Skocz do zawartości
gnz

Skad Sie Wzail Twoj Nick ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

moj to dluga historia

banan od nazwiska(banasiak) ale ze byl zajety to trzeba bylo cos dodac no to padlo na spyke (ulubiony x-men mojego brata)  :lol:

rzeczywiscie dluga :? :lol:

 

 

 

 

PS: czyzby nowy graham nam wyrosl ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zavader bo zawse tak bylem bo mam

ZAWADZKi na nazwisko i mam teg onicka od... hm ponad 6 lat ;] Na serio ;] Juz jako 10 latek na IRcu bylem jako zavader ;] I to jest nie podrobienia [nie lubie Vaderoof i jak sie mnie nazywa zaWader:)]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graham

nie wiem nagle kiedys spodobalo mi sie to imie , pozniej dorwalem mastertona i tak jakos zostalo

OT ostatnio czytałem GŁÓD podobał mi sie nawet niezły by wyszedł z tego film...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TyBiAs>>>>a no mam na nazwisko Tybiński, w szkole na mnei mowia tybek, a ze tybek to jakos tak <span style="color:red;">[ciach!]</span>owo ;P, to sobie wymyslilem tybias, i jeszcze dla bajeru z duzych i malych liter.

 

Pozdro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graham

nie wiem nagle kiedys spodobalo mi sie to imie , pozniej dorwalem mastertona i tak jakos zostalo

OT ostatnio czytałem GŁÓD podobał mi sie nawet niezły by wyszedł z tego film...

nie czytalem jeszcze tej pozycji

ostatnio mialem klatwe manitou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za czasow .. nie pamietam ale chyba baldura.. ;] gralem zlodziejem no i lubialem kombinowac z kryciem sie w cieniu.. a ze kolega juz 'byl' shadowem no to padlo na shade ;] i tak zostalo na necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, wiele na naszym forum użytkowników o różniastych nickach i czasami zachodzę w głowę skąd się w waszych głowach zrodziły te różniaste nazwy ;)

 

mój

slavOK - po 1 od imienia Sławek, po 2gie za dawnych czasów jak się grało w diablo to slavo było zarezerwowane więc ktoś tam strzelił slavOK i tak już zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od nazwiska (Jończyk).A czemu? Bo "Star Wars" było już zajęte :>

 

Tak to mnie tylko zaciekawiło :P Przez 6 lat Star Wars wszędzie ciągle zajęte? ;-)

 

P.S. Mój Nick od nazwiska

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mój nick to Quazellot...od takowego zaczynałem na scenie UT/forach...

Nick owy powstał, bo nie pamiętałem dokładnie nazwy GF z FF8 Quezacotl....i tak powstał Quazellot:D

Ale używałem go bardzo krótko, potem zacząłem słuchać "żygocin" (słowa matki WYŁĄCZ TE ŻYGOCINY) i jeść koty, oraz zapuściłem włosy...potem przyszła kolej na NSBM...no i nick z angielska Heathen...., ale to był okres buntu i oporu:)......do nicka się jednak przyzwyczaiłem:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu kiedy bylem piekny i mlody gralem bardzo duzo w pilke kopana - najczesciej na obronie. Poniewaz nigdy nie odpuszczalem i przyslowiowo 'gryzlem' trawe, koledzy z boiska ochrzcili mnie moim nickiem, ktory tak naprawde jest nazwiskiem jednego z chorwackich obroncow znanego z nieustepliwej i twardej gry : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a mój... bo perwersyjnie lubię dzwonki z iPhone. Nie no, Apple bezprawnie wykorzystało mój nick do nazwania formatu pliku (pozew na dniach trafi do odpowiedniego sądu; Oczekuję kilkumilionowego odszkodowania).

 

A tak całkiem serio... Imię. No i była akurat zaj...efajna trzyznakowa domena wolna, więc przeskoczyłem z MareCeK na coś krótszego. Wcześniej było jeszcze coś takiego (linkowany post to sprzed "Wielkiego Padu phpBB", jeszcze na tweak.pl. Starsi bywalcy może pamiętają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie pamietam teraz juz dlaczego, ale za dawnych czasow licealnych sporo osob mowilo do mnie "mistrzuniu" (cos na zasadzie, "ej mistrzu, kopnij szluga") i stad sie wziela nazwa (fonetycznie zapisane "master" w wersji nigga ;) ). A numerek? Od konfiguracji dłoni: 2 palce złożone, jeden otwarty i znowu dwa złożone - niech kazdy zacisnie sobie piesc wg tego wzoru ;) I tak juz zostalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymyślone na potrzeby konkursu ogłoszonego w pewnej gazecie. Do dziś zostało, bardzo mi się spodobał, no i w pewnym sensie określa mnie... [;

 

Btw. Jak komuś nie chcę mi się opowiadać całej historii po prostu mówię, że wzięło się to od tego, że zagryzam wódkę zozolami... [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj pierwszy nick to 'znawca', moje gowniarskie zachowanie moznaby porownac do polaczenia trolla z zeschiziwanym naukowcem, wiedzialem wszystko na kazdy temat itp.

ale mi przeszlo i po tym jak troche steampunku lyknalem zaczalem uzywac nicka 'jekyl', nawet tutaj jestem tak zarejestrowany, tylko nazwa inna

w grach moznabylo mnie spotkac jako nasty_greg, serious_gregory, grzesiaczek, czy teraz w bc2: bad_grzechu

co podobnie jak obecnie stosowana ksywa pochodzi od mojego imienia, ktore jest fajneDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...