Jump to content
MaZZeo

Gears of War 3

Recommended Posts

Jak tam, łupie ktoś w bete?

Bo ja dziś rano odpaliłem i muszę przyznać, że urywa to czerep. Chętnych do gry oczywiście zapraszam do siebie ;)

Gameplay jest rewelacyjny, bez przerwy coś się dzieje. Lokacje całkowicie nowe i jak na razie zróżnicowane (jestem gdzieś w połowie 3 aktu). Oczywiście dalej towarzyszy nam spora dawka gearsowego humoru :)

Ktoś złośliwy może się przyczepić, że pod względem mechaniki i oprawy wizualnej trójka niewiele różni się od swojego poprzednika ale imho nie o to w gearsach chodzi a i tak trochę nowości mamy ;)

Walka z nowymi przeciwnikami lekko różni się od walki z zwykłymi locustami więc jest ciekawiej.

Nowe zabawki też dają radę:

ogromny tasak/maczeta przepięknie rozczłonkowuje wszystko co się rusza :D

Trochę zawiodła mnie zawartość pudełka. Za około 200zł mogli by dać książeczkę a nie kawałek kartki złożonej na 4 zawierającej rysunek pada z controlsami, info o gwarancji + link do pełnej instrukcji w formie elektronicznej.

Jednak miłym zaskoczeniem były 3 naklejki z logo gry.

Taka tam ciekawostka - w American Chopper w odcinkach Downsizing i Gears of War z 12 i 19.09 Paul Jr. budował dla Epic gearsowy motor ;)

Edited by g00dMan

Ej, pograłem z godzinkę i jak na razie jest mocno średnio. Rozkręca się potem? Bo na razie to spokojnie i jakoś bez polotu. I nie wiem jak wam, ale mi zdecydowanie bardziej podobała się eksterminacja Locustów z krwią flakami itd, te świecące i wybuchające Lambenty totalnie mi nie podchodzą. Zacząłem grać na hardcore, ale jakoś większych przeszkód nie ma, zginę raz na jakiś czas bardziej na własne życzenie.