Skocz do zawartości
janus

Pomocy PILNE!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem i jesli mozliwe prosze o jak najszybsza odpowiedz.

Pojechalem do znajomego zeby mu podlaczyć plyte glówna Abit bh7 i proca P4 2.4(HT) i pamieci 512MB Kingstona. No i wszystko ładnie do czsu aż wlaczylem kompa i co sie okazuje komp uruchamia sie ale chodzi jednynie 5 sek (no oko) i potem sie wyłacza. Wszystko sprawdzalem i jest podłaczone ok (sprawdzalem z 4 razy i nic) kasowalem BIOS i nic. Zasilacz 300W feel wczesniej chodzil na innym kompie PIII i wszystko bylo ok. Karta graficzna jest sprawna i DOBRZE wlozona wiec prosze nie pisac ze zle wlozylem karte bo umie wkladac :lol: kompa odaplalem w obudowie i nawet wyjmowalem zasilacz z obudowy i odpalalem ale nadal nic nie pomagalo. Nie wiem co sie dzieje czy jest mozliwe ze plyta jest skopana, jest niby nowa ale ze nowa nie musi by dobra :(. Bardzo bede wdzieczny za szybka i fachowa porade z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ta od bedzi fachowa nie wiem ..ale ja stawiam na zasilacz ktory nie daje rady tego configu uciagnac ..sprawdz na innym jak to samo to moze pamieci alb jednak plyta ale zasilka jest bardzo prawdopodobna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysoce prawdopodobne ze to zasilacz. PIP33 dobrze napisal, wyciagnij wszystkie zbedne zeczy ze slotow.

 

Zmien zasilacz... PIII ma o wiele mniejszy pobor mocy od P4.

 

W sumie kazdy z elementow moze byc walniety,

powymieniaj, posprawdzaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jednak mieliscie racje to byl zasilacza trzeba bylo kupic nowy i jednak nie jest to koniec problemów nie mozna ustawic tego P4 2.4Ghz z HT na 2.4 pojawia sie jako 1.2 ma mnoznik 12 i jest na szynie 100 a wiec zeby bylo 2.4 szyna musi byc 200 a tego sie nie dalo zrobic ma ktos propozycje co i jak?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...