Skocz do zawartości
rfk

Acer 5535 a gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy na tym laptopie pogram w starsze gry, takie jak GTA SA, PES 6, FIFA 2006, 2007, NFS Underground 2 ?

 

 

W egzemplarzu który chcę kupic jest zmieniony procesor z AMD Athlon X2 Dual-Core QL-62 2 GHz na Turion X2 Ultra Dual Core 2.1 GHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ww. gry laptop pociągnie z przysłowiowym palcem w 4 literach .

 

Matka ma lapka z prockiem AMD ~ 2,2 Ghz i właśnie HD3200 .

 

Demo UT3 chodziło tam pięknie na średnich detalach .

 

NFS:U 1 i 2 , NFS:MW , HL 2 + Epizody , CS:S , GTA VC i SA , podejrzewam że nawet GTA IV da się odpalić choć nie wiem jak z płynnością .

 

Generalnie mocna karta - wydajność ~ 6600GT .

 

Procek też nie jest zły .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam hd3200

Grałem na moim w: Assasins Creed, GTA SA, CS:S, NFS U, U2, MW, Carbon, Fife 08, 09, Stalker

 

Przymierzam się do odpalenia GTA IV (http://www.youtube.com/results?search_query=hd3200%20gta%20iv&search=Search&sa=X&oi=spell&resnum=0&spell=1) tu masz linki na yt gdzie gra chodziła na takiej karcie (ustawienia i drivery masz podane w opisach filmikow np. AMD Athlon x2 64 rated at a 5.1ghz

ATI HD 3200 IGP, 3gb ram, vista 64bit, ati driver version 9.4, all settings on low and get about 20-35 fps) pooglądaj różne i wybierz najlepsze ustawienia. Ja będę próbował na takich bo najczęściej się pojawiały: 800x480, medium. View Dist 3, Detail 100, Catalyst 9.6

 

W ogóle na yt jest dużo filmów z gameplay'ami z tej karty m.in. CoD MW i WaW, Test Drive Unlim., Dirt 2 itd, itp :)

 

Tylko radziłbym na w7, i minimum 4gb ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...