Skocz do zawartości
gnz

Skad Sie Wzail Twoj Nick ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno temu pisałem kiepskie wiersze ;) beznadzieja :D

Podpisywałem je Maxymilian Lew, skromnie :razz:

Po jakimś czasie zacząłem pisać w skrócie maxymilian i potem maxymili. Zawsze przez x.

No i potem założyłem pierwszą skrzynkę pocztową maxymili... no i tak już zostało, nick jest nietypowy, więc dałem radę założyć charakterystyczne konto skype i konta na różnych forach tak nazywałem. Potem już czułem się przywiązany do mojego nicka więc używałem go w różnych grach online itp.

A teraz już kumple tak na mnie mówią, maxymil, max itp ;) to już się nie da odkleić :lol:

 

Aha, jeszcze w międzyczasie na bierzmowaniu wziąłem sobie trzecie imię Maksymilian :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkop roku :P jonas widzę nie zmieniasz wersji :) kurde ładnych parę lat minęło,, ktoś wie c tam słychać u bruce'a ?? widzę ostatnie logowanie 2008, fajny fleszbekdo 2004..

 

mnie nie zabraknie, forest od gumpa, trochę biegałem i run forest run przywiozłem pierwszy człon skądś tam, 10 lat temu ? , Skąd kila zbila ? od mordercza zbita, zwano mnie prześmiewcą :] tryliony podziwiały wnikliwe analizy kwitowane krótką ripostą i w dwa słowa ubrane prawdy których do ówczas nie znał nikt. No to właśnie stąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubisz placki?

 

http://www.youtube.com/watch?v=AWpzgcRNm5Q

 

Mój nick wziął się od nazwiska, ale przeszedł dość mocną ewolucję, przez co jedyne, co teraz ma z nim wspólnego, to początkowa litera ;). Używam także MeekPizzaJerk (w skrócie MPJ), anagram mojego imienia i nazwiska.

Edytowane przez zzizzy
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ha pozytywny temat :)

 

jakies 10 lat temu znalazlem kota i nie wiedzialem jak go nazwac. byl weekend, my w pubie, ktos w koncu palnal "kukifas syn bazukina". calkiem z d*py, ale sie przyjelo haha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam, czytam, a tu stron przybywa i dogonić nie mogę.

 

Troszkę muzyką dawniej się zajmowałem, dyskoteki, radio itp Silence, od "Silent" (eng. Cichy), bo ja taki nieśmiały byłem kiedyś :)

 

Na codzień i w grach jest Silent_KillerPL. < Xywka powstała na lanparty w 2002r CS v1.2. To były czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sakowski -> sak -> sysak dla kumpli sysor, dla kumpeli sysio ;-) There we go. Szczerze mówiąc nie lubie tej ksywki bo kojarzy się ze ssaniem, ale było myśleć o tym jak się miało 10 lat i się dostawało ksywke, bo teraz już trochę późno coś z tym zrobić. :P

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd się wziął mój nick .... its a long story ;] ;)

Ale mamy czas co nie moje misiaczki ;) ;] (żartuję sobie oczywiście :) ).

Krótko i zwięźle - zadałem kiedyś zapytanie w dziale anime - pt. "co wy widzicie w tych pamperkach ?" (w podtytule: "o co kaman z tym anime ?" ) - na szczęście zostałem taktownie uświadomiony ( pozdrawiam moich uświadomicieli ;) ) - no i first question, "co warto obejrzeć ?" - odp. monster ;]

Przejrzałem sobie o co chodzi w tym serialu, stwierdziłem że się może spodobać, no i na ruszt jak to mówią :)

Po obejrzeniu tak mnie "rypło" że przy zakładaniu konta postanowiłem że się nazwę "monster" - niestety już taki nick funkcjonował na forum, więc postawiłem na czarnego konia którym okazał się "potfur" - nick w sumie tak dla żartu, pół żartem/pół serio - do tego ładny avatarek (Pzdr. ~Sysak ;) ) - i tak zostało :razz: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sakowski -> sak -> sysak dla kumpli sysor, dla kumpeli sysio ;-) There we go. Szczerze mówiąc nie lubie tej ksywki bo kojarzy się ze ssaniem, ale było myśleć o tym jak się miało 10 lat i się dostawało ksywke, bo teraz już trochę późno coś z tym zrobić. :P

 

Kumpel ma na nazwisko Sakowski i mówimy na niego Sakos :P.

 

Mój nick został wymyślony na szybko, po prostu chciałem się zarejestrować na PPC i coś musiałem sobie w tej głowie utworzyć. Nie mam jakiejś super wyobraźni więc stworzyłem coś takiego ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam :E

 

Nick - 1. w życiu skrzynka mailowa (co za emocje!), trza było jakiś alias do niej... w głowie nagle serwal wskoczyło... zajęte... proponują serwal4... niech będzie;

Potem zaczęło się go z lenistwa używać gdzie indziej;

 

Po paru latach... dowiedziałem się, że to taki zwierz z rodziny kotowatych (parę lat życia w nieświadomości)... gdzieś musiałem chyba kiedyś ten wyraz przeczytać;

 

W życiu offline nie używane (nawet bez 4-ki);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, przeczytałem trylogię zwącą się "Władca Pierścieni" (na długo przed obejrzeniem filmów), były to też czasy, kiedy zaczynałem grać w Enemy Territory.

Zaimponowała mi postać Aragorna - imo jest 'epickim knightem', natomiast PL miało robić za oznaczenie w grze dot. kraju.

OT: Po obejrzeniu filmu stwierdziłem, że Aragorn został fajnie wykreowany i chciałem mieć brodę, co po jakimś czasie mi się udało :D.

OT2: Kolego od pamperków, a więc jednak wkręciłeś się w anime?

 

Pozdrawiam

AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"[...]OT2: Kolego od pamperków, a więc jednak wkręciłeś się w anime?[...]"

 

Tak wiesz, może nie do końca, przyznaję jednak że taki <monster> to jest jednak klasa sama w sobie, w sumie może robić za "przewodnika" (taki <start>) po świecie Anime :) ;] Ciekawa sprawa ogólnie ;[

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Filmweb.pl - filmy takie jak Ty™! Genialny Edward Norton i Brad Pitt. Świetne zakończenie. Ogólnie film ponadczasowy. Szanuj ludzi którzy są z niższych warstw społecznych gdyż to oni wywożą twoje śmieci. Podają ci kawę w restauracji itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za wykopalisko :)

 

Nick wziął się od nazwiska - Han. Odkąd pamiętam zawsze tak na mnie mówili znajomi, kumple, koledzy. I tak zostało.

 

PS. Popatrzyłem sobie dwie strony wstecz - rany, prawie nikogo nie kojarzę. No ale tak jest jak człowiek przestał się udzielać i wchodzi poczytać okazyjnie. Przy okazji zastanawiam się ilu z aktywnych userów pamięta co było zanim powstało purepc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za wykopalisko :)

 

Nick wziął się od nazwiska - Han. Odkąd pamiętam zawsze tak na mnie mówili znajomi, kumple, koledzy. I tak zostało.

 

PS. Popatrzyłem sobie dwie strony wstecz - rany, prawie nikogo nie kojarzę. No ale tak jest jak człowiek przestał się udzielać i wchodzi poczytać okazyjnie. Przy okazji zastanawiam się ilu z aktywnych userów pamięta co było zanim powstało purepc :)

 

shack :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...