Skocz do zawartości
Chaos

4x5870 podane na zimno

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Hello hello pszczółki moje kochane ... to ja wasz kochany Chaos .. yyy .. zaraz zaraz ... ja nie o tym

Dzieki uprzejmości eXtremeMem trafiły do nas 4 sztuki radziów 5870 Connect 3D (no moze wiecej niz 4 ale co tam :P ), więc zeby pudełka sie nie kurzyły na półkach i nie dodawały tylko +5 do szacunu na dzielni postanowiliśmy of coz cos z nimi zrobic. Do boju przystąpił również nasz przecietny gulfiacz oraz classy 4way. Lekko nie było. A wyniki sa takie jakie sa tylko i wyłacznie dlatego ze zabrakło czasu i LN2.

Przez 2 dni wylaliśmi ponad 70L azotu i puściliśmy szereg niedozwolonych słów w strone bogu ducha winnego monitora stojącego na biurku.

W tym miejscu chcielibyśmy podziekowac wszystkim którzy przyczynili sie do tego wydarzenia, w szczegolności firmie eXtremeMem (pozdrawiamy chłopaki), Intel oraz Enermax

No ale myśle ze było warto

 

2x 2nd place WR w 03 i Vantage

1x 3rd place WR w 06.

 

Sprzet:

Intel Core i7 980X

EVGA Classified E762 4-way SLI

4x Connect3D 5870

OCZ Blade PC17000

Enermax Revolution 1250W + 1050

 

Dołączona grafika

 

a na screenach wyglada to tak:

 

3dmark03 204732

Dołączona grafika

 

3dmark06 41993

Dołączona grafika

 

3dmarkVantage 54641 ORB

Dołączona grafika

 

 

05 do zrobienia .. 06 do konkretnej poprawki. Nad reszta da sie jeszcze co nieco wypracowac. Bedzie dogrywka napewno.

Orby beda jak ryba wróci do chaty bo gdzies polazł a ja nie zabralem żadnego oprócz Vantage'a.

STAY TUNED.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto zalewał 5 kontenerów?

 

trzeba sie zmieniac bo rece sztywnieja i marzna od takich ilosc przelanego azotu ;]

po pewnym czasie doszlismy do wniosku ze najlepiej jak jeden leje 4 grafy a drugi proca ;]

zreszta taki bench jest idealnym przykladem dla takich krzykaczy co to ciagle gadaja "dajcie mi taki sprzet to tez zrobie"

Tyle spraw co wychodzi przy takich testach to masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze takie coś niewiele by kosztowało, ale ułatwiłoby sprawę znacznie:

 

XtremeSystems Forums - View Single Post - DryIce/LN2 Container Gallery by Otterauge

 

Wyniki dobre jak zawsze. BTW do 3d marka 2k3 HT też potrzebne? ;) Może bez coś więcej poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze takie coś niewiele by kosztowało, ale ułatwiłoby sprawę znacznie:

 

XtremeSystems Forums - View Single Post - DryIce/LN2 Container Gallery by Otterauge

 

Wyniki dobre jak zawsze. BTW do 3d marka 2k3 HT też potrzebne? ;) Może bez coś więcej poleci.

 

to cudo jak dla mnie to pomyłka . przecież wszystkie grafy nie grzeja sie tak samo .. trzeba kazda polewac idywidualnie...

chyba ze benciach!esz na 3x 275 Lightning przy -186 ;] ^^

 

no gratki :)

grafy nie szły wyżej na rdzeniach?

 

thx

pójdą :)

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to cudo jak dla mnie to pomyłka . przecież wszystkie grafy nie grzeja sie tak samo .. trzeba kazda polewac idywidualnie...

chyba ze benciach!esz na 3x 275 Lightning przy -186 ;] ^^

 

 

thx

pójdą :)

 

Grafy na tamtych fotach nie miały CB i dlatego zastosowali taki patent ;)

 

Gratuluje wyników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeeh.... kurcze gdybym ja tak mógł pokręcic mój sprzęt...... ale jeszcze muszę się jeszcze troszke pomęczyć z moim prckiem by z niego wycisnąc 3,6 GHz ostatnio osiągłem 3,0GHz na Box'ie ps. jestem początkującym O.C

 

Gratulacje !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te 3 pojemniki to chyba najdroższe Alu na rynku kg/pln ;d;d

swoją drogą to te 4 GPU po 1200MHz na jaju wymagało niezłego refleksu w polewaniu :)

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie... od 5min szukam szczęki :)

 

ty zbierasz szczeke od screena a my jak widzielismy to live to mielismy na ustach niezle banany ;]

 

lepsze opadanie szczeki na podloge powoduje chyba tylko odpalenie furmarka i czegos na proca i zwrócenie głowy w strone liczników poboru pradu dla obu zasilaczy ;]

w kazdym razie w pelnym stresie z obu sumarycznie ponad 1,5kw (taki czajnik elektryczny prawie)

 

i nie moge cos namowic ryby zebysmy odpalili na tym crysisa :P

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...