Skocz do zawartości
tomasir

Aida 32 - wyniki testów pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

Ty masz wersje z TSSOP ja mam na BGA..

Co do sprawdzania max z memek najlepiej widac to w Sppi...

Znizam najczesciej mnoznik do 6 , HTTx3 i jazda w góre ( V mem na poczatek na maxa czyli 3.2V ) pojniej juz tylko testowanie zapisywanie pomiarów i wychodza wyniki koncowe.

 

Moje chodza V def (2.7V) na 500Mhz bez mrugniecia okiem ostatnie 33Mhz to juz robi sie pod góre....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje skromne testy na Piatriotach LLK i Athlonie x2 4000+

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Oczywiście to nie jest max, sprzęt bardzo chętnie się podkręca, jednak to ma być stabilne, ciche (chodzi głównie o wiatrak na procu) i chłodne, więc wolę nie przesadzać z OC :P

 

Tutaj screen z pamiątkami na 460Mhz:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi czy te wyniki sa w miare dobre ???,co moge jeszcze zrobic aby odczyt byl wiekszy ??? czy zna ktos jakies tajmiingi dla moich pamici corsair dominator 1066 ???

 

Dołączona grafika

 

wiadomo ,ze mnoznik ma duzo do gadania jesli chodzi i pamiec,ale cos gry mi sie zawieszaja jak podkrece do 4ghz proca,jest wogole jakas szansa,ze da sie zrobic na mojej plycie gigabyte ex38 ds4 FSB miedzy 500 a 600 ??? na mnozniku 7-8,5 ???

Edytowane przez RELOADED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. Na forach częste są dyskusje czy opłaca się inwestować w DDR3 czy lepiej w DDR2. Czy i ile warto dołożyć do tych z laptopa i do tych w zestawie komputerowym? jest jakiś test pamięci ram, dla różnych częstotliwości DDR2 i DDR3? Byle nie z wikipedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingstony HyperX Genesis 2x2GB DDR3-1600 CL9 Grey XMP (KHX1600C9D3X2K2/4GX).Napięcie 1.695V.

Dołączona grafika

Edytowane przez mg147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...