Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
qhash

"Metro 2033" - X3DAudio1_7.dll is missing

Polecane posty

Hej,

Mam taki problem. Po zainstalowaniu i odpaleniu Metro 2033 wyskakuje mi błąd "X3DAudio1_7.dll is missing. Reinstalling application might help". ODpalanie instalatorów najnowszego DirectX zwraca informacje, że najnowsza wersja jest już zainstalowana i nic się nie dzieje. Przeszukałem System32 i faktycznie takiego pliku nie mam. Wypakowałem go ręcznie z CABa od DXa i wrzuciłem do System32. Restart. Dalej nic. Ściągnąłem najnowsze Catalysty - też nic. Zastanawiam się, czy to może mieć związek z tym, że nie mam DX11 na karcie. Wydaje mi się jednak, że ta gra chodzi i na DX11 i bez niego.

Jakieś pomysły?

update:

OS windows 7 x64 ultimate

Edytowano przez qhash

Hej,

Mam taki problem. Po zainstalowaniu i odpaleniu Metro 2033 wyskakuje mi błąd "X3DAudio1_7.dll is missing. Reinstalling application might help". ODpalanie instalatorów najnowszego DirectX zwraca informacje, że najnowsza wersja jest już zainstalowana i nic się nie dzieje. Przeszukałem System32 i faktycznie takiego pliku nie mam. Wypakowałem go ręcznie z CABa od DXa i wrzuciłem do System32. Restart. Dalej nic. Ściągnąłem najnowsze Catalysty - też nic. Zastanawiam się, czy to może mieć związek z tym, że nie mam DX11 na karcie. Wydaje mi się jednak, że ta gra chodzi i na DX11 i bez niego.

Jakieś pomysły?

update:

OS windows 7 x64 ultimate

Na płytce masz sterowniki od tego xaudio, doinstaluj sobie je po prostu :)

Die rede vir die X3DAudio1_7.dll-lêer word ontbreek wanneer die lêers van dll nie behoorlik in die stelsel gestoor word nie. Hierdie fout sal egter voorkom, maar jy kan hierdie probleem nou oplos, laai net die x3daudio1_7.dll lêer af en stoor dan die instellings van dll noukeurig.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.