Skocz do zawartości
Koen

Nakrętki radełkowane

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może gdzie można kupić nakrętki radełkowane M3? Obchodziłem sklepy metalowe, nigdzie takich nie mają, nie mówiąc już o takim małym rozmiarze. Z kolei w internetowych hurtowniach sprzedają po 50 sztuk albo więcej. A może ktoś ma 4 na zbyciu?

Kilka przykładów żeby było wiadomo o co mi chodzi:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie można kupić nakrętki radełkowane M3? Obchodziłem sklepy metalowe, nigdzie takich nie mają, nie mówiąc już o takim małym rozmiarze. Z kolei w internetowych hurtowniach sprzedają po 50 sztuk albo więcej. A może ktoś ma 4 na zbyciu?

Kilka przykładów żeby było wiadomo o co mi chodzi:

 

Poszukaj firmy Fabory (www.fabory.pl) w swoich okolicach. Ja u nich kupiłem na sztuki. Super tanie nie były. Dokładny typ znajdziesz u mnie w worklogu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widzę tylko motylkowe a one są brzydkie :P

Teraz przyszedł mi do głowy pomysł żeby przerobić szybkośrubki na nakrętki (spiłować trzpień, przewiercić i nagwintować).

Coś takiego: Sunbeam anodyzowana szybkośrubka srebrna :: ..:: Angela.pl ::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widzę tylko motylkowe a one są brzydkie :P

Teraz przyszedł mi do głowy pomysł żeby przerobić szybkośrubki na nakrętki (spiłować trzpień, przewiercić i nagwintować).

Coś takiego: Sunbeam anodyzowana szybkośrubka srebrna :: ..:: Angela.pl ::..

 

Masakrycznie dużo czasu byś musiał poświęcić na każdą sztukę. IMO nie warto. Lepeij pogadaj z kimś kto by kupił takie nakrętki i je podesłał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakbyś miał sposobność to byłbym wdzięczny :P Ale sam już kilka metalowych obchodziłem i nie mają tego typu rzeczy.

Co do przeróbki to też myśle że tak dużo czasu by z tym nie zeszło, tym bardziej że to aluminium. Najtrudniejsza część to wymierzyć otwór idealnie na środku :P

Edytowane przez Koen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli komus mocno zalezy to moge kupic takie nakretki. Jestem z Poznania i u mnie jest oddzial Fabory. Sam u nich kupowalem tego typu nakretki i mam ich pare. Jak wroce do domu to zrobie zdjecia jesli chcecie.

 

Tu zdjecie jak to wyglada w moim ukladzie na bloku CPU:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z przerabianiem śrub jest dobry, jeśli chce się zrobic coś oryginalnego. Wykonanie nie jest trudne, starczy trochę wprawy, nie zajmuje dużo czasu. Racuch zrobił dla mnie komplet na bloczek z oryginalnych Antkowych :

 

http://forum.purepc.pl/findpost-t300171-p3499396.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, mam 50% rabatu w Faborach i bede niedlugo robil zamowienie, takze jak ktos chce takie nakretki M3 albo M4, to niech PMke mi napisze. Cene poznam jutro.

----

Taka nakretka M4 kosztuje 3.5zl netto bez rabatu, ktos chetny nadal?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta sprzedaży poza giełdą rybek ? :>

EOT.

 

Po co kupować, jak można zrobić samemu ;) autor wpadł na fajny pomysł, udało się go zrealizować, nic więc nie stoi na przeszkodzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta sprzedaży poza giełdą rybek ? :>

EOT.

 

Po co kupować, jak można zrobić samemu ;) autor wpadł na fajny pomysł, udało się go zrealizować, nic więc nie stoi na przeszkodzie :)

 

Nic nie oferuje ;) powiedzialem ile to kosztuje w sklepie, a to chyba nie jest zabronione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...