Skocz do zawartości
atomel

Green Reaper by Atomel

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw czytać, potem pisać.

Bez obrazy, ale to jest tylko ZAPOWIEDŻ układu.

Sam składający niewie jaki będzie efekt finalny, a Ty już wiesz :lol2:?!

Niewidziałeś na oczy, nawet głównego elementu Modu.

Na tym etapie faktycznie, jest tylko estetycznie.

 

A tak na marginesie to znam pare osób, bardziej znamienitych,

które psy wieszały na tej budzie, a pózniej ją kupowały,

pomimo że doskonale znały jej wady.

Dlaczego?

Niektórych rzeczy nie kupuje się z rozsądku, ale od serca.

A uroku tej budzie nie można odmówić, i dlatego Ja kupują.

 

Jak by tak nie było to wszyscy by jeżdzili kombi w dieslu :mur:

I zapewne Ty takim jeżdzisz. I to się Tobie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jezdze kobmi w dieslu :lol: .

Nie dziwie sie Twojej wypowiedzi, bo wiem ,ze ty rowniez maczales palce w tym projekcie - ja wyrazam Tylko swoja opinie - byc moze ten projekt zaskoczy, ale na razie nie jest niczym nadzwyczajnym i o tym wlasnie pisalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowy przycisk wymieniony na podświetlany:

 

Dołączona grafika

 

Filtr zielony do aquaero i dodatkowy sensor temperatury. Mierzę temperaturę przed i po przedniej chłodnicy bez obciążenia w chłodnym ogródku:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie czekam na etap finalny. Niestety, ale muszę tutaj podzielić zdanie BlackWhite'a, że jest to póki co projekt bardziej kasiasty niż modziasty.

Kiedyś mój dobry znajomy powiedział dobre słowa: "cięzko znaleźc teraz dobry mod, teraz to jest wydaj kase, kup kloce, złóż kloce, pokaż"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 3844A704

Masa kasy poleciała... a komp i tak głośniejszy od mojego... no chyba, że to miało za zadanie tylko zielono wyglądać.

Ja w sumie celu takich modów wtedy nie rozumiem, no ale cóż, każdy robi jak lubi.

 

A może nie każdy ma zboczenie na punkcie ciszy? Jak na XS jeden koleś wpakował w LC mnóstwo kasy i używa go z deltami 4000rpm to też będziesz mu wypominał? Niektórym zależy na temperaturach cieczy w układzie max 1-2 stopnie powyżej temperatury otoczenia, a nie bezsens jakim jest kupowanie LC tylko dla ciszy, a temperatury jak na dobrym powietrznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt arcy ciekawy szkoda, jedynie że kolejna LL do tego użyta :blink:

 

Powodzenia Atomel. BTW. XS to inna bajka chociaż kilka projektów LC z naszego forum i wiele modyfikacji na XS nie ma startu :unsure:

 

Pozdrawiam, Androctonus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 3844A704

BTW. XS to inna bajka chociaż kilka projektów LC z naszego forum i wiele modyfikacji na XS nie ma startu :unsure:

 

Może dlatego, że na XS oni idą w jedynym słusznym kierunku jakim jest performance, a nie 'bling bling'?

Budowanie LC jako takiego nie ma najmniejszego sensu - jesli juz do chilled liquid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może nie każdy ma zboczenie na punkcie ciszy? Jak na XS jeden koleś wpakował w LC mnóstwo kasy i używa go z deltami 4000rpm to też będziesz mu wypominał? Niektórym zależy na temperaturach cieczy w układzie max 1-2 stopnie powyżej temperatury otoczenia, a nie bezsens jakim jest kupowanie LC tylko dla ciszy, a temperatury jak na dobrym powietrznym.

 

Ja nic nikomu nie wypominam, każdy niech sobie robi, jak mu się podoba (o czym napisałem, ale Ty musiałem się przyczepić)

Osobiście, to nie mogę tego po prostu zrozumieć. Wg mnie głupotą jest wywalanie masy kasy tylko po to, żeby mieć kilka stopni mniej. Ekstremalną zabawę rozumiem, bo wtedy cel jest jeden, a w tym przypadku?

Jeśli "wężyki" w takim wykonaniu, to tylko po to, aby mieć mniejszą temp (lub chociaż tą samą) ale przy uzyskaniu cichszego kompa, niż na pełnym AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nikomu nie wypominam, każdy niech sobie robi, jak mu się podoba (o czym napisałem, ale Ty musiałem się przyczepić)

Osobiście, to nie mogę tego po prostu zrozumieć. Wg mnie głupotą jest wywalanie masy kasy tylko po to, żeby mieć kilka stopni mniej. Ekstremalną zabawę rozumiem, bo wtedy cel jest jeden, a w tym przypadku?

Jeśli "wężyki" w takim wykonaniu, to tylko po to, aby mieć mniejszą temp (lub chociaż tą samą) ale przy uzyskaniu cichszego kompa, niż na pełnym AC.

 

I po co zaśmiecać świetny projekt idiotycznymi tekstami? Widocznie wg Atomel'a aspekt wizualny jest równie pożądany co idea LC :) Tak sobie wyobraził, a teraz "tworzy" swoje dzieło. Jak dla mnie bardzo ciekawy projekt, nie można nie wspomnieć o inwestycji (ach) jednak wybaczcie ale czasy się zmieniają i budowanie LC ala "homemade" nie ma sensu najmniejszego, patrząc na LC: Malika, Seby, Screamer'a, Driver'a, Snow'a, Plastka czy Mareczq można odnieść wrażenie, że budowanie LC jest sztuką i na to właśnie Panowie wskazuje projekt Green Reaper by Atomel :) Brawo :)

 

Słowo krytyki, dlaczego nie buda Cooler Master? :D

 

Czekam na dalsze postępy :)

 

Pozdrawiam, Androctonus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 3844A704

Ja nic nikomu nie wypominam, każdy niech sobie robi, jak mu się podoba (o czym napisałem, ale Ty musiałem się przyczepić)

Osobiście, to nie mogę tego po prostu zrozumieć. Wg mnie głupotą jest wywalanie masy kasy tylko po to, żeby mieć kilka stopni mniej. Ekstremalną zabawę rozumiem, bo wtedy cel jest jeden, a w tym przypadku?

Jeśli "wężyki" w takim wykonaniu, to tylko po to, aby mieć mniejszą temp (lub chociaż tą samą) ale przy uzyskaniu cichszego kompa, niż na pełnym AC.

 

Dla mnie też to głupota dlatego napisałem, że "Budowanie LC jako takiego nie ma najmniejszego sensu - jesli juz do chilled liquid.".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie pojęcie jak hobby to jest Wam znane? Może ktoś po prostu lubi wydać kupę kasy na kompa, który będzie po prostu ładnie wyglądał? Czy tuningowanie samochodów z zewnątrz ma sens? Bla, bla, bla... to samo co jakiś czas, na każdym forum...

 

Atomel, bardzo ciekawy projekt. Osobiście użył bym innej kolorystyki, ale jest super :wink:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem to napisać że niektórych grzebanie w LC poprostu bawi. Zresztą wystarczy spytać tych co włożyli troche pracy w swoje układy czy zrobili to nawet niech wam bedzie dla 5-10 stopni to powiedzą że nie :wink:

A co do układu to moze być ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też to głupota dlatego napisałem, że "Budowanie LC jako takiego nie ma najmniejszego sensu - jesli juz do chilled liquid.".

 

 

K**** koleś nie przesadzasz? Zazdrość? Nóż się otwiera w kieszeni widząc wypociny takich błaznów jak Ty. LC jest sztuką, jest to bardzo drogi sport ale co Cię to obchodzi jak spożytkuje swoje zarobione pieniądze Atomel? Co Cię to k**** obchodzi powiedź? Najlepiej jednak zrobisz jak zamilkniesz i opuścisz te zacne forum, a przynajmniej ten dział. :angry:

 

Koleś od kilku dni na forum, a już taki elokwentny, szkoda że nie mający pojęcia o materii i przedmiocie dyskusji.

 

Dla mnie pomysł, wykonanie i worklog dołącza do najlepszych projektów w galerii wc PurePc.pl :) Oby więcej takich projektów :) A jakby tak węże przeźroczyste i bezbarwny płyn?

 

Pozdrawiam, Androctonus

Edytowane przez Androctonus
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Androctonus, i wszystkim, którzy merytorycznie wypowiadają opinie o projekcie i sami mają świetne projekty w dorobku jak Screamer. Naprawdę cenię Wasze opinie.

Wszystkich, którzy toczą dyskusje na temat sensu budowy LC i wydatków z tym związanych proszę by założyli sobie odrębny temat i tam wymieniali swoje opinie.

Prace spowolniły ale nadrobię wszystko w ten weekend i pokażę projekt mam nadzieję w całości.

 

Bezbarwny płyn to interesujące ładnie się prezentuje. Na razie jednak koncentruję się na przynajmniej takim zakończeniu by go móc przetestować i używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wszystkie projekty LC budowane z tzw. "dobrym smakiem" są ciekawe :)

 

Kurcze w Twojej LL można spokojnie chlasnąć rez EKa 400mm :D Jaka jest wysokość Twojej budy? :)

 

Pytanie nie związane z LC ale z projektem po części, jak się sprawdza nowy produkt BQ z serii p8? :) Sam mam p6 i jestem wniebowzięty :D w sierpniu będzie 4 rok użytkowania i żadnych problemów :D

 

Do boju Atomel :) Jeszcze zawojujesz XS :) Nic Cię nie ogranicza, a przede wszystkim fantazja na wysokim poziomie :)

 

Czekamy na dalsze postępy z prac nad "Green Reaper"

 

PS: pomagajmy sobie wzajemnie :) To jest forum i to nie byle jakie :D

 

Pozdrawiam, Androctonus

Edytowane przez Androctonus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 3844A704

K**** koleś nie przesadzasz? Zazdrość? Nóż się otwiera w kieszeni widząc wypociny takich błaznów jak Ty. LC jest sztuką, jest to bardzo drogi sport ale co Cię to obchodzi jak spożytkuje swoje zarobione pieniądze Atomel? Co Cię to k**** obchodzi powiedź? Najlepiej jednak zrobisz jak zamilkniesz i opuścisz te zacne forum, a przynajmniej ten dział. :angry:

 

Koleś od kilku dni na forum, a już taki elokwentny, szkoda że nie mający pojęcia o materii i przedmiocie dyskusji.

 

Dla mnie pomysł, wykonanie i worklog dołącza do najlepszych projektów w galerii wc PurePc.pl :) Oby więcej takich projektów :) A jakby tak węże przeźroczyste i bezbarwny płyn?

 

Pozdrawiam, Androctonus

 

Przesadzam z czym? Mówieniem co myślę? Nie mam czego zazdrościć, bawią mnie inne rzeczy niż LC, i to są znacznie droższe rzeczy przy których każdy LC wymięka. I sam jesteś błaznem. Właśnie nic mnie nie obchodzi jak spożytkuje swoje pieniadze atomel, natomiast wygłaszam tylko opinię na temat budowania LC jako takiego, zwykłego LC. Najlepiej jednak Ty zrobisz jak przestaniesz się unosić i zrozumiesz, że LC jest jak samochód. Zamiast go ospojlerować i dodać głośny wydech robiąc z siebie pośmiewisko (bo mimo tego wszystkiego nadal masz 8s do setki), to lepiej jest jechać w odpowiednie miejsce i przeprowadzić modyfikacje silnika dające 5s do setki.

Ale co tu dużo mówić do kogoś dla kogo ważniejszy jest wygląd niż performance. Zrozumiesz jak zaczniesz jeździć drogim i szybkim, a przede wszystkim niezmodyfikowanym wizualnie samochodem, który jednak wciągnie na światłach każdą pokolorowaną puszkę. Ale do tego jeszcze trochę musisz poczekać.

EOT

Edytowane przez 3844A704

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś takie rzeczy na PW, jak Cię coś innego pociąga to wyp***** z tego forum i tyle w tym temacie.

 

Pozdrawiam, Androctonus

 

Koleś takie rzeczy na PW, jak Cię coś innego pociąga to wyp***** z tego forum i tyle w tym temacie.

 

To nie jest opinia lecz jakieś pier******* bez jakiegokolwiek sensu, żadnej logiki. To jest dział poświęcony tematyce LC, nie Twoim zainteresowaniom oraz zboczeniom. Obrażasz wszystkich mówiąc w lekceważący sposób nt naszych pomysłów i rad nie mając pojęcia, że ubliżasz komuś lub robisz to celowo. Koniec tematu.

 

Prosiłbym MODa działu o usunięcie postów tego kogoś, ma tak zajebisty nick, że nie zapamiętałem :D

 

Zawsze jakaś infantylna postać (bot) zakłóci harmonię ciekawych postów :D

 

Pozdrawiam, Androctonus

Edytowane przez Androctonus
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitwy na temat co lepsze i po co komu LC, to już były, a jak chcecie panowie na nowo, to proszę założyć sobie do tego odpowiedni temat, a nie śmiecić koledze, który składa ciekawy projekcik. Dla mnie, tak jak i wielu innych osób cisza jest ważniejsza. I to jest głównym powodem, dla którego montuje się LC. Chcesz wydajności? Zarzucasz FC i po problemie. Rozumiem, że niektórych nie stać, żeby wyłożyć taką kasę na projekt i jak widać zazdroszczą tego innym. Mnie nie stać, ale jakoś nie mam z tym problemu, bo jak dla mnie, to nie jest tylko "wywal kasę, poskładaj, pochwal się", tylko widać jednak jakiś zmysł składania tego. Jak ktoś chce pooglądać tematy wspomnianego typu, to na XS jest tego masę i na prawdę, wiele z nich umywa się do naszych projektów. Piszę naszych, bo uważam, że pomimo, że nie włożyłem tyle kasy w układ co Atomel, ale mogę poszczycić się również dobrze wyglądającym i funkcjonującym LC.

 

Atomel, zielony lepszy niż bezbarwny. Bynajmniej dla mnie lepiej tu pasuje :) Co do wspomnianego EK400, to ciekawe jak by to wyglądało, nie myślałeś nad tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

Pan Androctonus zgodnie z regulaminem powinien dostać 50% ostrzeżeń za oszukiwanie systemu do wykrywania przekleństw.

 

Nie za bardzo się unosisz? 3844A704 w najzwyklejszy sposób wyraził swoją opinię (podobną w sumie do mojej), a Ty od razu zaczynasz bluzgać? Chyba coś nie tak, prawda? Gdyby autor chciał podyskutować na temat tego "po co i dlaczego", to by to zrobił. Inaczej nie ma sensu ciągnąć tematu... szczególnie w sposób jaki zaprezentowałeś.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Androctonus otrzymał 30% + 5 dni ZPP za wyrażanie nadmiernej dezaprobaty, niestosowne zachowanie i nadużywanie wulgaryzmów. Niech to będzie przestroga dla innych - różnica zdań, opinii nie jest uzasadnieniem dla tak wulgarnego zachowania.

@3844A704 nie wyrażaj swojej krytycznej opinii w temacie entuzjastów bo wywołuje ona niepotrzenne spory; to nie miejsce na takie dyskusje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 3844A704

@3844A704 nie wyrażaj swojej krytycznej opinii w temacie entuzjastów bo wywołuje ona niepotrzenne spory; to nie miejsce na takie dyskusje.

 

Nie ma sprawy.

Btw, ja nie krytykuje samego projektu Atomela, który - swoja droga - podoba mi się, a troche tego widzialem na XS. Ja tylko krytykuje przedkladanie wygladu nad wydajnosc, co chyba zgrabnie wytlumaczylem na przykladzie samochodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układzik bardzo przyjemny, budka piękna. Szczegóły typu podświetlony pod kolor płynu i panela przycisk dodają smaczku, ale... ta chłodnica z tyłu bleeee - zabiła główna zalete tego lian-li, czyli ładną, zwarta bryłę. Zdaję sobie sprawe, że to niezbędny kompromis (wydajność) ale szkoda, że się jej gdzies nie dało upchnąć.

Edytowane przez Subvoice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układzik bardzo przyjemny, budka piękna. Szczegóły typu podświetlony pod kolor płynu i panela przycisk dodają smaczku, ale... ta chłodnica z tyłu bleeee - zabiła główna zalete tego lian-li, czyli ładną, zwarta bryłę. Zdaję sobie sprawe, że to niezbędny kompromis (wydajność) ale szkoda, że się jej gdzies nie dało upchnąć.

 

Nic niczego nie zabije.

Wciąż brak jest kluczowego elementu projektu.

Jestem wielkim fanem Lian Li (choć za wiele popełnionych przez nich błędów

w projektach obudów, należałaby im sie blaszka w czółko)oraz MontainMods,

i znam każdy nit, każdą śrubkę,blaszkę tych obudów

a maczałem paluszki w tym projekcie, więc takiej profanacji niebędzie.

Więcej narazie napisać niemogę.

Trzeba czekać na finał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cios 20 kilowym młotem albo wysadzenie całości a'la Brainiac to by był wielki finał. :D:D:D

Żart oczywiscie.

Projekt fajny, dbałość o szczegóły oczywiście na plus. Kolor nieważny bo poźniej można poeksperymentować.

Co do ogólnej idei układów LC to każdy robi tak jak mu się podoba, jeden woli wygląd, drugi performance a trzeci ciszę. I szczerze mówiąc nic nikomu do tego.

Co do porównania samochodowego to niecałkiem się zgadzam bo w pojęciu "tuning ze smakiem" mieści się poprawa wyglądu auta ale niekoniecznie spoilery i ogromne wydechy są do tego potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt zapowiada się świetnie. Moja niedoszła obudowa - do dziś do niej wzdycham ;) jak to określił kumpel - monolit. Jest piękna i ja na razie wszystkie przymiarki gratów wewnątrz podobają mi się. Choć będe tu odmienny, mnie najbardziej podoba się żółty płyn. Lubie jaskrawe kolory.

Ten kluczowy element to pewnie ścianka boczna, może jakoś niestandardowo powycinana :)

 

@Atomel, czy do Tyr'a standardowa 12ka (3x120) chłodnica wejdzie bez przeróbek?

 

Jeszcze mam pytanie odnośnie tych wentyli NB. Jako że to wersja z PWM to ciekawi mnie czy nie hałasują przy zmniejszeniu im obrotów? Oczywiście nie poprzez panel tylko przez 4pin gniazdo, bo np niebieskie XLP strasznie wtedy piszczą. Chce takie kupić ale boje się znowu wtopić z piszczącym PWM.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kluczowy element to pewnie ścianka boczna, może jakoś niestandardowo powycinana :)

 

@Atomel, czy do Tyr'a standardowa 12ka (3x120) chłodnica wejdzie bez przeróbek?

 

Panele boczne, fantazyjnie powycinane????????

Nieeeeee. :oops:

To już było :cry:

 

 

Niema takiej opcji, aby wlazła 360 -tka do jakiejkolwiek budy Lian li bez przeróbek,

lub innej, gdy brak jest wentylatorów o odpowiednim rozstawie i wielkości.

Chyba że w niektórych zakup topu, z otworami pod chłodnicę.

Tutaj sa tylko 140mm. Topu, jako takiego niema, gdyz buda jest złozona z dwóch profili w kształcie litery L.

Tutaj została użyta z przodu chłodnica 420mm Black-water advanced 143, o grubości ok. 2,9cm, dlatego tylko, aby się zmieściła karta 31 cm.

Uważam ta chłodnicę, za marnie wykonana jakościową i z beznadziejna powłoka lakierniczą, tragedia, ale jedyna która była dostepna na drugi dzień.

Montaz chłodnicy wymaga wykonania dodatkowych otworów, gdyż ma ona rozstaw śrub standardowy jak wiekszość nowych chłodnic, 20 mm (pomiędzy wentylami, GTS też ma taki),a w budzie jest rozstaw wiekszy, 25mm.

Ja osobiście polecam bezwzględnie, jeżeli juz slima to Black Ice GTS 420.

360mm do środka to lekkie nieporozumienie, gdyż wydajnościa znacznie odstają od 420-tek: DeXgo - Rechner: Delta-Temperatur für Radiatoren von Wasserkühlungen

Pozatym, uzycie grubszej niz 3,5 cm chłodnicy, wymusza wywalenie koszyka

przedniego.

Atomel pisał, że jest na styk, choć z rozmysłem wyciąłem otwór na styk (mogłem z 5mm jeszcze zostawić), ale przy wymianie chłodnicy na np. 3,3 cm i po zastosowaniu jakiegoś grubszego grilla na wentyl, będzie spoko.

Do piwnicy wchodzi tylko 280mm, po usunięciu koszyków.

Jeden koszyk zmieści się nad zasilaczem.

W skrócie:

Bez modyfikacji, brak akceleracji.

Jak zdecydujemy się na karte klasy gtx480, to pole do manewrów jest wieksze,

gdyz z przodu mozna wrzucić Slima GTS 420 (pod panel przedni) + np. dowolna 280mm do środka+ tylko 2 wentyle 140mm,

lub tylko jednego grubasa 420 mm na przód, a na góre 140mm (ale ciężkie jest jego upakowanie, gdyz jest łaczenie budy).

Przy wydajnym sprzęcie, jaki sie pakuje do tych bud, to bez dwóch chłodnic się nie obędzie.

Jest więcej opcji, ale nie bedę się już rozpisywał.

W tej budzie (w wiekszości innych nowych, czarnych Lian Li też), nawet przycisku power, nie mozna wymienic ot tak sobie.

Dlaczego? Największy dostępny przycisk czarny z podświetleniem ma rzeczywistą średnicę gwintu 19mm, (a 22mm co podają w niektórych żródłach, to jest średnica całego przycisku firm Lamptron,Bulgin, dotyczy to tylko czarnych), otwór w budach Lian Li tez ma 22mm i przycisk normalnie wpada.

Ale to jeszcze nic, ponieważ przycisk jest długi (ma 3,5cm),a pod spodem jest blaszka z płytką od resetu, który zostaje, i wtedy zaczynają się schody.

Na dziś wystarczy :-P

Edytowane przez darmacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema takiej opcji, aby wlazła 360 -tka do jakiejkolwiek budy Lian li bez przeróbek...

Eeee.... bez przesady. Jest parę budek gdzie wejdzie nawet i 480tka, np. moja V2010. Natomiast w TYR'ach faktycznie może to być problem :)

 

A wracając do tematu i najważniejszego elementu podejrzewam, że będzie to jakaś fikuśna zabudowa wyrzuconej na tył chłodnicy :)

Edytowane przez Screamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...