Skocz do zawartości
sheri

Overclockers.com Benching Team SuperPi Competition!

Rekomendowane odpowiedzi

Link !

 

Kategorie:

 

* i3/i5/i7 CPUs.

* Core2Duo / Core2Quad socket 775 CPUs.

* AMD CPUs.

* The Slacker Class (run any cooling and any CPU…beat the heck out of it and see what you get! This class is not eligible for prizes.)

 

Planujecie wziąć udział?

 

Pozdro

Edytowane przez sheri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko powiedzcie mi jak oni to chcą sprawdzać ze akurat jakiś delikwent nie używa np ss?? kręci a do szkrina obniża takty?? mój proc spi na powietrzu policzy na 4,8 a na singielku powiedzmy zrobiłbym to na 5,0 ghz żeby różnicy za wielkiej nie było ale i tak miałbym przewagę, obawiam się ze wielu w ten sposób zepsuje zabawę:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko powiedzcie mi jak oni to chcą sprawdzać ze akurat jakiś delikwent nie używa np ss?? kręci a do szkrina obniża takty?? mój proc spi na powietrzu policzy na 4,8 a na singielku powiedzmy zrobiłbym to na 5,0 ghz żeby różnicy za wielkiej nie było ale i tak miałbym przewagę, obawiam się ze wielu w ten sposób zepsuje zabawę:(

 

Z tego powodu nie biore udzialu w takich konkursach, bo potem czlowieka trafia, ze przegral z kims, kto wali w... W zeszlym roku pomimo kozackich wynikow w kilku konkursach nic nie wygralem, bo ktos tak postapil. Szkoda tylko zmarnowanego czasu, sily, pradu i ln2 na to... lecz doswiadczenia nikt nie odbierze ;] 

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO każda forma takiego konkursu z ograniczeniami jest do bani. Low clock - żaden problem obniżyć takty do screena. Praktycznie nie do udowodnienia, chyba, że ktoś zrobiłby zbyt dobry czas ;) Ograniczenie chłodzenia tak samo - tak jak guderian pisał, wrzucamy proca pod FC i ustawiamy co chcemy bez zbędnego stresu czy przejdzie czy nie. Jedyna słuszna zasada to brak żadnych ograniczeń. Wtedy nie ma takich perfidnych wałków. Jak ktoś nie ma ln2 to... jego strata. Nikt nie mówił, ze będzie łatwo. Tak wygląda teraz HWBOT OC Challenge (na starym i dostępnym dla wszystkich sprzęcie - czemu nikt nie startuje? przecież tu wszyscy nie mają kasy na sprzęt i każdy chętnie by się na czymś starszym pobawił).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda teraz HWBOT OC Challenge (na starym i dostępnym dla wszystkich sprzęcie - czemu nikt nie startuje? przecież tu wszyscy nie mają kasy na sprzęt i każdy chętnie by się na czymś starszym pobawił).

 

kazdy zawwsze znajdzie jakis powod zeby ponarzekac ...

"mamo bo on ma to ja tez bym chcial!!" - to taka polska rzeczywistosc

litr ln2 kosztuje tyle co litr benzyny .. jak sie dobrze zakrecic to mozna sporo taniej. Ale po co kombinowac ... wiekszosc woli stwierdzic ze to nie fair jak inni maja LN2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trzy dewary, Milans ma dwa... jak sie chce, to mozna wszystko. Chcialbym jeszcze nadmienic, ze mieszkam w malej miejscowosci gdzie psy [gluteus maximus]mi szczekaja i ludzie umieraja... ale ln2 mam ;]

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przynajmniej mogę wypożyczać dewar / dewary. Myślę, że nawet 10 dało by radę załatwić w razie potrzeby :D . Może kiedyś też się dorobię własnego ;)

 

Już się OT nieźle rozkręcił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przynajmniej mogę wypożyczać dewar / dewary. Myślę, że nawet 10 dało by radę załatwić w razie potrzeby :D . Może kiedyś też się dorobię własnego ;)

 

Bierzesz z tego samego miejsca co my i teraz na piątek zamówiłeś 70l? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to wy bierzecie z tego samego miejsca co ja bo ja go odkryłem ;) xD

Teraz na piątek nic nie biorę. Guderian mnie też pytał, ale nie wiem skąd taka informacja. Owszem, ok. 70l będzie mi potrzebne, ale za jakieś 3 tygodnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahhah, Piotrek to lepiej wyjaśnij tego dewara, bo 70 l przez 3 tygodnie to nie wytrzyma xDD

Poza tym nawet jak bym się postarał to i tak na piątek nie zdążę wszystkiego obadać :lol2:

 

A co do udziału, to się zobaczy czy c2d skombinuje :rolleyes:

 

P.S Zawsze zostaje Slacker Class, gdzie nie ma żadnych ograniczeń :wink:

Edytowane przez sheri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda teraz HWBOT OC Challenge (na starym i dostępnym dla wszystkich sprzęcie - czemu nikt nie startuje? przecież tu wszyscy nie mają kasy na sprzęt i każdy chętnie by się na czymś starszym pobawił).

 

Też mi zabawa - musialbym wykupic wszystkie 4ti z allegro, walczyc z kulawym asrockiem w ktorym jedyna opcja do zmiany w biosie jest data i godzina, do tego znaleść niedrogiego i latwo dostepnego QX 9650/9770, przetestować wszystkie 180 dostepnych sterownikow do karty, wszystko to zamrozic i modlic sie, zeby dzialalo :D . A na koncu okazaloby sie, ze i tak bym przegral, bo ktos by wynalazł jakis patent na lepszy wynik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi zabawa - musialbym wykupic wszystkie 4ti z allegro, walczyc z kulawym asrockiem w ktorym jedyna opcja do zmiany w biosie jest data i godzina, do tego znaleść niedrogiego i latwo dostepnego QX 9650/9770, przetestować wszystkie 180 dostepnych sterownikow do karty, wszystko to zamrozic i modlic sie, zeby dzialalo :D . A na koncu okazaloby sie, ze i tak bym przegral, bo ktos by wynalazł jakis patent na lepszy wynik ;)

 

To jest właśnie cały overclocking... :lol2:

Edytowane przez sheri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...