Skocz do zawartości
teeron

wlan 802.11g problem

Rekomendowane odpowiedzi

Hello

 

Na poczatku sory za brak polskich znakow (angielski windows). A teraz o co biega, otoz po zainstalowaniu sieciowki wszystko wyglada cacy, zadnych wykrzyknikow w menadzerze urzadzen itp, programik dolaczony do karty pokazuje wykryte sieci, wireless key jest poprawnie wpisany, wszystkie inne ustawienia wydaja sie byc odpowiednie - tylko ze nie laczy z siecia...

 

pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem czasu probowac bez szyfrowania bo to komp kolegi ale przez te chwile co u niego dzis bylem zauwazylem cos bardzo dziwnego, w polaczeniach nie ma zadnej karty sieciowej, sry ze wczesniej tego nie zauwazylem (w menadzerze sa 2), co Ty na to? Mobo jest swierzo zakupione ale nie nowe i sprawialo problemy wczesniej tutaj opis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz sieć bezprzewodową a nie możesz się z nią połączyć? Ja bym obstawiał szyfrowanie, ustaw sieć na OPEN i sprawdź czy się połaczy. Pewnie masz WPA2 TKIP i po tym Ci się nie połączy stara karta. Musisz mieć ustawione WPA/WPA2, żeby starsze karty chodziło, a może nawet WEP.

 

Jeśli nie widzisz karty w menadżer urządzeń, kliknij prawym na "roota" - to najwyzsze urzadzeniew menadzeze, na górze drzewa, i daj Poszukuj zmian w sprzęcie Plug'N'Play, powinno znaleźć karte jeśli są problemy z jej wykrywaniem przez winde. Automatycznie się doda znajdzie w sekund 5 jeśli ja wcześniej instalowałeś. Mam tak z wbudowaną sieciówką ethernetową w lapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w menadzerze ja widac, za to nie ma jej w polaczeniach sieciowych. Malo tego to nie ma tam tez zwyklej sieciowki "przewodowej" i jest to cos z czym sie jeszcze nie spotkalem. Nawet gdy nie ma polaczenia to powinna byc przekreslona na czerwono czy cos a tu nic ani sladu...zonk.

 

Nie jest to moj komp wiec nie moge na bierzaco sprawdzac itp, ale dzieki za wszelkie sugestie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok chodzi, ale tak slaby sygnal ze szkoda gadac, lepsze maja sieci sasiadow a router mniej niz 3m przez sciane.

Mysle ze moze byc wina sterow. Na stronie producenta Broadcom nic nie ma, a jak ktos znajdzie to piwo stawiam - j/k ;d

probowalem 3 inne i to samo :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...