Skocz do zawartości
atomel

Green Reaper by Atomel

Rekomendowane odpowiedzi

Elder,

 

Wyników jest sporo w tematach o i980x i płycie.

Generalnie układ jest bardzo wydajny i walczy wynikami z każdym chłodzeniem wodnym.

Tutaj 2 złote pucharki:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt nie miał założonego jakiegoś określonego budżetu. Ponieważ toczył się prawie rok więc wydatki znośnie się rozłożyły.

Suma - nie wiem, bo przestałem liczyć jakoś w jego połowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shooter nie rozwodzimy się nad stroną finansową projektów

ani na tym forum ani na innych.

Ceny podzespołów masz w necie a o ceny custom modów w alu

pytaj na priv np Darmacza

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie.

Na marginesie w ten projekt Darmacz włożył dużo serca i jako współautor raczej stracił niż zarobił za co mu serdecznie dziękuję.

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche odkopalem temat ale naprawde jestem pelen powdziwu... Projekt wykonany perfektyjnie w kazdym calu, z dbałością o każdy - nawet najmniejszy szczegół. Idealnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer jest na sprzedaż, jak również monitor 26" IPS (LG W2600HP) oraz pozostałe akcesoria typu klawiatura, myszka itd.

Chętnych proszę o kontakt.

 

Szybki opis kompa w stopce, ponadto w kompie są dyski Intel SSD 80GB oraz Seagate 1TB.

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki komp sprzedawać. Tyle pracy i serca poszło w zbudowanie takiego układu, z pewnością aż żal serce ściska. Albo bardzo potrzebujesz kasy, albo planujesz od podstaw zrobić coś nowego. Jeśli chodzi o tą drugą ewentualność podzielisz się w jakiej budzie robisz następny układ???

Pytam tylko z ciekawości bo z niemałym podziwem oglądałem galerię twojego builda. Kupnem zainteresowany nie jestem gdyż złożyłem sobie układ w Cosmosie 2, teraz czekają mnie tylko wykończenia (oploty i podświetlenie): http://forum.purepc.pl/topic/351479-projekt-cooler-master-cosmos-2-wc-by-maragast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

piszę w imieniu Atomela, jestem jego synem. Niestety on już nie może zajmować się komputerem. Wiem, że ten komputer kosztował go dużo czasu i pieniędzy, ale nie ma komu go przejąć, więc zdecydowałem się na sprzedaż. Najchętniej sprzedałbym go jako całość. Ofertę wystawię najpierw na tym forum, bo wiem że projekt jest tu znany i jest tu sporo entuzjastów overclockingu i WC.

 

Pozdrawiam,

mcr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...