Skocz do zawartości
GURU500

Konkurs belkin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie znalazłem tematu w szukajce więc zakładam

Właśnie wysłałem odp na pytania ale email;a potwierdzającego nie dostałem czy coś jest nie tak ?

Czy ktos z Adm może potwierdzić mój udział :)

Poczta na gmail'u

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bagenny chyba przestał pisać wątki na forum, żeby nie robił się syf typu "wysłałem", "może się uda", "znowu nic" czy "nie dostałem powiadomienia" (no offense, bo też go nie dostałem). Jednak gdyby nie RSS, to nie wiedziałbym wcale o konkursie, a do tego wczoraj to był ostatni dzień. Może jednak wrócimy do poprzedniej formy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak komu trudno, ale ja na wortale tego typu wchodzę dość rzadko, bo zazwyczaj z forum się wszystkiego dowiaduję. Chyba, że coś mnie zainteresuje nagłówkiem w RSSie. W każdym razie poprzednia forma była (przynajmniej dla mnie) lepsza, ale jeśli nic się w tej sprawie nie zmieni, to przecież nie będę płakał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już się 17. kończy? Zgubiłem kilka godzin życia?

 

 

hahaha:) Nie ma to jak ciepłe słowa! :D

 

 

Edit: W zasadzie to zgłoszenia już się skończyły to można by podać poprawne odp?:D Jaka była odpowiedź w 2 pytaniu bo nigdzie nie mogłem znaleźć?:)

Edytowane przez G0niec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zadałem sobie tyle trudu, żeby sprawdzić jak to faktycznie jest z tymi potwierdzeniami. Jeśli ktoś go nie dostał, to istnieje duże prawdopodobieństow, że gdzieś się kopnął w formularzu.

Delivery to the following recipient failed permanently:

b@localhost

Host or domain name not found. Name service error for

name=[ciach].pol.pl type=A: Host not found

The error that the other server returned was: 500 500 No such user (state 14).

The error that the other server returned was: 550 550 "[ciach]@wp.pl": Podane konto jest zablokowane administracyjnie lub nieaktywne / This account is disabled or not yet active (#5.1.1) (state 14).

Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...