Skocz do zawartości
hasior

Czy TR HR-05 IFX wejdzie na GA-G33-S2 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

W sumie wszystko jak w temacie. Otóż mam płytę gigabyte'a G33-S2. Planuję jak najszybciej wymienić chłodzenie chipsetu ze standardowego na Thermalright HR-05 IFX. Nie jestem jednak pewny, czy to chłodzenie będzie mi pasować na ten chipset. Jeśli chodzi o ogólne wymiary, to oczywiście wejdzie, tylko czy rozstaw otworów będzie zgodny? W dokumentacji, na stronie TR nic nie napisano o G33, co do kompatybilności, czyli niby nie... Google też mi za wiele nie powiedziało...

Czy rozstawy otworów mocujących radiator w poszczególnych chipsetach różnią się znacznie?

Bardzo proszę o pomoc w tym temacie. Będę wdzieczny za wszelkie pomocne sugestie.

Z góry dziękuję.

Edytowane przez hasior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdzie, ale pod warunkiem że na CPU posiadasz Standardowe chłodzenie. W moim przypadku musiałem powyginać ...

Co do otworów, jak zakupisz to w opakowaniu powinieneś mieć komplet mocowań.

Dla jasności: posiadam GA-G33M-DS2R

Edytowane przez BastianCJ47
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie weszło bez żadnego problemu, a co lepsze nic nie musiałem giąć. Pomiędzy radiatorem od CPU, a radiatorem chipsetu jest jeszcze 10mm przerwy.

Skręcenie tego od strony cpu wymagało co prawda użycia drobnych rączek :D

Temat więc do zamknięcia.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...