej obudowie), a zapoznanie się z parametrami tylko pogłębia ten osąd.

 

Akumulator o pojemności 39 Wh (3500 mAh), wystarczający jedynie na 50 minut pracy z obciążeniem lub półtoragodzinne surfowanie w necie tudzież oglądanie DVD, nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Takie wyniki w notebooku z ekranem 15” są nie do przyjęcia. Pewną namiastkę mobilności laptop osiągnął w trakcie testu czytelnika, gdzie na jednym ładowaniu ogniwa wytrzymał ponad 3 godziny. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że maksymalnie ściemniona matryca nie zapewnia zbyt dużego komfortu czytania, jest to raczej wynik teoretyczny niż możliwy do regularnego uzyskiwania w praktyce.

Nei! <_<

;-)

 

link do źródła

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...