Skocz do zawartości
andrew777

AMD Bulldozer | AM3+ | Zambezi | Vishera

Rekomendowane odpowiedzi

A tam dobrze się będą sprzedawać, w markecie zobaczą komputer i omagad 8 rdzeni albo omagad 4,2ghz, biere, wsadzaj do koszyka !

 

8 X 4.2GHz = 33.6 GHz!

 

Załamka panowie, załamka.

 

Z 4 miechy temu Phenom II x4 955 BE kosztował 360zł, 2 tyg po premierze 2500k mogłem mieć za 670zł... teraz za to ceny są do niczego a Bulldozer niczego nie zmienił. Lekcja na przyszłość, brać procka intela po premierze, Intel cen za bardzo nie zmienia, nawet gdy jest lub nie ma konkurencji lecą ze swoim planem.

 

Ma ktoś testy Bulldozera w ArmA II i GTA IV? W sumie te 2 gry mnie głównie interesują, ewentualnie jeszcze Shift 2.

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sopi123

ze tak zapytam czy ten procek ktorego tak jedziecie jak po szmacie (fx 4100) da rade wyciągnąc z niego 4.7ghz na powietrzu ?? albo chłodzonym wodą ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sopi123

Moje pytanie dlaczego nie umiem uruchomic tego buldka na płycie MSI 870S-G46 ?? Mam wgrany nowy bios i [gluteus maximus] jasna :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sopi123

Sorki zle zorzumialem socket mam biały :/ wiec mam rozumiec ze lipa tak ??

Edytowane przez sopi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sopi123

juz wiem ze jest to wina socketu teraz tylko pytanie Jak to załatwic w sklepie by wymienili na tą z obsługą FX bo jest taka płyta pod te procki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sopi123

Devil Wiem co kupiłem a kupowałem to bo wyszedł taniej niz 965 pobór prądu bez znaczenia ale nie wziąłem pod uwage ze nie zadziała na tej płycie ten procek Lecz jak to mówią uczy sie na błędach Kupie teraz płyte na ten procek i ja wam powiem nie załuje zakupu tego procesora

 

aa i dzieckiem sie opiekuj bo zarazi sie własnie tymi pokemonami :) Pozdrów łazienke :)

 

 

dziwi mnie fakt ten

 

 

http://event.msi.com/mb/am3+/

 

Tu jest juz bios a nie chce mi ten procesor działać dlaczego ??

 

Moze mi to wytłumaczycie

Edytowane przez sopi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sopi123

Ja tam nie widzę Twojej płyty jakoś. Posty #611, #612 dają odpowiedź na Twoje pytanie.

 

 

a ja ją widze 870S-G46 to jest moja płyta

Edytowane przez sopi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ją widze 870S-G46 to jest moja płyta

 

Jeśli faktycznie posiadasz płytę 870S-G46 bez dopisku (FX) zobacz tutaj: MSI Global – Mainboard - 870S-G46

Ta płyta oficjalnie nie wspiera Bulldozera. Może spróbuj w sklepie wymienić tą płytę na taką z dopiskiem (FX), albo jakąś, która jest oficjalnie supportowana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sopi123

pytanie moje jest jeszcze takie gdzie moge znalezc rewizje mojej płyty ?? tzn widze ze pisze w ksiązeczce MSI 4.X Gdzie np. na nowej płycie FX jest opisana rewizja ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sopi123

no to widiałem własnie z czarną podstawką ta płyte 870S-G46 i tez ma tą samą rewizje to dlaczego mi nie chce to kurde działac ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Ty albo sprzedawca pomyliłeś modele płyty.

 

MSI 870S-G46 - biały socket AM3

 

MSI 870S-G46 (FX) - czarny socket AM3+ (ze wsparciem dla Bulldozzera).

 

 

Poza kolorem podstawki, na płycie widnieje napis określający model:

 

Dołączona grafika

 

 

Rewizja odnosi się do konkretnego modelu, a nie rodziny danego modelu.

Edytowane przez Grimlock
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...