Skocz do zawartości
Gość Atrus

Brak polaczenie z neo poprzez Router

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Atrus

Witam!

 

Lacze Neo 6mb => Modem ADSL D-Link 300T (ustawiony w trybie mostu BRIDGE,config w zalaczonym obrazku) =>

router DSL DIR-635 (wiadomo lacze sie z routera PPoE login,haslo z neo,Dynamic IP,pobieranie DNS'ow od provaidera).

Wszystko dzialalo pieknie az do dzis,dzis wracam z pracy (nic nie ruszalem w ustawieniach,wiadomo) i router nie moze sie polaczyc z neo.

Podpiolem drugi router DIR-615 Dlink i to samo. Nie moze sie polaczyc.

Wypiolem router,wpiolem sie kompem w modem bezposrednio,config w zasadzie zmiana tylko z trybu bridge na ppoe,haslo,login i cud internet jest.

 

Nie wiem czy dzis tpsa robi prima aprimis ale nie mam pojecia co jest nie tak ze router nie moze sie polaczyc. Moze kabel miedzy modemem,a routerem poszedl sie kochac,ale dioda sie pali prawidlowo,router pokazuje ze kabel polaczony.

Jutro postaram sie kupic nowy kabel i przetestowac,ale jesli ktos ma lepsze pomysly,chetnie poslucham.

post-152635-127006654287_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie rout nie ma ppoa,a modem ma. Ale to nie ma znaczenia,modem w trybie ppoe laczy sie bez problemu.

 

Wydaje mi sie ze albo cos jest z kablem miedzy modemem a routem,lub sam modem w trybie bridge nie dziala prawidlowo.

 

Moze uda mi sie skombinowac router adsl i wtedy przekonam sie czy dziala w ten sposob.

Edytowane przez Atrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...