Skocz do zawartości
tomcyk

MATRIX RELOADED !!!!!!!!!!w kinach

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie wroocilem z kina i ..........

 

 

nie wiem co napisać jestem zupełnie rozwalony filmem..

dopisze cos rano bo teraz to zbieram szczene z podłogi..i nie moge sie skupić

 

Piszcie jakei wrazenia po ogladnieciu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też właśnie wróciłem ;)

 

Ogólnie film mi się podobał, ale nie wyszedłem z sali szczególnie zachwycony.

Po pierwsze, sceny walki... wiem, że w matrixie wszystko jest możliwe... nawet humor jest... i wielkie przegięcie... Wlaka Neo z setką klonów agenta Smitha. Raz by wystarczyło. Aż za natto.

Druga sprawa efekty specjalne. Chyba jestm zbyt wymagający, albo zadużo naoglądałem się screenów z grfiki renderowanej przez najnowsze Radeony i gfFX. Bo gdzy Neo udaje supermana, albo gdy tańczy na rurze to jego buzia lśni się jak u niemowlaka. A zaledwie 5s miał szrame pod nosem i delikatny zarost

Pościg na autostradzie. Wiem że zbudowali ten odcinek tylko dla potrzeb filmu, ale nie postarali się z odtworzeniem scenerii. Miasto w tle wygląda bardzo sztucznie (i zabudowa taka jakś żadka /blee!/), a 20s wcześniej jechali sobie przez "Los Angeles"

Agenci Smith - kłania się demko Vertex Shader z 3DMarka 2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno warto isc na film. Tez wlasnie wrocilem. Jestem zupelnie usatysfkacjonowany i z utesknieniem czekam na 3 czesc. Matrix w matrixie, czyli jednak moja pierwsza rozkminka po obejrzeniu pierwszego matrixa jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla nie to byla konkretna CHALA !!!!!! jestem tym filmem tak zdegustowany ze w tej chwili zaluje ze wydalem te 16zl na bilet :evil: poprostu tylko i wylacznie dzieki efektom specjalnym film dostaje u mnie ocene 4/10.

 

Po pierwsze...

QRWA co to za sceny z humorem czy to miala byc komedia ?????!!!!!!????? ("where is my pusss..." ten tekst mnie rozwalil)

Poprostu nie moge przezyc tego ze film na ktory czekalem ze zniecierpliwieniem kilka lat (juz nie mowiac o odliczaniu godzin przez ostatnie kikla dni) okazal sie po maxie C.H.U.J.O.W.Y !!!!

 

chyba sie poplacze ;(... naprawde sie zawiodlem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak sie obudziłem to moge coś napisać....

Otóz film jak dla mnie zajebisty . Fabuła mega rozbudowana cały czas widz myśli i rozkminia o co tu qwa chodzi...wszysko to połączone z zajebistymi scenami walki-niestety za długo trwa plumkanie o miłosci neo i trinity i takie tam.......

Wszystkie sceny bitew robią wrażenie ale uważam ze twórcy efektów przeszli samych siebie w scenie walki na cieząrówce i pozniej cały wybuch wszysko......MEGA SCENKA

Ogólnie z niecierpliwieniem czekam na 3 czesc ale to nie znaczy ze MReloaded nie ogladne jeszcze przynajmniej 5 razy:):):):):):)

Polecam wszyskim gorąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wie ktos skad sciagnac napisy polskie do matrixa 2 ??

 

-Tak zejtra.

-Panebože!

-Jsem tu.

-Už tam budeme.

-Jste si tím jistý?

 

To sa te napisy po polsku z tej stronki :) Albo ja nie kumaty albo cos tu nie pasuje. (Paneboze) :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marix Reoladed Pozka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Mnie zabila ta scena

"daj buzi to dostaniesz kluczk"

 

wezzzzzzzzzzzz, jak venezuelski serialo, po tym juz nic niemoglo zatrzec tej sceny.

Pozatym skoro to wybraniec to czemu niepotrafil sklepac tych sweli z bronmi. Meczyl sie z nimi niemilosiernie, jakby niechcial ich skrzywdzic-> secena gdzie saiem przygwozdza jednemu reke do sciany.....poco ? czemu mu go niewbil w ta reke, albo jeszcze lepiej w brzuch, glowe, szyje, oko, mogl go chociaz drasnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenada, pod wzgledem klimatu do pierwszego Matrixa dwojce brakuje 30 lat swietlnych.

 

Polaczenie "Przyczajonego Tygrysa" (co chwila walki wrecz) z mieszanka Supermanow, Rocketmanow, Daredevilow i wszystkich innych patetycznych postaci z komiksow dla niedorozwinietych amerykanow.

 

Szkoda mi tych 16 zl, ktore wydalem na bilet do kina. Zamiast tego moglem obejrzec w domu... przynajmniej mialbym lepsze napisy, bez tak kosmicznej ilosci bledow (niewląściwa zamiast niewłaściwa, duzą zamiast duża itepe) 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenada, pod wzgledem klimatu do pierwszego Matrixa dwojce brakuje 30 lat swietlnych.

 

Polaczenie "Przyczajonego Tygrysa" (co chwila walki wrecz) z mieszanka Supermanow, Rocketmanow, Daredevilow i wszystkich innych patetycznych postaci z komiksow dla niedorozwinietych amerykanow.

 

Szkoda mi tych 16 zl, ktore wydalem na bilet do kina. Zamiast tego moglem obejrzec w domu... przynajmniej mialbym lepsze napisy, bez tak kosmicznej ilosci bledow (niewląściwa zamiast niewłaściwa, duzą zamiast duża itepe) 8O

Wydaje mi się, że błędy w napisach były celowe co miało oddać prawdopodobny inny sposób mówienia przez ludków z Zionu. Ja jakoś tego innego sposobu nie odebrałem ale to chyba o to chodziło.

(Coś jak "dzindybry" w Alo Alo)

 

Poza tym KICHA!!!

 

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo zamierzam sie na Matrixa Reloaded wybrac, ale po tym co ludzie pisza zaczynam sie powaznie zastanawiac :wink:

I tak pojde, aby wyrobic sobie o nim opinie :), ale jesli rzeczywiscie jest tak kiepski jak mowicie to :? :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenada, pod wzgledem klimatu do pierwszego Matrixa dwojce brakuje 30 lat swietlnych.

 

Polaczenie "Przyczajonego Tygrysa" (co chwila walki wrecz) z mieszanka Supermanow, Rocketmanow, Daredevilow i wszystkich innych patetycznych postaci z komiksow dla niedorozwinietych amerykanow.

 

Szkoda mi tych 16 zl, ktore wydalem na bilet do kina. Zamiast tego moglem obejrzec w domu... przynajmniej mialbym lepsze napisy, bez tak kosmicznej ilosci bledow (niewląściwa zamiast niewłaściwa, duzą zamiast duża itepe) 8O

Promenada ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że błędy w napisach były celowe co miało oddać prawdopodobny inny sposób mówienia przez ludków z Zionu.

A mi sie wydaje, ze gdyby tak bylo, to takie bledy mozna byloby to nie tylko przeczytac, ale tez uslyszec :wink: A slychac nie bylo, tylko widac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że błędy w napisach były celowe co miało oddać prawdopodobny inny sposób mówienia przez ludków z Zionu.

A mi sie wydaje, ze gdyby tak bylo, to takie bledy mozna byloby to nie tylko przeczytac, ale tez uslyszec :wink: A slychac nie bylo, tylko widac :wink:

Przecież to właśnie napisałem. Nie wydaje Ci się przypadkiem, że trochę urwałeś mój cytat?

 

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje Ci się przypadkiem, że trochę urwałeś mój cytat?

Zgadza sie, urwalem cytat - nie widze powodu cytowac calej wypowiedzi, skoro odpowiadam wylacznie na czesc dotyczaca tego, co ci sie wydaje :wink: Po co niepotrzebnie cytowac cos, czego odpowiedz nie dotyczy? Chyba tylko po to, zeby forumowa baze MySQL zapychac :wink:

 

Zas czy to napisales czy nie...

Coz, nie napisales ze nic dziwnego w slowach mieszkancow Zionu nie slyszales - napisales, ze "tak odebrales sens tych bledow w napisach". To tyle :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja idę jutro :D :D :D :D :D :twisted: nom będzie wyjebka. Nie wiem czy wiecie, ale po napisach końcowych jest zwiastun 3ciej części filmu :!: :!: :!: :twisted: dla niewiedzących.

 

BTW. kobus mógłbyś podać nazwę piku i w razie czego nazwę huba na DC ???? BO jesli to nie jest kinówka to będzie lepsza widocznośc efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...