Skocz do zawartości
gnz

Skad Sie Wzail Twoj Nick ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

@genghiskhan: Teraz już chociaż jak będę chciał się do Ciebie zwrócić to jak powiem Czyngis Khan(or Kchan), to będzie poprawnie ;)

pisz tak jak jest napisane i nie spolszczaj tego - nie lubie spolszczec zniemieczczen itp.

poprostu genghiskhan 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3x A? Bo ja tylko 2 ;] AA ;]

nie moge sie opanowac, zeby nie nabic tego posta... ale :lol: :lol: :lol: dobre, dobre, dobre :> hehehehe :> :> :>

 

to zeby sie nie doczepili do mnie jakies osobniki w stylu Dyiwilłan :> to napisze :> MeHow od Me - czyt. Mi , How - czyt. hał. Wychodzi Mihał :> :> :> po drobnych korektach prawie pasuje :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja swojego wziąłem z serialu "Gliniarz z dźungli" :)

a ja myslalalem, ze z gta3 (no offence - tam chyba jest samochod o takiej nazwie, co nie?) :)
Też, ale jeszcze jest taka jednostka w Dark Colony i Działko przeciwlotnicze w Total Anihilation :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja swojego wziąłem z serialu "Gliniarz z dźungli" :)

a ja myslalalem, ze z gta3 (no offence - tam chyba jest samochod o takiej nazwie, co nie?) :)
Też, ale jeszcze jest taka jednostka w Dark Colony i Działko przeciwlotnicze w Total Anihilation :wink:
A ja mam 3 skory do Winampa ktore sie zwa Sentinel :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geneza mojego nicka jest dosc zabawna, a dla mnie troche wstydliwa. Niektorzy obeznani w temacie pomysla ze to od Eldo (on tez ma el Presidente), ale nie.

 

Otoz pewnego razu 5 lat temu jak bylem w 1 klasie gimnazjum, kumple powiedzieli ze trzeba mi wymyslic jakis fajny pseudonim bo Dzidek (od nazwiska Dziedzic) jakos juz im sie znudzilo. Wiec ktoregos dnia kumple zaczeli myslec. I tak wymyslili ze mam owlosione nogi (mozecie sie smiac) wiec Bush, Dzidek jakos sie z Georgem im kojarzyl (czy tez Dzordzem po polsku), a ze starszy mowi na mnie Junior bo jestem najmlodszy z rodzinki wiec powstalo George Bush Junior. A ze to bylo za dlugie to powiedzili ze bede Prezydent. A ze zbyt po polsku bylo to zostalem -el' Presidente-. Zawile i troche glupie ale prawdzie. I od tej pory sie mnie trzyma. Czasami tez uzywam -el' Pres- lub -el' Preso-

 

Pozdro

 

-el' Presidente-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój nick internetowy wyrósł z 5 lat temu na studiach w WSIF-ie(Łódz... qwa) kumple mnie tak ożenili bo jestem z Łowicza - miasta Fortuny i dżemików.

a normalnie to wołaja troche inaczej a jest to związane z nazwiskiem a mutacji tej ksywy nie jestem w stanie podać.(na nazwisko mam tak jak 2 kolesi z Róż Europy ).

Pozdrawiam Daro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@genghiskhan: Teraz już chociaż jak będę chciał się do Ciebie zwrócić to jak powiem Czyngis Khan(or Kchan), to będzie poprawnie ;)

pisz tak jak jest napisane i nie spolszczaj tego - nie lubie spolszczec zniemieczczen itp.

poprostu genghiskhan 8)

To jak jest w orginale tzn po mongolsku? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@genghiskhan: Teraz już chociaż jak będę chciał się do Ciebie zwrócić to jak powiem Czyngis Khan(or Kchan), to będzie poprawnie ;)

pisz tak jak jest napisane i nie spolszczaj tego - nie lubie spolszczec zniemieczczen itp.

poprostu genghiskhan 8)

To jak jest w orginale tzn po mongolsku? :lol:
nie wiem czy tak jest po mongolsku ale tak mi najbardziej odpowiada 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@genghiskhan: Teraz już chociaż jak będę chciał się do Ciebie zwrócić to jak powiem Czyngis Khan(or Kchan), to będzie poprawnie ;)

pisz tak jak jest napisane i nie spolszczaj tego - nie lubie spolszczec zniemieczczen itp.

poprostu genghiskhan 8)

To jak jest w orginale tzn po mongolsku? :lol:
nie wiem czy tak jest po mongolsku ale tak mi najbardziej odpowiada 8)
orginał jest chyba po mongolsku i po chińsku bo nadali mu ten przydomek jak chiny podbił czy cos takiego dokładnie nie pamietam a moj nick to hmm skrót..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozkrecilo sie ;)

i to strasznie, 4 strony w 2 dni, a pewnie bedzie duzo wiecej :D

a mnie interesuje na przyklad nick gengiszianena czy jak mu tam :lol: czy tez phranziego ... takie nietypowe ze cos sie musi za tym kryc ;)

ja Ci dam 'jak mu tam' :P

 

frenzy [`frenzI] szał, szaleństwo

 

a wzielo sie niewinnie. myslalem z kolega nad nowa ksywa. przelecialem slownik, ale i tak wszystkie ciekawe byly wszedzie zajete. przypadkowo wpadla mi w lapy kaseta z muzyka z x-files, tzn jakies remixy. jeden z utworow zwal sie 'frenzy'. pomyslalem ze ciekawa i troche przerobilem :)

 

przed nim byla masa innych nickow, ale albo za dlugie albo glupie ;) (tiaaa, jakby ta nie byla :D ) w koncu sie przekonalem do tej i zostala.

 

niepowtarzalny ;]

 

 

edit:

Dołączona grafika

CZYNGIS-CHAN,  Dżyngis-chan, do ok. 1200 Temüdżin (ok. 1155–1227), twórca imperium mong.; ok. 1200 obwołany chanem przez kurułtaj części Mongołów; do 1206 zjednoczył koczownicze ludy Azji Środk., wówczas obwołany wielkim chanem (kaganem); 1211–16 podbił pn. Chiny, 1219–24 — Chorezm; jego wojska 1207 uzależniły pd. Syberię, 1222–27 część ziem Kipczaków, 1222–23 spustoszyły rejon M. Kaspijskiego i wsch. Europę (Kałka); 1224 podzielił państwo między synów, zachowując władzę zwierzchnią; organizację państwa oparł na dziesiątkowym podziale koczowników na oddziały wojsk., ludom osiadłym pozostawił dotychczasową administrację pod kontrolą namiestników mong.; 1206 nakazał spisywanie prawa mong. jasy, dla celów adm. i prawodawczych upowszechnił w języku mong. pismo oparte na alfabecie ujgurskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było, ale wróciłem :twisted: nie wiem czy na długo :(

W każdym razie mój nick wzioł się od gimnazjalnej lekcji historii i starozytnego miasta Pompeje, szczerze nie pamiętam dlaczego akurat do mnie to się przyjeło, ale tak mi jest dobrze hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie jechalem autobusem do szkoly i nie wiedzialem co ze soba zrobic i sie gapilem na kasowanik( fajny byl) a tam tak etykietka z napisem elgeba, to "l" wyciolem i wyszlo mi egeba, i narazie nigdzie nie znalazlem drugiego tago nika.

Ale i tak najbardziej niepowtarzalne to snake, i spawan, ew. pablos i mario.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...