Jump to content
Sign in to follow this  
andrew777

AMD Bulldozer | AM3+ | Zambezi | Vishera

Recommended Posts

Więcej niż testów było fanatyków, zdzierających ryje na krzykach jaki to on jednak będzie zajebisty a testy to fake.

Edited by kwasior500

A tam dobrze się będą sprzedawać, w markecie zobaczą komputer i omagad 8 rdzeni albo omagad 4,2ghz, biere, wsadzaj do koszyka !

Edited by ath

A tam dobrze się będą sprzedawać, w markecie zobaczą komputer i omagad 8 rdzeni albo omagad 4,2ghz, biere, wsadzaj do koszyka !

8 X 4.2GHz = 33.6 GHz!

Załamka panowie, załamka.

Z 4 miechy temu Phenom II x4 955 BE kosztował 360zł, 2 tyg po premierze 2500k mogłem mieć za 670zł... teraz za to ceny są do niczego a Bulldozer niczego nie zmienił. Lekcja na przyszłość, brać procka intela po premierze, Intel cen za bardzo nie zmienia, nawet gdy jest lub nie ma konkurencji lecą ze swoim planem.

Ma ktoś testy Bulldozera w ArmA II i GTA IV? W sumie te 2 gry mnie głównie interesują, ewentualnie jeszcze Shift 2.

Edited by Ludovic
  • Downvote 1

Ma ktoś testy Bulldozera w ArmA II i GTA IV? W sumie te 2 gry mnie głównie interesują, ewentualnie jeszcze Shift 2.

Dołączona grafika
  • Upvote 2

ze tak zapytam czy ten procek ktorego tak jedziecie jak po szmacie (fx 4100) da rade wyciągnąc z niego 4.7ghz na powietrzu ?? albo chłodzonym wodą ??

• Upvote 1
  • Downvote 4

Moje pytanie dlaczego nie umiem uruchomic tego buldka na płycie MSI 870S-G46 ?? Mam wgrany nowy bios i [gluteus maximus] jasna :/

• Downvote 4

Sorki zle zorzumialem socket mam biały :/ wiec mam rozumiec ze lipa tak ??

Edited by sopi123
  • Downvote 4

Raczej nie trudno wywnioskować że nic z tego nie będzie, chyba że nie rozróżniasz białego od czarnego.

juz wiem ze jest to wina socketu teraz tylko pytanie Jak to załatwic w sklepie by wymienili na tą z obsługą FX bo jest taka płyta pod te procki

• Upvote 1
  • Downvote 5

Devil Wiem co kupiłem a kupowałem to bo wyszedł taniej niz 965 pobór prądu bez znaczenia ale nie wziąłem pod uwage ze nie zadziała na tej płycie ten procek Lecz jak to mówią uczy sie na błędach Kupie teraz płyte na ten procek i ja wam powiem nie załuje zakupu tego procesora

aa i dzieckiem sie opiekuj bo zarazi sie własnie tymi pokemonami :) Pozdrów łazienke :)

dziwi mnie fakt ten

http://event.msi.com/mb/am3+/

Tu jest juz bios a nie chce mi ten procesor działać dlaczego ??

Moze mi to wytłumaczycie

Edited by sopi123
  • Upvote 1
  • Downvote 10

Ja tam nie widzę Twojej płyty jakoś. Posty #611, #612 dają odpowiedź na Twoje pytanie.

• Upvote 1

Są dwie rev. tej płyty, jedna z dopiskiem FX i ta właśnie ma czarny socket. Prościej nie można wytłumaczyć:)

Ja tam nie widzę Twojej płyty jakoś. Posty #611, #612 dają odpowiedź na Twoje pytanie.

a ja ją widze 870S-G46 to jest moja płyta

Edited by sopi123
  • Downvote 7

a ja ją widze 870S-G46 to jest moja płyta

Jeśli faktycznie posiadasz płytę 870S-G46 bez dopisku (FX) zobacz tutaj: MSI Global – Mainboard - 870S-G46

Ta płyta oficjalnie nie wspiera Bulldozera. Może spróbuj w sklepie wymienić tą płytę na taką z dopiskiem (FX), albo jakąś, która jest oficjalnie supportowana...

pytanie moje jest jeszcze takie gdzie moge znalezc rewizje mojej płyty ?? tzn widze ze pisze w ksiązeczce MSI 4.X Gdzie np. na nowej płycie FX jest opisana rewizja ??

• Downvote 1

no to widiałem własnie z czarną podstawką ta płyte 870S-G46 i tez ma tą samą rewizje to dlaczego mi nie chce to kurde działac ....

• Downvote 5

Po prostu Ty albo sprzedawca pomyliłeś modele płyty.

MSI 870S-G46 - biały socket AM3

MSI 870S-G46 (FX) - czarny socket AM3+ (ze wsparciem dla Bulldozzera).

Poza kolorem podstawki, na płycie widnieje napis określający model:

Dołączona grafika

Rewizja odnosi się do konkretnego modelu, a nie rodziny danego modelu.

Edited by Grimlock
  • Upvote 1

oki juz wszsytko wiem dziekuje za pomoc tym ktorzy mogli pomoc :) Pozdrawiam i spokojnego konca weekendu :)

A ja żegnam niepełnosprytnego bąbelka z forum bo krew mnie zalała na widok tego co kaleczyłeś w temacie.

• Upvote 8

Nie problem jest załozyc nowe konto :) Widac jestes jednym z innych ludzi ktorzy powinni zginąc w smolensku :)

Nie problem jest napisanie maila do administracji o nowy filtr na IP.

Dzieciątko z Grajewa z neostradą...

Pytanie jedno mam Jak wyłączyc turbo core w tym procku ?? jaka to opcja jesli sie juz ktos z tym spotkał

Możesz już tu nie wracać?