Skocz do zawartości
MaZZeo

Gears of War 3

Rekomendowane odpowiedzi

Garść nowego info i oficjalnie okładka.

- beta w połowie kwietnia - dostępne będą trzy nowe tryby versus oraz cztery nowe mapy,

- premiera 20 września.

 

Okładka jak dla mnie za spokojna ;)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam, łupie ktoś w bete?

Bo ja dziś rano odpaliłem i muszę przyznać, że urywa to czerep. Chętnych do gry oczywiście zapraszam do siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay jest rewelacyjny, bez przerwy coś się dzieje. Lokacje całkowicie nowe i jak na razie zróżnicowane (jestem gdzieś w połowie 3 aktu). Oczywiście dalej towarzyszy nam spora dawka gearsowego humoru :)

 

Ktoś złośliwy może się przyczepić, że pod względem mechaniki i oprawy wizualnej trójka niewiele różni się od swojego poprzednika ale imho nie o to w gearsach chodzi a i tak trochę nowości mamy ;)

 

Walka z nowymi przeciwnikami lekko różni się od walki z zwykłymi locustami więc jest ciekawiej.

 

Nowe zabawki też dają radę:

 

ogromny tasak/maczeta przepięknie rozczłonkowuje wszystko co się rusza :D

 

 

Trochę zawiodła mnie zawartość pudełka. Za około 200zł mogli by dać książeczkę a nie kawałek kartki złożonej na 4 zawierającej rysunek pada z controlsami, info o gwarancji + link do pełnej instrukcji w formie elektronicznej.

Jednak miłym zaskoczeniem były 3 naklejki z logo gry.

 

Taka tam ciekawostka - w American Chopper w odcinkach Downsizing i Gears of War z 12 i 19.09 Paul Jr. budował dla Epic gearsowy motor ;)

Edytowane przez g00dMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, pograłem z godzinkę i jak na razie jest mocno średnio. Rozkręca się potem? Bo na razie to spokojnie i jakoś bez polotu. I nie wiem jak wam, ale mi zdecydowanie bardziej podobała się eksterminacja Locustów z krwią flakami itd, te świecące i wybuchające Lambenty totalnie mi nie podchodzą. Zacząłem grać na hardcore, ale jakoś większych przeszkód nie ma, zginę raz na jakiś czas bardziej na własne życzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...