Skocz do zawartości
gnz

Skad Sie Wzail Twoj Nick ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

@ dzingis han & pitbull82

widze ze nie tylko ja mialem problemy z rozszyfrowaniem nicku - przynajmniej teraz juz wiecej osob bedzie wiedziec (a to wszystko przez lenistwo czytania - zorientowalem sie dopiero w google gdy po wpisaniu "genghiskhan" wyplul na jakiejs stronie "GenghisKhan") ;) - niezly LOL :P

 

@ krootki

a wyobraz sobie ze ja pomyslalem o tym o czym ty nie chciales abym ja pomyslal :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byl kiedys turniej csa... chcielismy isc z kolega, ale nie wiedzielismy pod jakim nickiem... a ze klasa o profilu matematyczno informatycznym, to on wzial "mat", a ja "-inf" :D i tak mi zostalo do uzytku internetowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kejtu to od k2 bo k2 bylo zajete czy cos a k2 od tego ze mam 206 cm wzrostu... a k2 to jeden z 8 tys (mowie bo niektorzy niewiedza)

 

a ja mam k2, od firmy robiace sprzet windsurfigowy i nie tylko.[troche pływam na desce]

Pozatym nick jest któtki. np moja stronka to www.k2.prv.pl

 

sorrki za zabrani nicku 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potocznie od ASSASSIN :> tak mialem od poczatku (prawie) przybywania na sieciach ircx kolo 2000r. :> potem spolszczylem nazwe i tak zostalo.

A ASSASSIN mialem od utworu na albumie IRON MAIDEN :) kto slucha pewnie wie.

 

UP` THE IRONS !!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, hmm, dawno to było :) Jak miałem 10-13lat to cholernie mnie kręciły wielkie TIR'y (nie tirówki do nich wsiadające tylko ciagniki ciężarowe :P), a w szczególności jedna marka, a mianowicie MACK, no i tak po jakimś czasie kumpel dostał Playstation i zaczeliśmy łoić w Mortal Kombat 3, no ale jako że można było po wygraniu wpisywać tylko 3 litery no to zrezygnowałem początkowo z K... No ale potem coraz bardziej się kompami zaczołem interesować, coraz więcej w necie itd. No i zaczeło mnie wkurzać że jest od groma MAC'ów, no to zmiana ostatniej literki i tak zostało na stałe MAK :)... To by było na tyle nieskomplikowanej historii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moja ksywka wywodzi się z pewnej gry, ale to już było dość dawno :wink:

 

"Miasteczko położone na skraju cywilizacji. Wyspa u stóp wielkiego morza, na którą statek z żywnością zawijał raz na tydzień. Spokojni ludzie, którzy poza własnym życiem niczym się nie interesują. Człowiek opętany przez Szatana. Rezydencja Carnovasch'a. To właśnie w niej miały miejsce zdarzenia, których nauka ani zdrowy rozum nie są w stanie objąć.

Wkrótce po kupnie rezydencji, Adrienne Delaney z mężem przyjechali na miejsce. Ona była początkującą pisarką, Don zaś pracującym na zlecenie magazynów i prywatnych wydawców fotografikiem. Szukali przystani, gdzie będą mogli odpocząć od zgiełku i w spokoju pracować. A ten dom od początku wydawał się niezwykły..."

 

ciekawe kto pierwszy domyśli się o jaką grę chodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O Widze że znasz się na rzeczy :wink: Sam spędziłem przy tej grze kawałek mojego życia :wink: no ale to nie jest temat o grach

Pozdro :wink:

Ps.Dijkstra nie denerwij sie tak :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick niewiem skąd sie wziął kiedyś go wymysliłem i tyle, jednak w realu nikt nigdy nienazwał mnie Nicky. Na imię mam Bartek a 3/4 znajonych woła mnie Cycu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrrrr... a to tak. Typ mnie od tygodnia z równowagi wyprowadza - i nie tylko mnie.

 

Pozdrawiam Dijkstra :)

Hehe widze ze bierzesz z niego przykład :wink:

No co wy od niego chcecie . Chłopak po prostu chce byc miły :lol:

:lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PKS - PeKaeS

KRS - KaeReS

KRS - Krystian ktory slucha KRS ONE :)

podobna budowy jak u mnie :P

 

tyle ze mi myslniki przyszly jeszcze do glowy i duze literki ;)

 

przypuszczalem ze ty bedziesz od KRS ONE ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie od tego i od tego jest moja netowa xywka.

Normalnie qmple wolaja na mnie chudy.

Co do budowy xywy to odrazu sie kapnalem jaka jest geneza Twojej bo mialem juz doswiadczenie :)

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo to dawno temu (2001 rok bodaj), bylem wtedy w 1 klasie gim i z kolega zastanawialismy sie nad xywami dla nas... on, osoba niezle grajaca w pilke i lubiaca hh wybrala pele, a ja kierujac sie glownie tym, ze lubie hh wybralem waco, a poniewaz nie wiedzialem, ze sie pisze przez "c" to wpisalem przez "k" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z natury bezksywkowcem. Zaden nick nie przylgnal do mnie

na dluzej niz 2 tygodnie. A [M]aRoo jest tylko dlatego, ze tak mialem wczesniej na IRC - bo (|/) / R ()() sie nie dalo =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...