Skocz do zawartości
gnz

Skad Sie Wzail Twoj Nick ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie interesuje skad berkut wziol swoj nik bo raz bedac w hipermarkecie ogladalem modele samolotow i patrze model ruskiego samolotu Suchoj Su 47 "Berkut" wlasnie sie dowiedzialm ze w zsrr byl statek (wlsciwie dwa berkut-a i berkut-b znalazlem jeszcze to http://www.berkutengineering.com/ ;) teraz powiedz czy tarafilem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie jechalem autobusem do szkoly i nie wiedzialem co ze soba zrobic i sie gapilem na kasowanik( fajny byl) [...]

Hehe fajny był :lol: :wink: tak buchnąłem smiechem z tych dwóch słów że aż oplułem monitor :lol: :lol: "Fajny był" - świetne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwale moją historią :wink: :

Wszyscy moga pomyśleć że moja Xywa pochodzi od mojego nazwiska "Borowski" , lecz to nie tak :wink: , dawno dawno temu, jak miałem 14/15 lat spędzałem prawie cały czas przed PC'tem, z czego mój ojciec niebył zadowolony, ocen pięknych niemiałem, i pewnego dnia po wywiadówce (ja akurat siedziałem przed Qwakiem ) wpadł wściekły do mieszkania, rzucił mi kartke z ocenami na klawiature i powiedział "..masz <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> się wkońcu za nałke..." na co odparłem "...nie mam czasu, właśnie gram... :twisted: " on wściekły wykszyknoł ".... BO RO zpierd...e ci ten kompjuter..." i w jakiś dziwny sposób wziąłem sobie te słowa to serca i tak powstał mój nick :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale prośby taty o to żebys się wzią za nauke nie wziołeś sobie do serca ???  :wink:

 

nie wszystko na tym świecie jest doskonałe :wink: :oops: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój powstał od tego, ze moich trzech kolegów interesuje sie Dragon Ballem i wymyślili sobie ze oni sa Son Goku, Gohan i Vegeta no i jak oni mieli takie to ja zeby nie odbiegac od reszczty wymyślilem tego Future Trunksa ale uzywam tego tylko w necie na forach dyskusyjnych. Ogulnie w zyciu nie mam zadnego pseuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 pkt : skad xor ?

 

A tak nawiasem obgadam starych braci Soltekowcow (teraz juz nie :wink: ) :

_Vip_ --> chyba jasne - Vierce i Podkrecam :) Albo Vciaz Ignoruje Przepisy ?... :wink: :P

Michnik --> mial kiedys chomika z Chin, ktory wabil sie Mi, ale zdechl - na jego czesc przybral nowe imie - MiChomik, ale nie chcieli takiego zaakceptowac w urzedzie miasta, wiec wzial to, co lezy najblizej fonetycznie...

Vad3r --> od chronicznego zapalenia strun glosowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, zgaduj zgadula. Skąd się wziął mój nick ;]]]

 

A tak w ogóle to tej bajki Pocahantas w życiu nie widziałem. I w ogóle nie wiem czemu mam taką xsywe w necie. W realu jest Profesor, albo Wycior. A to Pocahontas, poprostu miałem impuls. Leży sobie i nagle myśl - POCAHONTAS - xsywa do CS. No i już rozeszło się do wszystkich. Czasami wstydze się tej xsywa. Jak np. byłem na tweak jakiś krótki kawałek czasu i któryś z modów wysłał mi priva o treści:

 

"Czy chciałbyś/ałabyś"

 

Czy coś w tym stylu ;]] Trochę się wkurzyłem. Kurde, mam babską xsywe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w gazecie jekiegoś Ministra-Od-Spraw-Mało-Ważnych Umazimuwabwe Zachodniego Ghaziego Iksieńskiego i jakoś mi do gustu przypadło ... szczególnie bójny zarost tu i ówdzie :P (nie zebym był kochający inaczej ;))

 

Poza tym:

ghazi arab, wojownik muzułmański, wyróżniający się w walkach z niewiernymi; również używane jako tytuł honorowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z moim nickiem wiaze sie to ze mi sie po******* :) - Mialo byc Firebird na czesc samochodu (piekna maszyna) a wyszlo Firablade na czsc motocykla (tez z reszta ladny sprzet) A z srót Fiero' wział sie z tego ze ziomki wolali ognisty :) F3 na moim awatarze to od Fireblade3 ktorego nie moglem tam wepchnac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ParanoiK, masz virtualne pifooo :wink:

Dokladnie - ot, minely czasy kodowania w Assemblerze, i na ich czesc przyjalem te oto ksywke :) Miala byc "xor eax,eax", ale nie jest 'poreczna' :P

 

A tak z ciekawosci : kto wie, co jest wynikiem operacji xor eax,eax :?: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...