Skocz do zawartości
charles

Brak odtwarzanego dźwięku z TV, tuner WinFast DV2000 i WinXP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam następujący problem, z maszyną jak w sigu:

 

Tuner TV bardzo dobrze działał pod kontrolą systemu Windows 7, ale zmuszony byłem na przesiadkę z powrotem na Windows XP. Od tego momentu jest problem z dźwiękiem w tunerze. Wszystko mam ustawione i podłączone dokładnie tak samo, jak pod Windows 7, ale nie słyszę dźwięku z telewizji. Obraz jest, dźwięku odtwarzanego brak, ale jak włączę rejestrator dźwięku to dźwięk z telewizji jest nagrywany, jednak, jak nadmieniłem, nie jest odtwarzany w czasie rzeczywistym, w głośnikach, czy słuchawkach. W regulacji głośności zaznaczone mam i podgłoszone maksymalnie wejście Line-IN, do którego podpięty mam tuner, jednak dźwięk z telewizji nie jest przesyłany do głośników. Co z tym fantem zrobić? Dodam, że program mam skonfigurowany tak:

 

post-143894-1270738001,32_thumb.jpg

 

Czyli tak, jak miałem na Windows 7. Nic nie jest wyciszone, itd. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka dzwiekowka??

Przypadkiem nie realtek zintegrowany a stery z plyty??

 

Jezeli tak... to powiem tak.

Odinstaluj stery, sciagnij pelne stery ze strony realteka i wtedy masz panel kontrolny, tam masz wyciszona jedna opcje ktorej nie zmienisz na sterach producenta plyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...