Skocz do zawartości
zzizzy

Katastrofa samolotu z Prezydentem na pokładzie!

Rekomendowane odpowiedzi

Taką opcję też biorę pod uwagę. Tylko again - wartość tego śledztwa jest żadna :) Może Kaczyński sam chwycił za stery i chciał lądować, pojęcia nie mam, nie było mnie tam. Jedyne na co chciałem zwrócić uwagę to mała wiarygodność śledztwa prowadzonego przez prokuraturę, której zwierzchnikiem jest człowiek, który nie raz i nie dwa dokonywał ewidentnych przekrętów.

 

EDIT: i nie wdaję się w dywagacje czy zamach był, czy go nie było. Nie o to mi chodzi. Obstawiam, że nie było. Ale to moje prywatne zdanie, nie poparte niczym poza intuicją. Mi chodzi tylko o bardzo małą wiarygodność śledztwa, która wynika z wcześniejszych przekrętów prokuratury.

 

I teraz pod każdym zdaniem tego posta mogę się z czystym sumieniem podpisać. ;-)

Pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie wierzyć lub nie w co chcesz, ale nie odmawiaj innym możliwości samodzielnego myślenia i nie wydawaj ostatecznych osądów, bo nie masz ani wiedzy na temat ani prawa do tego. Tylko tyle.

 

Kto tu niby wydaje ostateczne osądy? Ja twierdzę, że nie było zamachu, a czy kiedykolwiek napisałam, że inni mają myśleć tak ja? Wyrażam swoją opinię i mam do tego prawo!!!
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sysaku ale jakie śledztwo? Tej farsy śledztwem nazwać nie można. Ale takie rzeczy tylko w Polszy, ginie prezydent w niewyjaśnionych okolicznościach, a "naród" kładzie na to wszystko, bo za kilka miesięcy będzie miał nowego.

 

Jak tylko dowiedziałem się o katastrofie i widziałem Putina ściskającego się z Tuskiem wiedziałem, że nie ściskają się z żalu :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ta katastofa, sledztwo, to co teraz sie dzieje jak i czesc ludzi ktora zginela to byl jeden wielki zart :-/

 

Wszyscy po za pisiorami (chyba wszyscy zapomnieli ze tam zginelo 96 osob a nie tylko parenascie pisowcow) zamkneli temat zaloby, a oni jak na zlosc nie, ciagle piep... o jednym. Niech te fotki przybija do krzesel w zamian za zmniejszenie liczby swoich p-oslow. Harcerze chca przeniesc krzyz ktorzy postawili, ale nie, pis znalazl kolejny pretekst do zadymy.

 

Ja bym najchetniej wynajal pare tupolewow, powsadzal do nich wiekszosc poslow i kazal latac do skutku.

  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek Powraca. A wraz z nim stare PiS. Na ekranach telewizorów już niedługo.

 

Niezalezna.pl

 

Swoją drogą, nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego dopiero teraz wyciągają takie syfy i nie wierzę, że nie chcieli się nimi wcześniej dzielić ze względu na „przyzwoitość” kampanii wyborczej.

No, chyba że taka decyzja zapadła, żeby budować nowy, jak się okazało całkowicie fałszywy wizerunek Jarosława K :> Teraz chyba przemawia przez PiS gorycz porażki i zrobią wszystko, żeby wokół Smoleńska rosła atmosfera nieufności, podziałów i napięć. Od razu dodam, że nie popieram części decyzji rządu w tej sprawie, ale do tak daleko posuniętych wniosków jak Kaczyński bym się nigdy nie posunął. Cóż, kolejna wojna domowa...

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/2197407,11,ostre_slowa_palikota_to_wstyd_i_hanba_marta_i_jaroslaw_powinni_przeprosic_wdowy,item.html

Ta, a on idzie na pierwsze miejsce do tego tupolewa... I nawet nie chodzi o to, że pluje na brata i córkę jeszcze ciepłego nieboszczyka, bo niczego innego bym się po nim nie spodziewał, ale kto dał mu prawo decydować o przyczynie tragedii i szafować odpowiedzialnością za nią? :kijem: Jak tego człowieka słucham, to nie wiem czy to znowu jakiś "inteligentny prowokujący żart" czy on tak na serio. Dla mnie ten gość ma skrzywioną moralność i jest zwykłą noszącą się w fajnych garniakach, robiącą ciągły show świnią.

 

Bezerk przez przypadek dałem Ci plusa, pardon bo miał być minus. Szerzysz i emocjonujesz się medialną papką do odwracania uwagi jakby to była sprawa życia i śmierci, to delikatna sprawa i rozumiem obie strony konfliktu, który poza tym że media go rozdmuchały jest małym problemem.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden cyrk, Brudziński tak pierdzielił u Olejnik w Kropce nad i, że się nóż w kieszeni otwierał, Kaczyński zaczyna pokazywać zęby a Palikot tylko dolewa oliwy do ognia, Nawiedzony Bielan pierdzieli o krzyżu i tak w koło.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi szkoda znacznej części polskiego społeczeństwa, manipulowane przez media i polityków są pełni żalu i współczucia... Dzisiaj polityk na każdy dzień ma inny charakter, inne wartości, myśli o A, mówi B a robi C. Ludzie płaczą, na piersiach obnoszą się z coraz bardziej wyższymi wartościami, przepychają się pod pałacem prezydenckim w imię jakiegoś nadrzędnego celu, ofiary za niedługo będą beatyfikowane i cześć społeczeństwa będzie nosiła medaliki na piersi z ich podobiznami.

 

Jak, że polityk zajmuje się rządzeniem a celem tego jest dobro wspólne to powiedzcie mi gdzie w tym wszystkim jest interes przeciętnego Polaka ? Nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Trochę mi szkoda znacznej części polskiego społeczeństwa, manipulowane przez media i polityków są pełni żalu i współczucia... Dzisiaj polityk na każdy dzień ma inny charakter, inne wartości, myśli o A, mówi B a robi C. Ludzie płaczą, na piersiach obnoszą się z coraz bardziej wyższymi wartościami, przepychają się pod pałacem prezydenckim w imię jakiegoś nadrzędnego celu, ofiary za niedługo będą beatyfikowane i cześć społeczeństwa będzie nosiła medaliki na piersi z ich podobiznami.

 

Jak, że polityk zajmuje się rządzeniem a celem tego jest dobro wspólne to powiedzcie mi gdzie w tym wszystkim jest interes przeciętnego Polaka ? Nie ma...

 

Polityk zajmuje się "politykowaniem" a najważniejszy jest interes partii. Potrafimy wylecieć na marsa, stworzyć bomby wodorowe, zrobić ucho myszce na plecach a dalej nie umiemy ( nie chcemy?) wymyślić dobrze działającego systemu politycznego, administracji zarządzającej krajem, dobrze funkcjonującego ( a może raczej logicznego) systemu ekonomicznego i monetarnego. Nasza dyplomacja to raczej chęć dążenia do wykorzystania drugiej strony niż wspólnego dobra. Wielkie cywilizację nie ginęły przez wojny, zarazy. Dobijały do momentu w którym było już za późno by zapewnić sobie przetrwanie, po prostu błąd logiczny na którego naprawę nie ma już czasu. My niestety też idziemy w tym kierunku, co się stanie jak Chiny i Indie będą na tyle bogate by pragnąć takiego poziomu konsumpcji jak USA? Dla mnie największym wydarzeniem II WŚ i najpotężniejszą wymyśloną do niej bronią była telewizja. Piramidy stoją na piaskach od tysięcy lat, wszyscy chcą wiedzieć co jest w środku a prawdę widać z daleka, świat działa jak ta piramida, by jeden kamień był na górze potrzeba tysięcy innych kamieni pod nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dowiedziałem się, że doszło do katastrofy. Rozbił się samolot. Wszyscy zginęli. Powiedziałem mu: „To jest wynik waszej zbrodniczej polityki – nie kupiliście nowych samolotów”." Chyba większość z nas doznała tragedii w rodzinie, czy ktokolwiek z Was zareagował w taki sposób? Odpowiadając kąśliwie? Czy on naprawdę zamiast osunąć się na ziemię, zszokować...odpowiedział atakiem do ministra? Czy może ja to źle rozumiem?

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

"Dowiedziałem się, że doszło do katastrofy. Rozbił się samolot. Wszyscy zginęli. Powiedziałem mu: „To jest wynik waszej zbrodniczej polityki – nie kupiliście nowych samolotów”." Chyba większość z nas doznała tragedii w rodzinie, czy ktokolwiek z Was zareagował w taki sposób? Odpowiadając kąśliwie? Czy on naprawdę zamiast osunąć się na ziemię, zszokować...odpowiedział atakiem do ministra? Czy może ja to źle rozumiem?

 

Sikorski mówił że kaczor niby nie użył słowa '' zbrodniczej '', co nie zmienia faktu że nawet w takiej sytuacji musiał być kąśliwy. A co do krzyża to bardzo się ciesze że go przenieśli, bo to było chore by w 21 wieku w miarę cywilizowanym kraju (bo o pełnej cywilizacji nie można mówić...) przed samym pałacem prezydenckim dochodziło do aktów rasizmu, chamstwa i innych podłych słów. Jakieś panie wyzywały ludzi z rządu od żydów i żydokomuny. Niech ktoś mi powie czy to jest normalne?. Pisowcy uważają się za katolików, dla mnie to pseudo katolicy bo co to za katolik jeśli drugie człowieka wyzywa od żydów i innych. Dla mnie taka osoba to wyznawca Rydzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - rozmawiałem ostatnio jakieś 1,5 godziny z parą z Łotwy (wziąłem ich na stopa na trasie do Poznania) i jakoś tak od słowa do słowa rozmowa przeszła na Smoleńsk i wyobraźcie sobie, że Łotewskie media (tv, największe portale, gazety) bardzo poważnie rozpatrują celowe działanie Rosji w swoich reportażach. Podobno prawie nikt nie mówi o "zwykłym wypadku". Dowiedziałem się też kilku informacji, o których nigdy nie słyszałem w naszych mediach (dowolnych). Na Łotwie jest na przykład wałkowany od jakiegoś czasu temat świadka katastrofy, który najpierw został zaatakowany nożem w niewyjaśnionych okolicznościach, a potem zabity w szpitalu :blink: Słyszał ktoś cokolwiek na ten temat? Biorę oczywiście poprawkę na fakt, że stosunki Łotwy z Rosją najlepsze nie są, ale to i tak dość interesujące. Przypominam, że mowa była cały czas o mainstreamowych mediach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - rozmawiałem ostatnio jakieś 1,5 godziny z parą z Łotwy (wziąłem ich na stopa na trasie do Poznania) i jakoś tak od słowa do słowa rozmowa przeszła na Smoleńsk i wyobraźcie sobie, że Łotewskie media (tv, największe portale, gazety) bardzo poważnie rozpatrują celowe działanie Rosji w swoich reportażach. Podobno prawie nikt nie mówi o "zwykłym wypadku". Dowiedziałem się też kilku informacji, o których nigdy nie słyszałem w naszych mediach (dowolnych). Na Łotwie jest na przykład wałkowany od jakiegoś czasu temat świadka katastrofy, który najpierw został zaatakowany nożem w niewyjaśnionych okolicznościach, a potem zabity w szpitalu :blink: Słyszał ktoś cokolwiek na ten temat? Biorę oczywiście poprawkę na fakt, że stosunki Łotwy z Rosją najlepsze nie są, ale to i tak dość interesujące. Przypominam, że mowa była cały czas o mainstreamowych mediach.

 

Sprawdziles to osobiscie w mediach lotewskich czy zalozyles ze owa para mowila wylacznie prawde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Carson, jako, że Łotewskim posługuję się nie mniej biegle niż Polskim, naturalnym wydało mi się zaraz po przyjeździe do domu sprawdzenie najbardziej opiniotwórczych portali z końcówką .lv w celu zweryfikowania prawdomówności moich współpasażerów (bo jasnym jest, że zazwyczaj sympatyczni autostopowicze lubują się w ściemnianiu ludziom, którzy zdecydują się ich podwieźć), a także zamówiłem telefonicznie kilka prenumerat tamtejszych gazet oraz dostroiłem sobie w tv najważniejsze Łotewskie stacje.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Carson, jako, że Łotewskim posługuję się nie mniej biegle niż Polskim, naturalnym wydało mi się zaraz po przyjeździe do domu sprawdzenie najbardziej opiniotwórczych portali z końcówką .lv w celu zweryfikowania prawdomówności moich współpasażerów (bo jasnym jest, że zazwyczaj sympatyczni autostopowicze lubują się w ściemnianiu ludziom, którzy zdecydują się ich podwieźć), a także zamówiłem telefonicznie kilka prenumerat tamtejszych gazet oraz dostroiłem sobie w tv najważniejsze Łotewskie stacje.

 

bardzo subtelny sarkazm... w takim razie nie wiem czego szukales na forum umieszczajac taki post? liczyles na to ze na forum jest conajmniej pare osob biegle wladajacych lotewskim ktorzy zaraz po odczytaniu Twojego posta popedza na strony zakonczone .lv po czym utwierdza Cie w tym ze to co uslyszales od nieznajomej pary jest w 100% prawda?

 

A zeby nie robic OT to napisze ze ciezko mi w to uwierzyc. W obecnych czasach przeplyw informacji miedzy mediami roznych panstw jest tak ogromny ze nie wydaje mi sie zeby Lotwa jako jedyna i chyba odcieta od zewnetrznego swiata publikowala takie sensacje. Na pewno slychac by cos bylo na ten temat za granica.

Edytowane przez Carson
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miał być subtelny. Dziwi mnie natomiast, że nie możesz doszukać się przyczyny zamieszczenia mojego postu, zwłaszcza, że sam ową przyczynę podałem :P . Interesuje mnie, czy ktokolwiek zetknął się w polskich mediach (których, z braku czasu, nie śledzę regularnie) z rzekomym świadkiem katastrofy i przede wszystkim, atakiem na niego.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłop tylko podzielił się jakie podejście mają do tej sprawy gdzie indziej, a wy już go chcecie zlinczować. :P Dajcie mu żyć. Jak już wspomniałem moja mama ma Ruską kumpelę i jej pierwsza reakcja "To na pewno nasi zrobili zamach, ja to wiem!!!" mimo, że nikt u nas w domu tak nie myślał. Tata pracuje z wieloma Rosjanami. I żaden, dosłownie żaden nie powiedział nawet słowa na ten temat, bo bali się go poruszać. Tylko szef złożył mu kondolencje (rosjanin z Polskimi korzeniami) Także wszędzie ludzie są conajmniej podejżliwi, i niepewni tylko u nas media wprowadzają sielankowy nastrój "normalności" i optymizmu, a ludzie czy się z tym zgadzają czy nie, w końcu to łykają.

 

PS. W polsce też było info o jakimś świadku którego sprzątnięto, ale po próbie weryfikacji okazało się to zmyśloną ściemą.

PS2. Im więcej widzę Palikota w telewizji tym bardziej mam ochotę sprzedać tubę w twarz każdemu redaktorowi, który usiłuje tym baranem zainteresować publikę. Na niego samego szkoda ręki...

Nie czaję, w PO jest tylu normalnych i mądrych ludzi, którzy mają nawet czasem jakieś konkrety do powiedzenia, a gdzie tv przełącze widać tylko tego wielkiego zidiociałego klauna...

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież motywy jego trzymania w partii są bardzo proste i oczywiste. On ma być tym "bulterierem" walczącym z przeciwnikiem w parterze, stosując te same chwyty i ten sam sprzęt. No bo niby jak ma DT walczyć z takim Brudzińskim bredzącym o ruskich trumnach, o Premierze swojego kraju, albo z Macierewiczem.

A propos tego Zespołu Macierewicza (w szkle był fajny sms, że Z.M. to taka nowa choroba ;)) to bardzo mądrze wypowiadała się żona wiceministra, który zginął w Smoleńsku, wczoraj w FpF, w przeciwieństwie do ludzi którzy byli na posiedzeniu i się wypowiadali (dwie kobitki, jedna to żona i jedna siostra, oraz chyba trzech facetów). Jeśli jako jeden z głównych zarzutów obec rządu, na tym zespole, przedstawia się to, że jeden z ministrów (Arabski) podczas odbierania rodzin ofiar na lotnisku w Moskwie przekręcił jakieś nazwisko, albo miał na liście nazwisko brata ofiary a przyleciał kuzyn, to o czym my rozmawiamy. Natomiast ta kobieta (chyba Komorowska) mówiła bardzo rozsądnie, że ona (a przecież straciła tak samo męża jak pozostałe rodziny traciły mężów, żony, dzieci, rodziców etc.) uważa to na tym etapie jako nieszczęśliwą tragedię i w życiu nie użyłaby sformułowania zbrodnia, zamach gdy nie ma dowodów, raportu. No ale PiS po przegranej stracił możliwość posiadania jakichś służb pod sobą, jakiejś realnej władzy, więc muszą coś stworzyć (zespół 120 osób :mur: ) co stworzy im pozorne wrażenie że mają władzę, zaś dla ich wyborców będzie to bardziej wiarygodne gremium niż np. prokuratura. Cóż zrobić, taki kraj. Wystarczy zobaczyć materiały wideo z okolic krzyża pod pałacem, jacy ludzie stoją, biednych niepełnosprawnych tam wloką stare dewotki i aż żal patrzyć na tych biednych ludzi siedzących w upale pod krzyżem i nie mających pojęcia co się dzieje, a gdy są pytani przez reporterów to odpowiadają co podpowie dewota.

 

Diagnoza dla społeczeństwa? To się musi rozpaść w p**u.

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najchetniej wynajal pare tupolewow, powsadzal do nich wiekszosc poslow i kazal latac do skutku.

 

+1

 

mnie się tylko wydaje czy my w ogólnie nie słyszymy o rzeczach ważnych ?

 

mnie np interesuje kondycja finansów publicznych, planowane cięcia wydatków na 5-10lat do przodu, obniżka podatków w związku z tym, problem ekorozpierduchy po bp i czy wpłynie na cenę truskawek w przyszłym roku, jego wpływ na cenę tequli. interesuje mnie realan polityka antyimigracyjna, uszczelnianie socjalu, sensowna politka prorodzinna dla klasy średniej bez pierdzielenia o wyrównywaniu szans dla wsi, te dzieci będą zasilać kolejne budżety, rozwalenie 2/3 pomostówek i przede wszystkim krusu.... długa lista się zrobiła,, a słucham krótko, o krzyżu, jarusia który biadoli, złego palikota.. liberałowie jacyś mało liberalni,, w tupolewy! :)

 

co d wypadku - kiedy orientacyjnie ma się skończyć śledztwo ?? to prawdziwe nie ten medialny nibyshow oszołomów z pisu

Edytowane przez forest kila zbila
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co d wypadku - kiedy orientacyjnie ma się skończyć śledztwo ?? to prawdziwe nie ten medialny nibyshow oszołomów z pisu

Na to trzeba bedzie poczekac, takie sledztwa nie dzieja sie szybko. Dla przykladu: kto pamieta slynne wodowanie na rzece Hudson? Od razu bylo wiadome co bylo przyczyna - ale szczegolowy raport zostal wydany po dwoch latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to trzeba bedzie poczekac, takie sledztwa nie dzieja sie szybko. Dla przykladu: kto pamieta slynne wodowanie na rzece Hudson? Od razu bylo wiadome co bylo przyczyna - ale szczegolowy raport zostal wydany po dwoch latach.

 

że długo to wiem ;) ale jarek zniesie jajo.. jak się nie wyrobią do kolejnych wyborów to będzie dopiero język miłości

 

jakieś nowe spiski ??:> coś z jajem do poczytania ?:>

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... to co się tam dzieje przy tym krzyżu to jakaś masakra jest, naprawdę jest mi wstyd za to, co Ci ludzie co się katolikami nazywają robią ...

 

To nie katolicy, to katole w najgorszym tego słowa znaczeniu. Oni już nawet księży nie szanują.

 

Jak oglądałem transmisje to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać z żalu... że nie mam wyrzutni rakiet ziemia-ziemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... to co się tam dzieje przy tym krzyżu to jakaś masakra jest, naprawdę jest mi wstyd za to, co Ci ludzie co się katolikami nazywają robią ...

 

Również jest mi wstyd. Te zdjęcia obiegną dzisiaj cały świat ... Trzeba będzie zaopatrzyć się w coś takiego ...

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...