Skocz do zawartości
gnz

Skad Sie Wzail Twoj Nick ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

a na mnie w dziecinstwi mowili :arrow: pepe potem gdy wszedlem w swiat internetu zauwazylem ze pep'ow jest duzo na necie i nick malo orginalny. to zem se kiedys siedzial i wymyslal i moja chora wyobraznia podpowiedziala mi :arrow: pl00b00. wiec bylo tak przez lugo ale jeden z kumpli nigdy tak do mnie nie mowil bo uwazal ze to kretynskie ( sam tak uweazam ;]) tylko plobek no wiec na samym koncu zostalo :arrow: plobek i tak jusz jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie mówią najróżniej(Mario,Szelig,Szelcia,Kaliuga), ale MARIO najcześciej, a że tych MARIO to zawsze pełno do doszedł drugi człon SKARPA(nazwa osiedla na, którym mieszkam os.Na Skarpie), ale używany tylko na necie ;)

 

 

Noi cała filozofia MARIOSKARPA ;)

 

pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozkrecilo sie ;)

 

a mnie interesuje na przyklad nick gengiszianena czy jak mu tam :lol: czy tez phranziego ... takie nietypowe ze cos sie musi za tym kryc ;)

 

swoja xywke moglby tez wyjasnic amd_rulezz - ciekawe co sie za nia kryje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem Adasi bo jak byłem mały to wszyscy na mnie Adaś mówili - z resztą teraz też niektórzy mówią :P - a że na Atari XE nie miałem litery "ś" to zawsze pisałem Adasi i tak już zostało :)

Swój nick więc mam od ~14 lat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pora na moj :)))

 

To bedzie mala historia :)))

 

Siedze sobie kiedys w Kielcach kolo akademikow na trawie... podlatuje do mnie gosc i mowi tak:

-"wygladasz jak Jezus... daj 5 zl.. badz milosierny" (mialem dluuuuugie wlosy)

wiec dalem mu 1 zl :) hyhy z dobrego serca...

 

Potem tak sobie siedzie i siedze przed kompem i wpadlem na pomysl...

 

Chrystus - XsrystuX - xsrx :))) no i tak powstal moj nick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walker3d .....

...może najpierw opowiem wam skąd się wzięło Walker. Kiedyś w podstawówce (bodajże 5-6 klasa) miałęm solówke za szkołą z takim chłopkiem. Tłuczemy się , tłuczemy aż w końcu kopnąłem go z całej siły z klatke piersiową , chłopek się przewrócił na ziemię i już nie wstał. Miałem szczęście że dostał w splot słoneczny i nie mógł złapać oddechu . A że w tamtym czasie bardzo dużą popularnością cieszył się serial "Strażnik Teksasu" , w którym główny bohater zawsze wywijał nogami , od razu po wygranej walce okrzyknięto mnie Walker'em. I to już się tak ciągnie za mną do dziś dnia

 

.....a czemu 3D ??? . Moją pierwszą skrzynke pocztowa , zakładałem na wp.pl no i chciałem mieć wszędzie taki sam nick żeby się nie motać. Niestety Walker był zajęty wieć dodałem 3D bo kiedyś bawiłem sie animacjami i bardzo mnie to pasjonowało. No i do dziś dnia w sieci jestem wszędzie zarejestrowany jako Walker3D a wszyscy znajomi mówią do mnie Walker.

 

I to na tyle . Hehe ale walnąłem wypracowanie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie wiem czemu na mnie tak wołają ;]]] Może po trochu z charakteru, po trochu z black sabbath ;]]] Ogólnie dzieje się już tak prawie dekadę ;]

:> e tam :> bije nostalgia od twojego postu :> wazne, ze masz fajnego pomidorowatego avatarka :> (czy w zamierzeniu to mial byc pomidor? :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johnnie Walker mam wpisane w katalogu Tlena. A wpisałem dla uczczenia imprezy na której piłem tą whisky i pomimo że urwał mi się film na drugi dzień rano obudziłęm się bez kaca :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gnz :/ lol dla ciebie :> genghiskhan on ma xyve :> chyba wiesz kto to byl ? :>

ale MEGA LOL :lol:

 

dopiero po wnikliwej glebszej analizie rozszyfrowalem ten nick :lol:

 

ale ze mnie LOLek !! :D :lol:

 

nigdy sie temu nickowi nie przygladalem i moze dlatego - zawsze byl to dla mnie gengiszianin :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S-Works to nazwa topowej linii rowerow firmy Specialized ktora uwielbiam ponad wszystko i ktorego jestem szczesliwym i dumnym posiadaczem.

Dodam ze to tylko sieciowy nick bo w real-life uzywam innego.

A ten znaczek w moim avatarku to wlasnie logo Specialized'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee co mnie tu obgadujecie??? co? :lol: ladnie to tak????

no wiec xywa wziela sie od nazwy konta @ - jak zaczynalem zabawe z netem trza bylo maila zalozyc - no i kasetka running wilda w dlon i kawalek genghiskhan tam byl - tak powstalo konto @ a od tego dalej w koncu wzielo sie moje netowe genghiskhan i tak juz zostalo

a kto to byl genghiskhan???? do ksiazek od historii i czytac - bynajmniej nie utozsamiam sie z nim - chociaz nie powiem tez wariat ze mnie

 

pozatym to bardzo oryginalna xywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

a kto to byl genghiskhan???? do ksiazek od historii i czytac - bynajmniej nie utozsamiam sie z nim - chociaz nie powiem tez wariat ze mnie

 

pozatym to bardzo oryginalna xywa

Chodzi Ci o Dschinghis khan'a :?: Dobrze kojarzę :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

a kto to byl genghiskhan???? do ksiazek od historii i czytac - bynajmniej nie utozsamiam sie z nim - chociaz nie powiem tez wariat ze mnie

 

pozatym to bardzo oryginalna xywa

Chodzi Ci o Dschinghis khan'a :?: Dobrze kojarzę :?:
a znasz innego - w innych jezykach inaczej sie pisze ale postac ta sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krootki - hehe, nie od tego co niektórzy mogą pomyśleć :D :D :D - po prostu od wzrostu :)

 

Inne nowsze, "podwórkowe" - kula :lol: :lol: :lol:

mnie kiedys kolezanki siostry (sporo starsza) nazywaly BENNY KULECZKA :>

 

od tego kota z kreskowki :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AsTeX:

 

kiedys (ze 3 lata temu) jak chodziłem na CZATY to jakaś laska do mnie napisała cyz nie chce klanu ząłożyć :) to ja se mówie czemu nie :P no i trza nazwe było wymyślić , a jakoś tak że słuchałem ASCETOHOLIX to wziąłem pokombinowałem i jakoś mi wyszło AsTeX :) no i tak zostało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...