Skocz do zawartości
maniek1985

Problem z USB brak sterownikow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam problem z portami USB na swoim laptopie, żadne wyjście nie działa, po podłączeniu np pena zaświeca sie w nim dioda ale nic pozatym się nie dzieje i tak z każdym urządzeniem, dodam że nic przy kompie nie grzebałem, myślałem żeby ponownie zainstalować sterowniki ale nie mogę ich znaleźć w sieci :/

 

Screen z managera urządzeń:

Mój odnośnik

 

 

 

 

Myślę że są tu jakieś mądre głowy co potrafią mi pomóc, z góry dzięki za odpowiedz, mój laptop to Toshiba Satellite L40-18x

Z góry wielkie dzięki za odpowiedz.

 

Ps nie jestem wielkim specjalistą informatykiem więc proszę a przejrzyste wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam problem z portami USB na swoim laptopie, żadne wyjście nie działa, po podłączeniu np pena zaświeca sie w nim dioda ale nic pozatym się nie dzieje i tak z każdym urządzeniem, dodam że nic przy kompie nie grzebałem, myślałem żeby ponownie zainstalować sterowniki ale nie mogę ich znaleźć w sieci :/

 

Screen z managera urządzeń:

Mój odnośnik

 

 

 

 

Myślę że są tu jakieś mądre głowy co potrafią mi pomóc, z góry dzięki za odpowiedz, mój laptop to Toshiba Satellite L40-18x

Z góry wielkie dzięki za odpowiedz.

 

Ps nie jestem wielkim specjalistą informatykiem więc proszę a przejrzyste wskazówki

 

Kliknij w menadzerze uzadzen ppm na szeregowa magistrale i zaktualizuj sterownik.

 

Na pewno podales prawidlowe symbole tego laptopa ?

Nawet na stronce producenta nie ma tego modelu.

Są L45 ale L40 nie ma.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem skorzystać z okazji oraz się przyłączyć do wątku poruszę przy tym mój problem, jestem posiadaczem Compaq EVO N1015V problem polega u mnie taki podczas pracy na Windowsie ENG usb wykrywał pen driver lecz podczas zainstalowania systemów typu: Windowz , Windows XP SP3 Corporate PL plus SATA, WindowsMX 8.1.PL, problem jest tego typu aby wykrywało normalnie np. modem bezprzewodowy wifi lub pen driver należy dociskać urządzenia do slotu usb pod pewnym kątem w menager urządzeń niema konfliktu wydaję się , że są zainstalowane poprawie jednakże podczas dociskania portu usb pojawia się komunikat o wykryciu urządzenia jednakże to urządzenie może działać szybciej po podłączeniu do usb Hi-speed 2.0 co w tym przypadku zrobić jakie sterowniki będą kontatybilne do poprawnej pracy tego portu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...