Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Gry z PSStore

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co Wy, posiadacze PS3 na to, by kupować gry z PSStore na współkę? :)

Operacja polega na tym, że 1/5 ceny gry z PSStore (np. Minis, dodatków, ew. pełnych gier z PSX'a (typu Final Fantasy VII itp.) przesyłacie na konto osoby, która chce kupić konkretny tytuł. Każdą zakupioną grę można dzielić na 5 konsol. Operacja polega na tym, że jedna z osób kupuje grę na nowo założonym koncie, po zakupieniu usuwa informacje na temat karty (płatności, ofc. dla bezpieczeństwa) i podaję Login i Hasło do konta, z którego została gra zakupiona osobie, z którą chce się podzielić [; Gier trochę jest, w które naprawdę warto zagrać ;)

Co Wy na to by robić tego typu tranzakcje? Imo jest to bardzo opłacalne. I ofc. polega to najbardziej na zaufaniu. Sam kupiłem już BF1943 i sprzedałem dostęp 2 osobom do tej gry, więc za małe pieniądze 3 osoby na razie są zadowolone ;) Co Wy na to? [; Pozdrawiam. ZoZol

 

Pomoc w temacie - kojak_ct - Dzięki ;)

 

Zakup dotyczy gier, w które można grać na raz - czyli każdy kiedy chce, w Gran Turismo 5 Prologue mogła grać jedna "konsola" w ciągu 24h. Każda gra przed ściągnięciem ma opis czy można grać na raz, czy nie też nie, dla przykładu Gran Turismo 5P - http://www.ps3mania.pl/wp-content/uploads/2009/01/gt5prolic.jpg - tak wygląda ten opis. Jeżeli gra, którą chcemy wspólnie kupić nie ma takiego napisu - można grać w tym samym czasie na jednej "kopii".

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Temat pewnie zostanie zamknięty z powodu braku legalności takiego rozwiązania, ale póki można to napiszę, że znam kilka osób które tak robią od długiego czasu i mają się dobrze, więc sposób chyba niezły. Jak bym miał PS3 zapewne bym skorzystał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na jakimś forum są gry, których nie odpalisz grając jednocześnie na jednej kopii, ale z tego co wiem, to tych tytułów nie ma na polskim PSStore - zagłębię się w temat. Dodam że mój znajomy sprawdzał Theme Hospital, i jak się okazało uruchomił grę kiedy grali pozostałe osoby ze spółki akcyjnej - dało radę grać ;) Poczytam które tytuły się nie chcą uruchomić na dwóch i więcej konsolach jednocześnie. Jak znajdę liste wpiszę ją na początku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...